Widok

Baseball

jeśli jest ktoś chętny do podjęcia treningów w pięknej amerykańskiej dyscyplinie jaką jest BASEBALL roszę o kontakt. jeśli zbierze się dostateczna liczba chętnych będziemy organizować salę do treningów w wygodnym miejscu w trójmieście oraz sprzęt. nie jestem zrzeszony w żaden sposób z Orłami Gdańsk i jestem w stanie zaoferować bardziej profesjonalne podejście do tematu gdyż dysponuję większą wiedzą i doświadczeniem. jeśli będzie jakieś zainteresowanie na forum podam dane kontaktowe wiek nie ma znaczenia. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ryba, dawaj na siatkówkę a nie w baseball się zabawiasz :P
Pozdrawiam, Jacek Siatkator :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja jestem zainterowany, tak pozno bo dopiero przeczytalem wiadomosc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zainteresowany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez zainteresownay a raczej ciekawski :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki ma byc koszt treningow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez bylbym zainteresowany:) jak cos 6018101:) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też się piszę. 8 lat temu grałem amatorsko w baseball i chętnie bym wrócił do gry. Ilu masz ludzi, gdzie gracie i jak wyglądacie ze sprzętem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam sorki że dopiero teraz się odzywam ale straciłem wiarę że w tym mieście ktokolwiek jest w stanie się zorganizować jeśli chodzi o baseball. mam nadzieję że zaczniemy jakieś spotkania treningi jak tylko zrobi się cieplej. proszę o kontakt na pocztę rafał89ryba@gmail.com jeśli chodzi o sprzęt dysponuje niestety tylko podstawowym prywatnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak na razie nie przewiduje żadnych kosztów związanych z treningami. miejsce spotkań to boisko piłkarskie a trening to przede wszystkim dobre chęci i ewentualnie jakieś drobne na rękawice czy pałkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , jestem zainteresowany gra w baseball, mieszkam od niedawna w Gdansku. prosze o maila : mary_77@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też jestem zainteresowana! zafascynował mnie ten sport a do tej pory wciąż nie znalazłam jakiegokolwiek sposobu by spróbować w nim swoich sił :( proszę o kontakt! marlena.majkowska@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aktualne, są jeszcze jacyś chętni, ewentualnie gdzieś ktoś gra?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem chętny z kolegą, ale nie wiemy czy jest jakies miejsce w trojmiascie do gry?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem że już 3 lata od stawienia tego wątku ale jestem zainteresowany a i email jest błędny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dopisuje się, dajcie znać alek.gdynia@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również jestem zainteresowany też :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
radek511@op.pl email :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ja tez chetnie
patryk rocznik 91
comandanteoli@wp.pl
665387026
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy temat jest aktualny, jeśli tak to napiszcie gdzie trenujecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rafal89ryba@gmail.com zapraszam po info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, trochę czasu upłynęło od ostatniej wiadomości pod tym postem, ale mam nadzieje, ze ktoś jeszcze śledzi ten wątek. Czy treningi odbywają sie do dnia dzisiejszego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Boks/sztuki walki (10 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

do góry