Widok

Bardzo smaczne jedzonko!

Byłyśmy z koleżanką na obiedzie, jedzenie pyszne, obłsuga profesjonalna.
Wystrój typowej restauracji przyhotelowej, ale mimo to bardzo sympatycznie.
Ceny - dość wysokie, ale w końcu to restuaracja przyhotelowa.
Suma sumaru, naprawdę polecam.
Moja ocena
Malinowy Ogród kategoria: Restauracje
obsługa: 6
 
menu: 4
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z tą opinią. Były same pyszności, wszystko świeżutkie, a skwierczące krewetki SUPER !!! Na pewno tam wrócimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry