W minioną sobotę przemierzałam Gdańsk z grupą znajomych celem poszukiwania miejsca, gdzie można i zjeść, i wypić, i posiedzieć. Z racji na dzień tygodnia, jak i późną godzinę ciężko było o miejscówkę, gdzie zmieściłoby się kilkanaście osób, także Original Burger był kolejnym z odwiedzanych miejsc. I tam już zostaliśmy :) nie było najmniejszego problemu ze zsunięciem stołów. Obsługa miła, szybka i kompetentna. Na zamówione jedzenie i napoje nie trzeba było długo czekać. Jedzenie świeże i domowe, bardzo smaczne, duży wybór w menu. Menu samo w sobie przejrzyste. Nie przeszkadzało mi to, że przyrządzanie potraw, smażenie itp odbywało sie blisko stolików - właściwie miało to swój klimat, jak i dawało pewność, że wszystko szykowane jest na bieżąco, a nie odgrzewane. Wytapetowanie ścian plakatami filmowymi przypadło mi do gustu. Jedyny minus to że jest tylko jedna toaleta, ale zawywszy na wielkość lokalu - nic dziwnego. Na szczęście bardzo dobrze zaopatrzona, co w sobotę wieczorem jest rzadkością w knajpach ;-) Generalnie wrócę tam jeszcze i będę polecać :-)