Widok

Bartek - ocena

Prestige Lingua - Grażny Temat dostępny też na forum:
Dużo wyniosłem ze swoich pierwszych zajęć, napewno tu wrócę ! Polecam każdemu innemu kto chciałby się nauczyć języków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię! Cieszymy się, że już pierwsze zajęcia w Prestige Lingua były wartościowe i pozwoliły wynieść z nich coś konkretnego.

W naszej szkole językowej w Gdańsku zależy nam na tym, aby nauka języków była praktyczna, komunikacyjna i dawała poczucie realnego postępu już od pierwszych spotkań.

Będzie nam bardzo miło powitać Pana ponownie na zajęciach. Dziękujemy za polecenie Prestige Lingua osobom, które chcą skutecznie uczyć się języków obcych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka i Szkolnictwo

Anka - ocena (6 odpowiedzi)

Jeżeli zastanawiacie się nad X LO w Gdyni to odradzam. System oceniania to porażka. Szkoła marzeń...

do góry