Widok

Bartłomiej S. - opinia

Od ponad dwóch lat nie możemy doprosić się przeprowadzenia zebrania w celu wybory zarządu. Obecnie tę funkcję pełni uwaga - pracownik Posesji, który został wybrany przez dewelopera, a więc "my decydujemy co robimy". Osiedle jest zapuszczone, kontakt jest tragiczny, realizacja zgłoszeń kończy się na ich przyjęciu. 2 tygodnie temu po raz kolejny zgłosiłem zapchaną z kanalizację - efekt jest taki, że nic nie zostało zrobione a po raz kolejny od dwóch dni wyje alarm w przepompowni na pół dzielnicy. Ta sama sytuacja wystąpiła już kilkukrotnie, a czasem kończyła się awaryjnym wezwaniem serwisu w dzień świąteczny, za co my pewnie zapłaciliśmy ekstra. Oczywiście informacji o kwotach uzyskać nie można. Dodzwonić do firmy się nie da, jeżeli ktoś już odbierze (numer podany w emailu od Pani zajmującej się naszą nieruchomością) - Pan oświadcza, że naszym osiedlem się nie zajmuje. Kilkukrotnie zgłaszaliśmy uszkodzenia infrastruktury, które kwalifikują się do napraw gwarancyjnych przez dewelopera - od 2 lat nic nie zostało zrobione, prawdopodobnie czekamy aż gwarancja minie. Szczerze odradzam współpracy z tą firmą.
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
opłaty: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowny Panie,
Dziękujemy za wyrażenie opinii. Ustosunkowując się do treści opinii wskazujemy, że Biuro Zarządu Nieruchomościami Posesja Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za większość opisanych przez Pana sytuacji. W szczególności jako administrator nie odpowiadamy za częstotliwość występowania awarii systemu kanalizacyjnego, które powodowane są przez niewłaściwą eksploatację instalacji kanalizacyjnych przez mieszkańców. Odnosząc się zaś do kwestii Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej żaden z naszych pracownik nigdy nie pełnił tej funkcji na Państwa nieruchomości.
Mamy nadzieję, że udało nam się wyczerpująco odpowiedzieć na Pana pytania w indywidualnej korespondencji. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Z wyrazami szacunku, Biuro Zarządu Nieruchomościami Posesja Sp. z o.o.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez w sprawie tego biura czyli Posesja ul.Dmowskiego 12.
W styczniu tego roku sprzedalam swoje mieszkanie na ul.Kosciuszki 15
i biuro jest i winne 1700 zl, ktorych nie moge odzyskac.
Kilkukrotne prosby no biura i pani prezes nie odnosza skutku bo ciagle tlumacczenie
jest jedno - nie mamy pieniedzy.
Chce sie zwrocic do zarzadu ale juz nie moge sie skontaktowac gdyz nie jestm
mieszkancem posesji.
Moje telefony nie sa odbierane i zastanawiam sie jak dotrzec do zarzadu.
Przeciez biuro posesja jest naszym pracownikiem ktory powinien dbac o
interesy jego mieszkancow. Nie ustapie i bede pisala do gazety lokalnej itd.
bo podobno posesja bardzo jest zainteresowana swoimi lokatorami i dziala
w ich interesie.
B.Karpinska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry