Widok

Bardzo przeciętne miejsce do spędzania czasu

Dziś byłem pierwszy raz z rodzinką i ogólne odczucia bardzo przeciętne. Miejsce dla maluszków super bo biegają skaczą i jak to maluszki cieszą się ze wszystkiego. Starsze osoby i dorośli lekka porażka wszędzie trzeba czekaj do ściany moje dziecko czekało w kolejce 12 minut) w basenach leżą dzieciaki i nie można korzystać ze ścieżek Panowie Trenerzy zamiast reagować to stoją i się śmieją ogólnie za dużo ludzi jak na tak mało ciekawych atrakcji. Dziecko na 3 godziny pobytu połowę próbowało dostać się do miejsca bądź odganiała leżące dzieci które są pozostawione tam same sobie. Najlepsze jest to że każdy musi zasuwać w skarpetach z gumami a Pan Trener nagina w adidaskach :) Myślę że więcej tam się nie pojawimy do wykupiony czas do czasu korzystania to nieporozumienie a obsługa tylko się przygląda zamiast zapanować trochę nad tłumem.
Moja ocena
obsługa: 3
 
wyposażenie: 5
 
opieka: 1
 
bezpieczeństwo: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bartku dziękujemy za opinię. Przykro nam, że nie jesteś zadowolony z czasu, który u nas spędziłeś. O każdej godzinie na obiekt może wejść określona liczba osób, co pozytywnie wpływa na komfort korzystania ze wszystkich atrakcji. Zależy nam na jak najlepszej jakości obsługi, dlatego zwrócimy dokładną uwagę na pracę trenerów.

Pozdrawiamy
zespół JUMPCITY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry