Widok

Biały Mercedes Viano GWE...

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Panu, który mnie zaczepiał stojąc w korku do świateł w stronę Słowackiego w dół (kolice Lidla na Matarni) chciałabym zadać pytanie - WTF?

Od rana myślę czy w moim samochodzie coś nie tak? Bo chyba nie moja powalająca uroda zadziałała tak na Pana. Pan trąbił i machał rękami, stojąc autem na pasie obok, ja jechałam lewym pasem niebieską Fabią. Nie zajechałam drogi, ani nic w tym stylu...
Obejrzałam auto wnikliwie, posłuchałam i za cholerę nie wiem o co mogło chodzić.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dodam, że machanie rękami raczej wyglądało na pozdrowienie niż na żywiołową gestykulację... Bo z wypowiedzi powyżej to w sumie nie wynika...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciał sie umówić ... na godzinkę
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
"...ja jechałam lewym pasem niebieską Fabią."

Więcej niż 40 km/h?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
GWE. I co tu tłumaczyć....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 19
wysil się i wytłumacz
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4
A z czego problemik wynika? Z tego że kobieta, z tego że Fabią?

Całe zdarzenie miało miejsce podczas stania w korku i turlania się w kierunku świateł z prędkością minimalną.

Ale aby jad polać zawsze jest dobra pora. :P Szczególnie anonimowość sprzyja takiej "odwadze".
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
to teraz przepros Megi...
... o ile masz "odwage"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
chłop przyjechał pierwszy raz do miasta to i się cieszył ot co
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
o bzykanie..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
pracuje jako zawodowy kierowca i nie ma znaczenia jakie tablice czy GWE czy GA czy GD liczy się wyobraźnia ,kultura znajomość przepisów o ruchu drogowym i co najważniejsze zawartość mózgu a z tym rożnie bywa....widać to na codzie n
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
A przepraszam, co Pani robi jako ten "zawodowy" kierowca?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ad 1-jako zawodowy kierowca jeżdżę ...dużym autem
ad 2 I tak tez robię nie przejmuje sie beznadziejnym zachowaniem innych uczestników bo wiem "świata nie" naprawie " .....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
...na prawym siedzonku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak, ale Pani jako zawodowemu kierowcy życzę więcej dystansu do siebie i do ludzi. Nie ma co się przejmować takimi rzeczami i wszystko brać do siebie-trzeba żyć dalej. Powodzenia, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@megi - czasem spotyka się na drodze (również życiowej) zaburzeńców, więc zwyczajnie się nie przejmuj, lekarz kazał przytakiwać^^

Ja już nie zwracam uwagi na tego typu kierowców, dodaję gazu i oddalam się czym prędzej od takich. Szkoda mi czasu i energii na wchodzenie w interakcje z niezrównoważonymi ludźmi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Matarnia - Rębiechowo

Rytm (16 odpowiedzi)

Rytm powstaje w dzielnicy Matarnia w Gdańsku. Osiedle jest dobrze skomunikowane z całą...

do góry