Widok

Basen jak to mały tani basen

Bez większych rewelacji, ot nie wielka pływalnia kryta. Szału nie ma, woda nie jest krystalicznie czysta, ściany basenu lekko się lepią, ogólnie cały budynek jest całkiem czysty, ale nie estetyczny (stare sprzęty itd). Opinie skusiłam się napisać przede wszystkim ze względu na okropne Panie szatniarki. Odpowiedzieć dzień dobry to zbyt wiele, ale dosłownie wyszarpnąć kurtkę z ręki potrafią (zwłaszcza jedna Pani blond), nie wspomnę o późniejszym rzucaniu kurtki zamiast normalnego kulturalnego podania. Bardzo opryskliwa i nie kulturalna kobieta, zupełnie jakby była tam za karę.
Moja ocena
obsługa: 2
 
wyposażenie: 3
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
2.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamiast oceniać innych, warto zająć się sobą i... nauczyć się ortografii. Błędy - "niewielka" (nie: "nie wielka"), "nieestetyczny" (nie: "nie estetyczny"), "niekulturalna" (nie: "nie kulturalna").
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
a co ma ortografia do oceny ? No niestety mi to wyglada ze prawda w oczy kole
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego nie krytykować, skoro obsługa jest nie taka, jaka być powinna? Nikt do pracy przecież nie zmusza. Lepiej popełniać czasami błędy ortograficzne niż być chamskim prostakiem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po przeczytaniu tego postu jestem w szoku, że dalej nic się tam nie zmieniło.
Pani w blond włosach ma już swoją legende, też miałam z nią problemy jak byłam w gimnazjum czyli z jakies 7 lat temu. Pamiętam jak wchodziła pod prysznice i kazała dziewczyną ściągać stroje....to były czasy ale widzę, że w MOSIRze czas się zatrzymał pod względem obsługi i wystroju hehe- niczym z lat wczesno 90, może niech otworzą na basenie muzeum. Pani w blon włosach zrobi furore- jak dawne Panie sklepikarki;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tam pozatym, może orientujecie się czy w trójmieście są jakieś tanie wejścia na basen, bo ceny w sopocie są zbyt wygórowane!To jest chore, za granicą płaci się 3 euro i masz wejście na cały dzień. A u nas sobie liczą za byle jaki standard tych basenów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry