Widok

Beznadziejny stan funkcjonowania autobusów linii 157 w Gdańsku

Proszę mi wyjaśnić dlaczego ZTM w Gdańsku traktuje mieszkańców dzielnicy Kokoszki w Gdańsku po macoszemu. Najgorsze autobusy, bez klimy i okien do wietrzenia, przy tym nagminnie nieprzyjeźdzające autobusy lub mocno spóźnione. Czego przykładem jest kurs autobusu nr 157 o godz. 15.14 spod PKP Wrzeszcz w kierunku Bysewa. W m-cu maju conajmniej 8 razy autobus nie przyjechał w ogóle.
W czerwcu nie przyjechał już trzy razy. Szkoda słów - dla mnie to proażka ZTM w Gdańsku. Proszę zdać sobie sprawę, że dzielnica Kokoszki dzisiaj to nie ta sama dzielnica co 20 lat temu, gdzie mieszkało kliku mieszkańców i pasało krówki. Obecnie to dzielnica Gdańska gdzie wybudowano wiele budynków mieszkalnych i domków jednorodzinnych i mieszka tu kilka tysięcy mieszkańców.
Mam wyzwanie dla Pana Dyrektora ZTM w Gdańsku, aby przeżył prawdziwy surviwall (przygodę życia) udając się na dzielnicę Kokoszki
w Gdańsku (na ulicę Fabryczną) i spróbował powrócić z tej ulicy tego samego dnia. Proponuję Panu wyjazd właśnie tym autobusem spod Dworca we Wrzeszczu w kierunku na Bysewo ogodz. 15.14, który nagminnie nie przyjeźdźa. Poczuje się Pan wtedy, jak prawdziwy mieszkaniec Kokoszek, a przy okazji wysłucha Pan co ludzie myślą m.in. o Panu , kiedy z autobusami 157 jest taka beznadzieja. Przy okazji podróży życia proszę ze sobą wziąć termos , worek kanapek i namiot, ponieważ jak uda się Panu dotrzeć na ul. Fabryczną po godz. 15.00 to j stamtąd Pan tego dnia już nie wróci, ponieważ z ul.Fabrycznej nie kursują żadne autobusy w kierunku Wreszcza po 15.00. Wtedy skorzysta Pan z namiotu.
Ludzie czy nikt nie myśli w ZTM w Gdańsku? Jak można na dzilenicę Kokoszki likwidować kursy atobusów, kiedy ich jest tak mało w ciągu godziny. Panie Dyrektorze , jak Pan może spokojnie spać i pobierać wynagodzenie za kierowanie komunikacją w Gdańsku, która się nie sprawdza i ma tak wiele mankamentów.
Proszę się wybrać do Gdyni porozmawiać z osobami , które kierują komunikacją w Gdyni. Tam komunikacja jeździ punktualnie, można nastawiać zegarki, a i wyposażenie autobusów jest na poziomie latem i zimą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

obiecywali przedluzenie tej linii do Kielpina grn. i co ? nic... Karczemki i Kielpino sa odciete od Matarni i PKM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry