Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobra piekarnia wątek zamknięty Bardzo dobra piekarnia, często kupuję tu chleb i bułki, mają naturalny skład...
~Karola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2017

Chleb NIE JEST ekologiczny wątek zamknięty Przez 5 lat kupuję chleb w Bio Piekarni, specjalnie jeżdżę z Chwaszczyna 2...
~Oszukany
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Adaś - opinia wątek zamknięty Jakiś czas temu byłem pierwszy raz w tego rodzaju bio przybytku. Nie...
~Adaś
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

Dramat wątek zamknięty Mialem okazje byc tam dzisiaj, pierwszy raz od dluzszego czasu i to byl mega...
~Dziadek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 czerwca 2010

Greenway we Wrzeszczu wątek zamknięty Zauważyłam ostatnio sporą podwyżkę cen w Greenwayu, przy czym jakość...
~Kamila
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 marca 2010

Opinie poniżej nie dotyczą sklepu Bio Piekarnia Ziarno wątek zamknięty Pierożki Aromatyczne są sprzedawane obok w restauracji, ale ja osobiście...
~Bio Piekarnia Ziarno
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2009

Można sie ztruć wątek zamknięty Po zjedzeniu "pierożków aromatycznych" uległam cięzkiemu ztruciu!!!! Lepiej...
~Ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 września 2007

Renata Fikier - opinia wątek zamknięty Byłam w biopiekarni w Gdyni na ulicy Dworcowej i jesten bardzo mile...
~Renata Fikier
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2007

Polecam :) wątek zamknięty Mają bardzo duży wybór towarów i chyba najniższe ceny, jeśli chodzi o tego...
~Kinga
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 2 lipca 2007

:) wątek zamknięty Jedzenie fenomenalne, poza uporczywą niedostępnością rzekomo dostępnych na...
~sioola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 13 czerwca 2007

BAR PYCHOTA wątek zamknięty Zdecydowanie polecam zamiast schabowego.Duży wybór surówek,moja ukochana...
~MIRA I STEFAN
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

11

wątków

do góry