Widok

Biedronka przy rondzie

Czy tylko ja mam wrażenie, że sanepid o niej zapomniał? Brudno w każdym kącie, lodówki śmierdzą. Obserwowałam kiedyś lodówkę z mlekiem. Coś się w niej rozlało. Ciężko posprzątać gdy lodówka jest pełna, to zrozumiałe. Jednak gdy była pusta nikt jej nie umył! Syf zastawiono nowym towarem. Do tego jeszcze te porozstawiane wszędzie palety. Powinni zlikwidować metalowe koszyki, często nie można nimi przejechać więc lepiej brać mały plastikowy. Kupuję tam tylko jak muszę. Kierownik tego sklepu chyba nie ogarnia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
A kto ten syf robi?? Warto się nad tym zastanowić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Klienci są różni, rozumiem. Jak się ma brud w domu to nie obwinia się gości i nie siedzi patrząc na brud. Trzeba sprzątać i tyle.
ps.: ale nie widziałam klienta, który paletami zastawia alejki.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klienci może i paletami alejek nie zastawiają ale robią inny bałagan :) ktoś musi poświecić czas na sprzątanie (a jest mało pracowników ) ale trzeba obsługiwać klientów na kasie bo chyba mało kto lubi stać w kolejce na pół sklepu. Jak idzie się w gości to chyba nie wypada pieprznąć rzeczy gdziekolwiek No nie ? Tak samo jest w sklepie. Do sąsiadki chyba nie wyskoczysz z pretensjami jak wysypiasz cukier ze jest rozsypane? Trzeba szanować prace drugiego człowieka i tyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bojano nie lepsze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Standard
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta biedronka to najwiekszy syf jaki widzialem, kierownik do wywalenia odrazu. W bojanie czysciej jest. W Lidlu w Chwasz o niebo lepiej o szersze alejki mozna minac sie wozkami przynajmniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry