Widok

Bezpłatne szkolenie dla pracowników "Zwolnienia grupowe w praktyce"

Czas spowolnienia gospodarczego to czas zmian na rynku pracy. Wiele firm w takim momencie decyduje się na restrukturyzację. Dla pracowników oznacza to w większości przypadków zwolnienia...Iurist Ius w ramach cyklu szkoleń "Poznaj swoje prawa" organizuje szkolenie dla pracowników.

W dniu 26.03.2013r. w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym (Gdańsk-Morena, ul.Trzy Lipy 3) w budynku B, w sali 301 o godzinie 18:00 odbędzie się bezpłatne szkolenie pt. "Zwolnienia grupowe w praktyce". Nie pozwól aby Twoje prawa były naruszane. Bądź ich świadom!

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. Jeżeli chcesz mieć pewność, że miejsce siedzące będzie czekało właśnie na Ciebie, wyślij SMS ze swoim imieniem i nazwiskiem na numer 881 627 290 (wg. stawek operatora) lub na adres mailowy iuristius@gmail.com. Więcej informacji na temat samego szkolenia znajdą Państwo pod wskazanymi wyżej danymi kontaktowymi.

Zapraszamy

Iurist Ius

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez sensu..
Większość firm to takie z ilością pracowników poniżej 20. A jak jest ich więcej to na zleceniu gdzie prepisy zw.gr. nie stosuje się.
Natomiast firmy większe pilnują tego i traktują poważnie...

Nabijanie kabzy nic nie dajacymi kursami..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie "Nabijanie kabzy nic nie dajacymi kursami..." ?

Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania. Za tego, co widzę szkolenie jest bezpłatne. Ja chętnie skorzystam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie karmic trola :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat ja zastanawiam się nad tym by postawić na szkolenie takie jak trener wystąpień publicznych https://prowadzenislowami.pl/czego-nauczysz-sie-od-trenera-wystapien-publicznych/ . Słyszałam, że jednak tutaj szkolenia odbywają się na wysokim poziomie, więc może akurat to będzie dobre rozwiązanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

reklama (6 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

Potrzebujesz profesjonalisty (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich, fotografem zajmuję się już bardzo długo, ale nie mogę znaleźć profesjonalnego...

Obiekty konferencyjne nad morzem - gdzie? (5 odpowiedzi)

Dzień dobry nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale trudno poszukuję obiektów...

do góry