Widok

Batorego 7

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Batorego 7 powstało w Śródmieściu Gdyni. Cała infrastruktura centralnej części miasta jest tu dostępna w czasie krótkiego spaceru. Blisko stąd na ul. Świętojańską, do Teatru Muzycznego, Bulwaru Nadmorskiego i Skweru Kościuszki. Jednocześnie w zasięgu ręki znajdują się tu węzły komunikacji miejskiej oraz śródmiejskie trasy spacerowe. Budynek powstał za ciągiem mieszkalnym przy ulicy Władysława IV. Na parterze znajdują się lokale usługowe o powierzchni od 70 m kw. Piętra od pierwszego do ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To piekna inwestycja, szkoda tylko, ze umieszczanie nowych ekstrawaganckich budynkow, odbywa sie koszem zaniedban starych budynkow. Nalezaloby najpierw odremontowac stare, brudne i odrapane domy,ulice I chodniki straszace kondycja ruin, a pozniej wstawiac Cacka terazniejszosci.
Gdynia jest zapuszczona, a cena Za m2 mieszkania w brudnym, pelnym balaganu srodmiesciu, jest smiesznie zawyzona i odstaje od rzeczywistosci..
Gdynia, to miasto, gdzie prywatne lokale biznesowe ulokowane sa na roznych pietrach budynkow mieszkalnych.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9

opoznienie

ktoś wie ile opoznienia ma inwestycja? rok temu bylem ogladać stan surowy, a wciaz jeszcze trwaja prace...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

A co z ulicą Warszawską,chodniki krzywe ,brudne elewacje i pochlapane okna,tak ma wyglądać śródmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Smiech na sali

Ten budynek z zewnatrz tylko wyglada ladnie. Przy ostatniej wizycie zwrocilem uwage na 'czesc zieleni' ktora z ulicy nie jest widoczna - zenada! Dodatkowo wykonczenia sa godne wstydu, AB niby prestizowy deweloper ale TYLKO pod wzgledem lokalizacji budynkow, wykonczenie prowizorka!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry