Widok

Biedronka

Strach robić tam zakupy .Drzwi od lodówki urwane, wiszą pochylone .Między alejkami stoją palety wypełnione na wysokość ramion które aż proszą się o przechylenie .Uważajcie na siebie i dzieci .Sprawa zgłoszona oczywiście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Za 3 lata jeszcze będziesz marzyła o tym, nie ma rak do pracy, nawet Ukraina nie chce w biedronce robić a Ty lazisz i zrzedzisz i zglaszasz. Lepiej rób zapasy i pomroz żarcie bo za 3 lata będziesz płaciła za to samo 2x więcej bo biedra będzie musiała podnieść pensję Twoim kosztem czyli podnoszeniem cen produktów amebo
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
A co? Wojna idzie? Mniej gorszego jedzenia kupisz dłużej pożyjesz :) trzeba przestawić myślenie i zacząć mniej kupować i nie mrozić A pieniądze na podróże i życie przeznaczyć. Bo życie jest krótkie i nie można go przejeść mrożonkami. Come on :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mam ogromy dystans do siebie ,innych oraz otaczającego mnie świata. Problem polega na tym ze kończy się o tam gdzie pojawia się realne zagrożenie dla Mnie ,mojego dziecka i wszystkich dookoła. Zatem proponuję jednak zwrócić uwagę na problem zanim stanie się tragedia .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Może jedza te banany z koka i czasu na robote nie mają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry