Widok

Benetton - ktoś coś wie?

Jakie warunki? Atmosfera? Zarobki podejrzewam niezłe sądząc po marce?
Ktos był na rozmowie lub pracuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hop hop!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
He he, te wszystkie marki jadą na marce i nic więcej. Nie spodziewałbym się więcej niż 1500 brutto plus z 300-500pln premii
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba wiecej, w koncu to nie firma krzak :) No ale jesli nawet, to lepszy rydz niz nic :) Znowu pojawilo sie ogloszenie, wyslalam cv, ale jak widac nie spelniam oczekiwan bo odzewu nie ma :/
Hmm wlasnie, znowu ogloszenie, czyli cos tu jest nie tak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dorobkiewicze. gnojki założyli firmę tylko kasę biorą sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam pracowałam i kasę wzieli ale sobie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pojawily sie dwa kolejne ogloszenia, czy tam sie ludzie tak czesto zwalniaja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam. Znowu ogłoszenie się pojawiło. Nikt tam nie pracował i się nie wypowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ehh we Wrocławiu w benettonie zarobki sa takie 7zl za godzinę umowa zlecenie ..... wiec czasem się zarobi 800zl czasem 1200 zależy od przepracowanych godzin. Jeśli się dodatkowo wyrobi plan miesięczny to dostaje sie premię 200zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś znowu na tablicy ukazały się aż 4 ogłoszenia ,że szukają kogoś do pracy we Wrocławiu. Każde pod innym tytułem. Ściema jak nic biorą na dwie godziny próbne i tak sobie w grafiku dziury zatykają za darmo.
Odradzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie widzialem na tablicy to w pale sie nie miesci zeby 1000 zł płacić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdańsku najniższa krajowa - nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak robią? To w takim razie zależy od rejonu i kierownika.. Pracuję w tej firmie w trójmieście i takich problemów nie ma, nie ma czegoś takiego jak 2 godziny, czy dzień próbny. Przyjmują i dają umowę o pracę na okres próbny 3m-ce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zgodzę się - byłam na rozmowie w FH i miałam przyjść na dzień próbny phhh za darmo! ja się o najniższą krajową bić nie będę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie się zwalniają być może z powodu zbyt niskiej płacy..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W GB znowi wisi ogloszenie, juz chyba 6 w ciagu paru miesiecy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracuję od 05.09 i pierwszą wypłatę będę miała w tym misiacu czy w następnym 10.10 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Benetton na sprzedawcę najniższa krajowa, jeśli chodzi o premie to zależy jaki sklep w Gdańsku FH zapomnij, kierownik natomiast ponoć całkiem spoko ma warunki ale presja jest spora bo to sieć duża i kontakt w j. angielskim więc musisz mówić płynnie, komunikatywny to za mało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na rękę jest 1300 zł przez pierwsze 3 miesiące, potem przy dobrych wiatrach dadzą podwyżkę o 100 zł, ale to raczej rzadkość.
Nie wiem z kim miałby być kontakt w języku angielskim - żaden kierownik którego poznałam nie mówił w tym języku, tym bardziej płynnie :)
Jeśli chodzi o premie, owszem są, ale progi raczej nieosiągalne.

Wypłata jest 10-go, więc pierwsza będzie tego dnia ( za te dni, które są przepracowane od 1-go).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety realia są takie że pracujesz nie rzadko po 12h bynajmniej w Klifie, Rivierze i GB a dostajesz 1300. Premie są od obrotu ale moja szwagierka od 5m-cy jeszcze żadnej nie dostała. Co ciekawsze zawsze jest jakieś halo że mało sprzedają ciuchów, wciąż jakies braki są. I wciąż ją przenoszą to tu to tam. Za taką kasę ja bym w ogóle nie chciała tam pracować. Wolę spożywczak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Benetton i Sisley to ta sama firma te same marne pieniadze , zero podwyżek , ciągle ciśnienie , o ciągłej pracy fizycznej nie wspominając , magazyny na innych piętrach całe zawalone , nie jedna doznała krzywdy próbując przedostać się w takim magazynie . Dziewczyny tam pracujące traktują wszystkich z góry, praca z nimi to jakaś katorga .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aż tak tam źle? Może nie w każdym mieście? A.A. A Ty gdzie pracowałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co oznacza skrót FH w Gdańsku ? O które gdańskie cetrum handlowe chodzi ?? Możecie pisać jaśniej, bardzo proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
FH - fashion house
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To na gdańskich Szadółkach ? Nie można było użyć pełnej nazwy + lokalizacji ?? Nie znam skrótów wszystkich galerii handlowych w Trójmieście i sam z reguły używam pełnej nazwy i nazwy dzielnicy chociaż. Nie muszę znać tych skrótów, a brak ich stosowania sprawia, że jaśniej się czyta Wasze posty ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, na szadolkach w Gdansku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahaha wręcz przeciwnie, najniższa krajowa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

do góry