Basia Bydgoszcz
Jadę też 18 marzec z Bydgoszcz pozdrawiam wszystkich jestem trochę przerażona opiniami o tym miejscu
Jadę też 18 marzec z Bydgoszcz pozdrawiam wszystkich jestem trochę przerażona opiniami o tym miejscu
zobacz wątek
4 lata temu
~Basia Bydgoszcz