Widok

Bez konkurencji

Wg naszych kryteriów firma M+M praktycznie była bez konkurencji. Ponieważ mieszkaliśmy za granicą (a mieszkanie w Trójmieście) potrzebowaliśmy oferty kompleksowej. Niby każdy twierdzi, że robi kompleksowo, jednak w praniu okazało się, że nikt poza M+M. I bardzo dobrze, bo otrzymaliśmy usługę na najwyższym poziomie. Nasza obecność nie była konieczna na żadnym etapie, ponieważ zamawianie, dostawy, budowlanka, wykończeniówka, montaże itd wszystko było po stronie projektanta (bez żadnej dopłaty) i przyjechaliśmy na gotowe. Pomijając brak naszej fatygi, ryzyka i odpowiedzialności otrzymaliśmy rabaty i terminy realizacji 3-4 krotnie lepsze niż negocjując teoretycznie samemu. Podsumowując - nie tylko jest to jedyna taka oferta w Trójmieście, ale widząc przebieg i efekt pracy powiem, że nie wyobrażam sobie robić mieszkania samemu lub z kimkolwiek innym...
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
czy możecie podać przybliżoną cenę takiego wykończenie pod klucz przez firmę M+M, bo nie wiem czy się z nimi umawiać na spotkanie jak ceny są z kosmosu.
Interesuje mnie wyższy standard, ale bez przesady, żadne marmuru na scianach itp, tylko np kuchnia nowoczesna w połysku, łazienka gress ewntualnie kamień, podłogi drewniane, szafy pod zabudowę również połysk. Mieszkania 80m2.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry