Widok

Biedronka Bojano i nie tylko

Nie wiem co się dzieje w tej firmie ale coraz częściej trzeba się pilnować żeby nie kupić przeterminowanych produktów. Upychają przeterminowane pomiędzy tymi które są ok. Poza tym niektóre panie mylą się notorycznie przy wydawaniu reszty. To jest nie tylko w naszej Biedrze. Czy macie podobne spostrzeżenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

O wydawaniu reszty to nie wiem bo płacę tylko kartą. Natomiast o przeterminowanej żywności to naciąłem się dwa razy. Od tej pory zawsze sprawdzam daty. Reklamacja złożona poprzez aplikację biedronki. Uznali. Otrzymałem voucher na identyczną kwotę tyle co kosztował produkt. Zero zaokrąglenia w górę nawet...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bojańska Biedronka to jest stan umysłu. Z okolicznych sklepów ten to czysta popelina
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Szczerze to dziwię się że tyle ludzi robi tam zakupy. Wolę podjechać trochę dalej żeby tylko uniknąć Biedronki w Bojanie. Są lepsze i gorsze Biedronki ale ta w Bojanie jest najgorsza z wszystkich jakie znam. Już dawno powinno się wymienić kierownictwo
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
To prawda, jest tam brudno, i zawsze alejki zastawione nowym towarem, jeszcze nierozpakowanym, może więcej osób gdyby zatrudnili nie byłoby tego problemu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam nie chodzi o ilość osób a o zarządzanie. Biedronka na Wiczlinie obok działek też zostawia wiele do życzenia ale tam i tak jest o niebo lepiej jak w naszej. Ja już wolę do Dino podjechać a nie potykać się o stertę palet.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jeżdżę przeważnie do Dino. Tam jest milsza obsługa czyli normalna a nie wczesna komuna. Szkoda że nie ma Lidla w Bojanie. Z wieloma osobami rozmawiałem i powiedzieli że gdyby był Lidl to przestali by chodzić do Biedry. Ja też. A swoją drogą to kierownictwo kreuje politykę podejścia do klienta. Widocznie kierownictwo też nie lubi klientów.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
A mi wisi czy Lidl, czy biedra zakupy robię gdzie bliżej. Dino ma kilka produktów, które tam kupuje
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja odnosze wrażenie, że w Biedronce w Bojanie klient jest intruzem. Przeszkadza paniom w ploteczkach, przeszkadza na alejkach, bo rozkładanie towaru jak najbardziej utrudnić poruszanie się po sklepie. Ja rozumiem, że praca w sklepie bywa uciążliwa, ale nie jest to też praca w ramach wolontariatu, nikt nikogo nie oszukiwał jeśli chodzi o zakres obowiązków itd. Ja robie zakupy w tej konkretnej biedronce tylko wtedy, gdy już naprawdę muszę. Brak dbałości o czystość, dużo przeterminowanych produktów w lodówkach no i traktowanie klienta jako niepotrzebny dodatek do sklepu, który tylko we wszystkim przeszkadza, to moje główne zastrzeżenia.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
Też uważam że Lidl byłby lepsza alternatywa dla obecnej biedronki
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ujęcie sprawy idealne. W 100 procent trafienie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem jak ludziom może nie przeszkadzać ten syf w Biedronce, chyba mają tak samo w domu
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zastanawiam się czy gdyby w Bojanie był czystszy sklep z miłą obsługą i dobrymi jakościowo produktami to ludzie by tam kupowali.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapewne tak :) klienci coraz czesciej zwracaja uwage na dobra obsluge.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale chyba nie w Bojanie skoro takie tłumy w Biedronce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Dzikie lądowisko paralotniarzy okolice Poległych Żołnierzy (6 odpowiedzi)

Dzień Dobry, Czy ma ktoś przypadkiem zapisane numery rejestracyjne pojazdów paralotniarzy,...

Dyżur radnych Bojano 16.05.24 biblioteka w Bojanie godz.17 (3 odpowiedzi)

#Światłowód w Bojanie! Jak już wiemy, firma Strzyżowski.Net, działająca pod marką Pomorski...

Sprzątanie ulic i chodników po zimie (9 odpowiedzi)

Mamy czerwiec a syf na Wybickiego po zimie jak był tak jest. Czy ktoś wie do kogo się zwrócić...

do góry