Widok

Bardzo polecam.

Z żalem opuściłam te mury, naprawdę jest to niesamowite miejsce. Pomijając salę gimnastyczną- można zrozumieć, w tej chwili nie ma gdzie dobudować jej przy szkole i miejsca parkingowe, których zawsze brakuje. Pani Dyrektor faktycznie bardzo skupia się na rankingach, wygranych i utrzymaniu szkoły "elitarnej" - jaką nie jest, ale tak naprawdę uczą tam bardzo kompetentni ludzie ( z baaardzo małymi wyjątkami). Zarażają energią, motywują. Pomagają rozwijać kreatywność, nie brak im poczucia humoru. Mają ludzkie podejście do uczniów, pełni są zrozumienia. Nie powiedzą - nie dasz rady na rozszerzonej maturze, tylko - spróbuj, nic nie tracisz. Pod względem zajęć dodatkowych również jest na plus - jeśli tylko uczniowie chcą, to są organizowane z prawie każdej dziedziny, języka. Od rosyjskiego po fotografię. Trzeba się liczyć z tym, że aby takie zajęcia się odbywały lub klasa dostała więcej godzin z jakiegoś przedmiotu - trzeba płacić konkretną sumę na Radę Rodziców. Tak naprawdę wszystko zależy od podejścia uczniów. Poszłam do VLO ze słabego gim. i liczyłam się z tym, że nie obce będą mi korepetycje. Jeśli nie chcesz się uczyć-idź do zawodówki. Dla mnie były to najlepsze lata mojego życia
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja koleżanko jestem na wymagających studiach, więc nie powiesz mi, żebym szedł do zawodówki. W piątce grono pedagogiczne zniszczyło mnie kompletnie przy akompaniamencie słów takich jak pomoc i współpraca. Polecam piątkę tym, co umieją trzymać język za zębami i podlizywać się przełożonym. Piątka przygotuje Cię do życia w społeczeństwie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
I jednocześnie zaniży poczucie własnej wartości sądząc ppo opiniach?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry