Widok

BikeTour Gdansk

Jak sie okazalo mimo fatalnej pogody (non stop deszcz, wiatr i zimno) i podobno nudnej trasy sporo zawodnikow (przynajmniej w mlodszych kategoriach - pozniej juz nie widzialem) stanelo na stracie BT Gdansk. Podziwiam ten zapal, bo mi sie z samochodu nie chcialo wychodzic kiedy zobaczylem jaka pogoda panuje na trasie:)

A jak bylo Wejherowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ze jak to sie nazywa WIOCHEROWO?? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiechorowo dla nieoświeconych, a jedzie się podobnie jak się nazywa :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry