Widok

Biuro Rachunkowe - gdzie w okolicy?

Bojano Temat dostępny też na forum:
Jest gdzieś w okolicy Koleczkowo, Bojano jakieś działające biuro rachunkowe? Verso z Bojana chyba już nie działa, bo kontaktu z nimi brak(mejl, tel).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co mi wiadomo to biuro rachunkowe Verso w Bojanie nadal działa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zadzwoń https://kancelaria-domena.pl/biuro-rachunkowe-co-mozemy-tu-zalatwic/ super fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PHu Ka-ma w Bojanie 502655215
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
MARGO w Bojanie tel. 602 773 221
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Umów się z https://kancelaria-domena.pl/biuro-rachunkowe-co-mozemy-tu-zalatwic/ mają naprawdę dobrych specjalistów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Koleczkowie na ul. Hippicznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jednoosobowa działalnośc, Vat, do 10-ciu dokumentów (fry i koszty) miesięcznie, zasady ogólne. Jaki koszt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt. Zakres usług ustalamy indywidualnie, telefon 602 773 221
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Szukaj kolego jak najtaniej ! Nie wierz w bajki o jakości bo każde biuro zaoferuje Ci to samo. Mariola "wklepie" dokumenty, wyliczy podatek, prześle deklaracje Zus, i po robocie. Na moje to 200zł/netto to max jaki możesz płacić
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja na podobnych zasadach place 160zł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wybacz, ale nikt nikomu bajek nie wciska i wcale każde biuro nie oferuje tego samego i takiej samej jakości. Równie dobrze można powiedzieć, że i Syrenka i Mercedes to samochody które jeżdżą i komfortem się nie różnią. Wszystko jest kwestią oczekiwań Klienta.
Jeśli ma być najtaniej to proponuję kupić darmowy program z gazetą i "wklepać" samemu. Biura Rachunkowe to specjaliści, którzy dbają aby dokumentacja księgowa były prowadzona w sposób prawidłowy i rzetelny, ale to również szereg innych usług z tego zakresu.
Jeśli to Akis takie wg Ciebie proste to proponuję sam załóż biuro rachunkowe, zatrudnij Mariolkę i niech klepie. Tylko mały drobiazg - musisz mieć Licencję Ministra Finansów, a do tego długa, wieloletnia droga. Niemniej życzę Powodzenia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 17
Kasa Panie i Panowie kasa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
kmz, czy korzystałeś z usług firmy MARGO z Koleczkowa? Jeżeli tak to bardzo bym prosił o Twoją opinię.
A może ktoś na forum korzysta lub korzystał z ich usług?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Księgowy, każdy wykona to samo. Nie ma ŻADNEJ odpowiedzialności za popełnione ewentualnie błędy. Ważne, aby Szef/owa doszkalała się na bieżąco, bo przepisy ciągle się zmieniają. No i żeby interesowała,się czasem tym, co wklepują pracownicy. Pamiętajcie, że żadne-powtarzam żadne biuro nie uchroni Was przed ewentualnymi konsekwencjami z powodu niekorzystnego wyniku ewentualnej kontroli ZUS czy US. To porażka w tym kraju. Sam płac i sam naprawiaj błędy paniuś, które mają w nosie to, czy poprawnie interpretują prawo i przepisy podatkowe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dobrzewino - pierwsza uliczka przed stacją - płaciłem 100 pln netto za to samo. Wisi baner. Taka sama cena w Gdyni i w Gdańsku (znajomi tyle płacą)
Przy kilku dokumentach nie ma nic trudnego do interpretacji - nie daj się naciągnać na "doradztwo" i "optymalizacje podatkowe".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Może słaba to reklama ale zajmuję się prowadzeniem księgowości a nie marketingiem. KPiR, ryczałt i pełne księgi. do tego oczywiście kadry płace.
Biuro rachunkowe Natax w Bojanie nr tel 793-49-99-37.
natax.pl

polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukaj tu: http://www.dobre-biuro-rachunkowe.pl/pomorskie/gdansk/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
HAHAHAHHA ale EXPRES Ciekawe czy bg się rozliczył ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
W przypadku firmy warto rozważyć też biura rachunkowe zdalne. Korzystna ofertę ma Tax Care. Sama korzystam z ich obsługi, a jej zakres dobierają indywidualnie do potrzeb i jest możliwość poszerzenia o dodatkowe opcje. Przykładowo w dodatkowych mają usługi kurierskie, abonamenty prawne i medyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To ciekawe jaki wychodzi koszt skoro tyle bajerów dali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdalne biura rachunkowe są tańsze, bo mają większy zasięg. Np. w ifirma obsługa rozliczeń kosztuje 80 zł/mies.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Monster, nie tyle bajerów dali, tylko można poszerzyć obsługę o takie bajery. ;) Koszty są indywidualne i zależą od różnych czynników. Ja za obsługę jednoosobowej firmy i rozliczanie faktur płacę miesięczny abonament i to dużo mniejszy niż płaciłam księgowej za samo wypełnianie papierów ze sprawdzeniem moich wyliczeń, bo tych dla mnie nie robiła. Jeśli firma jest większa i zatrudnia pracowników, ma większe ilości faktur to i abonamenty są większe. Szczerze nie wiem jak z dodatkowymi opcjami, dopiero teraz po podwyżkach na poczcie, będę zainteresowana usługami kurierskimi. Dla mnie korzystanie z Tax Care to przede wszystkim oszczędność czasu, który mogę poświęcić firmie, a nie siedzeniu z nosem w papierach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@don wiatrak - ale za ile faktur? Bo nie wydaje mi się to realne przy moim przerobie. ;)

@Olga - klikam trochę i widzę coś takiego jak ubezpieczenie od błędu. Serio mają coś takiego??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, w Tax Care maja ubezpieczenie od błędów. W przypadku wpadki to nie my odpowiadamy za błędy tylko księgowy. W razie czego to oni odkręcają pomyłki w rozliczeniach i ponoszą ich ewentualne koszty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ubezpieczenie oc działalności jest obowiązkowe przy prowadzeniu biura rachunkowego, to co mówi TAX CARE to chwyt marketingowy, jak widzę działa. poza tym przepisy mówią wyraźnie że odpowiada zawsze i wszędzie kierownik jednostki, Natomiast jeśli biuro popełni błąd to kierownik jednostki na podstawie prawa cywilnego może podać do sądu dane biuro. Zdarza się to rzadko gdyż koszt sądowe często przewyższają kary.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aż z ciekawości zadzwonię i ich wypytam. Ciekawi mnie, co odpowiedzą na to co napisałaś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja korzystam z usług biura rachunkowego EFEKTA Pani Ewy Horak i jestem bardzo zadowolony, więc moge Ci ich polecić. Swoja prace wykonują terminowo i rzetelnie i nigdy nie miałem z nimi problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zanim zdecydujesz się na wybór biura rachunkowego, warto wcześniej zorientować się, ile na danym terenie powinno się za takie usługi zapłacić. Na kalkulatordlafirm.pl możesz to w łatwy sposób policzyć, podając takie parametry jak ilość pracowników czy też liczba faktur. W ten sposób unikniesz sytuacji, w której jakaś firma będzie Cię próbowała naciągnąć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry księgowy to skarb. Żaden przedsiębiorca nie ma czasu śledzić zmian, jakie następują w przepisach. Sprawdź ofertę księgowego z http://mg-finanse.pl/ Nie będziesz musiał odwiedzać skarbówki. Kontrole zatruły już życie niejednemu przedsiębiorcy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

TAK TO PRAWDA...POLECAM TEŻ TO BIURO
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam dwie kontrole ze skarbówki i z papierami wszystko ok. Podobnie zresztą jak w przypadku mojego znajomego, który także trafił do nich z mojego polecenia.
Najlepiej pogadaj z nimi sam- z samej rozmowy można sporo wywnioskować odnośnie podejścia do klienta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co w Gdańsku jest Tax Care to bardzo dobre biuro rachunkowe. Nawet z koleczkowa spokojnie możesz z nimi współpracować, bo wszystko załatwisz zdalnie, a dokumenty od czasu do czasu wyślesz kurierem. Cenowo sa przystępni, a pracują naprawdę kompeteni ludzie. No i można skorzystać z fajnych usług dodatkowych w dobrej cenie. Dla mnie to duży atut. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam biuro MH Szczecin :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy aptece koło metalowego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może warto pomyśleć o programie do księgowania online https://www.taxomatic.pl/post/jak-wybrac-najlepszy-program-ksiegowy-jednoosobowa-dzialalnosc? Taki program ułatwia rozliczanie faktur - masz dostęp do wszystkich dokumentów z urządzeń mobilnych. Wygoda i funkcjonalność to dwie rzeczy, które taki program oferuje. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepsze jak dotąd biuro Rachunkowe znalazłam w Gdańsku - tax safe - Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

abc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o biuro rachunkowe to zawsze warto ufać profesjonalistom. Dobre biuro rachunkowe to też pełne wsparcie, nawet zdalne. Księgowość zdalna zyskuje na popularności w ostatnich czasach. Sam doceniam taką formę prowadzenia księgowości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Nowy Mechanik (35 odpowiedzi)

Co sądzicie o nowym mechaniku w Koleczkowie przy skrzyżowaniu na Chylonie?? Warto oddać samochód...

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

do góry