Odpowiadasz na:

Bezpieczeństwo

Mam takie pytanie: Kiedyś nie było bezpiecznie jeździć po ulicach, a już szczególnie po zmroku. Zdażyło sie wśród znajomych że zsadzono kogós z roweru i tyle go widziano. Jak teraz wygłada kwestia... rozwiń

Mam takie pytanie: Kiedyś nie było bezpiecznie jeździć po ulicach, a już szczególnie po zmroku. Zdażyło sie wśród znajomych że zsadzono kogós z roweru i tyle go widziano. Jak teraz wygłada kwestia bezpieczeństwa? Czy teraz jeżdżąc trasami rowerowymi można czuć sie bezpiecznie?

zobacz wątek
15 lat temu
~xyz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry