Widok

Biedronka ul. Bema

Czy ktoś wie kiedy jest otwarcie Biedronki na ul.Bema w byłej Hali sportowej??
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
No wlasnie chyba nigdy :(

Ktoś, coś wie?!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Otworzyć otworzą bo już regały stoiska kasy mają.Jeszcze coś tam robią jeszcze towar zwiozą rozłożą i otworzą na pewno.W tej Biedrze na Świętojańskiej mówili że po 20 którymś ale wątpię może w listopadzie hehe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziś tam przechodząc widziałem jak wyładowywali towar i usłyszałem, że otwarcie ma mieć miejsce we wtorek, 27.10.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak, nareszcie jest otwarta! :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
wiecie może kto jest właścicielem tego budynku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwaga, w tej biedrze oszukują na kasach. Nabijają więcej sztuk danego towaru. Zdarzyło mi się to już kilka razy, więc to nie jest pomyłka. Sprawdzajcie rachunki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drugie oszustwo

Oszukują nabijając więcej produktów na kasie, ale także nabijając inną cenę za produkt - na regale cena jest niższa, przy kasie wyższa. Dotyczy to produktów luksusowych. Zdarzyło mi się to dwa razy w ciągu paru dni, więc to nie jest przypadek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się. Zdarzyło mi sie2 to już parę razy. Nie wracałam do sklepu bo jestem starszą osobą. Dziś jednak wróciłam. Wzięłam mięso po okazyjnej cenie. Nawet sprawdzałam cenę w automacie. Przy kasie policzono mi podwójnie.Gdy wróciłam prosząc o wyjaśnienie powiedziano mi że 1+1. Chciałam wziasc ten 1 ale nie pozwolono, nie chciano również zwrócić pieniędzy. Powiedziano również że jeśli nienawidzę to powinnam nosić okulary. Jest to jawne złodziejstwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wzgórze św. Maksymiliana

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

do góry