Widok

Beznadziejna obsługa !!!

Tragedia !!! Jadałem w tym lokalu wielokrotnie, jednak dziś był mój ostatni raz. Przyszliśmy do lokalu i usiedliśmy na zewnątrz. Czekaliśmy ponad 20 minut, aby zabrano brudne talerze i przyniesiono nam menu. Niestety po menu musiałem się sam pofatygować. Po kolejnych 10 minutach spytałem się, kiedy szanowna Pani kelnerka podejdzie i przyjmie zamówienie, bo siedzimy już ponad 30 minut, dzieci są głodne i chcielibysmy coś zjeść. Pani odbąknęła, że jeszcze to potrwa. W tym czasie Pani zbierała brudne naczynia z wewnątrz lokalu i przyjmowała zamówienia od klientów, którzy przyszli po nas. Po 40 minutach czekania poprosiłem o numer telefonu do właściciela. Panie odpowiedziały, że nie posiadają. Wyszliśmy. WSZYSTKIM ODRADZAM LOKAL !!! Często miałem tam spotkania biznesowe. Czas poszukać innego lokalu. Dodam, że nie byliśmy jedynymi klientami, którzy już mieli dość czekania. TO JEST ŻENUJĄCE !!!
Moja ocena
Fenix kategoria: Pizzerie
obsługa: 1
 
menu: -
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to do Hammurabiego. Atmosfera może nie perfekcyjna bo wózki z reala stukają ale dobre jedzenie, do fula, obsluga szybka i to co jak dotad jedliśmy to smaczne. A od Fenixa rzut beretem. I taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry