Widok

Bezpłatne Warsztaty Terapii Zajęciowej

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Bezpłatne zajęcia w Warsztatach Terapii Zajęciowej odbywają się codziennie w dni robocze. Osoby posiadające rentę socjalną w związku z uczestnictwem w zajęciach warsztatowych nie tracą uprawnień do renty. Warsztaty są dofinansowane przez PFRON. Zyski ze sprzedaży przekazywane są w 100% na dalszą rehabilitację społeczną i zawodową. Zapewniamy również dowóz osób naszym środkiem transportu.
"Czasami to co bliskie - może być bardzo odległe". Czym są warsztaty terapii zajęciowej? To miejsce, w którym osoby niepełnosprawne nabywają i usprawniają umiejętności, które pozwolić im na osiągnięcie samodzielności w życiu społecznym. Czuwa nad tym wykwalifikowana kadra kierownicza oraz instruktorzy.
Życie warsztatowe to nieustanna rehabilitacja, jako środek do osiągnięcia zamierzonego celu, którym jest dobro drugiego człowieka. Wspieranie, służenie radą oraz pomocą. Przewodzi temu na każdy dzień pracy nasza patronka, Święta Faustyna Kowalska, która ukazała całemu światu Boże Miłosierdzie. Chcesz wiedzieć więcej, zobaczyć jak funkcjonujemy? Czym wypełniony jest nasz dzień, jak pracujemy? Odwiedź naszą stronę na Facebooku. Do zobaczenia. Czekamy na Ciebie!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam kiedyś, że jest takie miejsce w Bojanie dla osób niepełnosprawnych. Tylko nie wiem gdzie. Czy wie ktoś może , gdzie znajdują się te warsztaty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba przy piekarni , na przeciw ulicy NaDambnik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak w budynku "starej szkoły". Słyszałem o tych warsztatach. Ponoć nawet cmentarz w Bojanie sprzątają. Byłem tam raz zobaczyć i nieźle to wygląda.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale co cmentarz? Wykorzystują inwalidów do sprzątania? MASAKRA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję jutro tam pójdę. A wie Pan/Pani może w jakim wieku przyjmowane są tam osoby niepełnosprawne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co się orientuję to przyjmowane są osoby od 16 roku życia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje,to mam już trochę więcej informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://m.facebook.com/100063816632793/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozytywne miejsce, miałam okazję byc tam na kiermaszu świątecznym. Świetne rzeczy z drewna i ze szkła, przepiękne stroiki. Bardzo miła, ciepła atmosfera.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Czy jest szansa na wiaty przystankowe w Bojanie na nowych przystankach? (8 odpowiedzi)

Witam, czy na nowych przystankach jest szansa na pojawienie się wiat? Pozdrawiam.

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

Sezon (12 odpowiedzi)

Z racji rozpoczynających się ciepłych dni. Chciałam przypomnieć quadowcom i krosowcom, że drogi...

do góry