Widok
Bardzo smaczne jedzonko!
Byłyśmy z koleżanką na obiedzie, jedzenie pyszne, obłsuga profesjonalna.
Wystrój typowej restauracji przyhotelowej, ale mimo to bardzo sympatycznie.
Ceny - dość wysokie, ale w końcu to restuaracja przyhotelowa.
Suma sumaru, naprawdę polecam.
Wystrój typowej restauracji przyhotelowej, ale mimo to bardzo sympatycznie.
Ceny - dość wysokie, ale w końcu to restuaracja przyhotelowa.
Suma sumaru, naprawdę polecam.
Moja ocena
Malinowy Ogród
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: 4
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 5
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 5
5.0
* maksymalna ocena 6