Kurs zacząłem w lipcu 2022r a ukończyłem (egzamin państwowy) w lutym 2023r. Zdałem za pierwszym razem, co w mojej ocenie świadczy o wysokim poziomie nauczania. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z motoryzacją. Serdecznie polecam Pana Macieja Zielińskiego jako instruktora nauki jazdy. Profesjonalista w każdym calu. Pan Bogusław który uczy teorii również zasługuje na uznanie. Dokładnie i rzeczowo omawia zagadnienia. Mam zastrzeżenia do samej obsługi klienta w biurze. Teoria jak to teoria. W miesiąc (kurs weekendowy) zrobiona. Potem miesięczna przerwa wakacyjna szkółki. Kurs w części praktycznej da się zrobić w dwa miesiące - o czym informuje nas Pani w biurze, ale nie informuje nas o pewnym istotnym szczególe - jeśli dysponujemy czasem między 8 a 14. Część praktyczną zacząłem 10 września 2022r. a ukończyłem pod koniec stycznia 2023r. Uważam że to bardzo długo. Od poniedziałku do piątku o godzinie 18 byłem dostępny. Można się umawiać tylko na 2 tygodnie do przodu - o tym też nie informują w biurze. Chciałem z góry umówić się na całe 30h godzin na przód - nie ma takiej opcji. W dużej mierze ze względu na instruktora polecam tą szkółkę