Bez Rezerwacji

Bistro Puby

Gdańsk, Piwna 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie polecam wątek zamknięty Byłam tam pierwszy raz. Zamówiłam pancakes z sosem malinowym. Ciasto...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Polecam wątek zamknięty Dobre jedzenie, duże porcje i stosunkowo niskie ceny. Miejsce warte...
~Basia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Pyszne jedzonko wątek zamknięty Jestem zachwycona prostotą i pysznością serwowanych dań oraz napojów! Polecam...
~Kala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

kolejne NIC wątek zamknięty Skusiłem się wrażeniem jakie roztoczyła nad 24D kuzynka (zapomniałem, że...
~massatom
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2012

bardzo miłe miejsce wątek zamknięty Polecam szczególnie na szybki lunch czy kolację. bardzo podoba mi się, że...
~kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

polecam wątek zamknięty ładnie, smacznie, miło, a wszystko to w rozsądnej cenie. polecam.
~Tomasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Pysznie! wątek zamknięty Pysznie, że w Gdańsku jest miejsce, gdzie za dosłownie kilka złotych można...
~bim bom
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

Nareszcie coś innego ! wątek zamknięty Dobry pomysł. Super menu. Zawsze zastanawialiśmy się gdzie zjeść. Problem...
~J&M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 grudnia 2011

rewelacja :) wątek zamknięty super obsługa i dobre rzeczy, mniam... kawusia przy barze i jakieś ciacho,...
~Oni wiedzą kto ;P
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 października 2009

PIkawa wątek zamknięty C5G :)
~zonk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2009

Marta - opinia wątek zamknięty zastanawiałam się długo co napisać o Indygo... super wystrój (fotografie...
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2009

:) wątek zamknięty klimatycznie, urokliwie, milo, przytulnie, muzykalnie, przepysznie no i...
~xxxxxxxxx
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lipca 2009

Misie przepysie wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wszystki, pyszne herbatki i koktajle ze swiezych...
~Sąsiadka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2009

Agnieszka - opinia wątek zamknięty cafe z domieszką charakteru klubowego. fajny wystrój, muzyka i ciekawe menu....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 marca 2009

:) wątek zamknięty Zachodze do tej kawiarni bardzo czesto, przytulny a zarazem troche...
~wielbicielka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

TAK! :D wątek zamknięty Szeroki wybór pyszności, bardzo smakowała mi czekolada cynamonowa:) Wystrój...
~Zebrowca
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 marca 2009

Zadowoleni:))) wątek zamknięty Witam,bylam w tym lokalu po raz pierwszy i jest naprawde pozytywnie...
~P
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

Pluszowo wątek zamknięty Miło,przytulnie, chce się zatonąć w fotelu z kubkiem/szklanka w jednej a...
~joduna3@wp.pl
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 grudnia 2008

mmmmmm wątek zamknięty i like it :)))) wszystko pysznie i przepysznie :)))
~ja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 grudnia 2008

Iwus - opinia wątek zamknięty Uwielbiam tą czekoladownie, co prawda zamawiam tam tylko czekoladę ale jest...
~Iwus
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

36

wątków

do góry