Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Angelika - opinia wątek zamknięty Moi rodzice od lat korzystali z usług firmy Noma, ja od niedawna przejęłam...
~Angelika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2022

Daniel - opinia wątek zamknięty Jestem osobą, która prowadzi działalność od niedawna, Pani Małgorzata oraz...
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Ocena Biura Rachunkowego p. Małgorzaty nie może być inna niż zupełnie...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 stycznia 2022

Damian - opinia wątek zamknięty Z dużym zadowoleniem korzystam z usług Biura od 2018 roku - cenię za...
~Damian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 grudnia 2021

Filip - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i bardzo życzliwe podejście. Współpracujemy już od kilku...
~Filip
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Wyrażając swoją opinię musze podzielić się wrażeniami z usług jakie świadczy...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

Joanna Kotecka - opinia wątek zamknięty Bardzo fachowa obsługa, Panie z biura bardzo sympatyczne i pomocne. Polecam z...
~Joanna Kotecka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług Biura Noma od 2017 i mam same pozytywne odczucia i wrażenia...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Artur - opinia wątek zamknięty Odnoszę bardzo pozytywne, wrażenia. Bardzo miła obsługa.
~Artur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i przyjazne biuro. Korzystam z usług od kilkunastu lat i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Helena Kowalewska - opinia wątek zamknięty Polecam biuro rachunkowe NOMA, z którym współpracujemy nieprzerwanie już od...
~Centrum Rehabilitacji i Odnowy B
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 grudnia 2021

Jarosław Kotecki - opinia wątek zamknięty Jakość świadczenia usług na najwyższym poziomie. Współpracuje z biurem już od...
~Jarosław Kotecki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 grudnia 2021

cobis sławomir Kwiatkowski - opinia wątek zamknięty Profesjonalni i profesjonalni, polecam, wierny ponad 10 lat zaufania dla...
~cobis sławomir Kwiatkowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 grudnia 2021

Marcelina - opinia wątek zamknięty Najlepsze biuro rachunkowo - księgowe. Panie Księgowe są świetne, współpraca...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2021

Joanna MK - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne Panie, bardzo miła obsługa, wszystko wytłumaczą i we wszystkim...
~Joanna MK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa!
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Generalnie wszystko trzeba załatwiać samemu to pierwsza rzecz. Druga sprawa...
~Michał
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

J. - opinia wątek zamknięty Współpracuję z Biurem już 7 lat, nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko dopięte...
~J.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 maja 2021

autojacek - opinia wątek zamknięty bardzo profesjonalna firma polecam wszystkim
~autojacek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 maja 2021

Jarek - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług B.R. Noma już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony....
~Jarek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry