Widok

Biżuteria ślubna - gdzie?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny, zaczynam pomału rozglądać się za biżuterią ślubną, możecie polecić konkretne sklepy gdzie jest duży wybór...nie mam za bardzo czasu jeżdzić od jednego sklepu do drugiego i szukać, chciałabym odowedzić jedno, max dwa duze miejsca gdzie napewno coś znajdę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam po biżuterię do Sopotu do butiku ślubnego Wedding Art - http://www.weddingart.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile masz jeszcze czasu? Jeśli około miesiąca lub więcej, to polecam rozglądnąć się na ebayu ;) Ostatnio szukałam jakiś fajnych dodatków codziennych i natrafiłam na kilka pięknych zestawów ślubnych z koliami i kolczykami. Minus tylko taki, że trzeba czekać około miesiąca na dostarczenie przesyłki, ale warto :)
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam sklep z biżuterią na najwyższym piętrze w galerii bałtyckiej, na przeciwko części z jedzeniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję, napewno zajrzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W aparcie jest piękna, z tego co widziałam to sporo nowych wzorów mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Bijou Brigitte, mają też i srebrne wyroby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie zdecydowałam że zacznę od aparatu, dostałam wlasnie nowy katalog gdzie bardzo spodobało mi się parę pozycji i 15%znizke na całą kolekcję wiec i obrączki wybiorę przy okazji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam wczoraj w aparacie, mają przepiekną kolekcję bużuteri ślubnej, nawet bym powiedziała że wybór jest zbyt duży i trudno się zdecydować ale juz wiem że wlasnie tam znajdę komplet dla siebie. Ceny zaskakująco niskie jak na tak markowy salon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mają jakiś katalog biżuterii ślubnej? Wiem, że to głupie pytanie, ale na ich stronie ciężko coś znaleźć... :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podaje link do biżuteri ślubnej -kolczyki. Do każdego zestawu mozna dobrać wisiorek do kompletu.
http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,3

Przysłali mi katalog świąteczny do domu ale wybór o wiele mniejszy niż w salonach...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki :)
Właśnie byłam w kilku salonach w różnych centrach handlowych i mają tam co innego, na stronie co innego... :P
ciężko coś wybrać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w gdyni na starowiejskiej w onyxart zrobią na zamówienie ja czekałam dwa dni i było warto ceny bardzo przystępne polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj sklep Swarovski, maja przepiekne komplety :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w swarovskim i maja dziwne zasady bo na ewentualną wymianę mam tylko 7 dni od dnia zakupu a kolczyków wogole nie wymieniają wiec d*pa... W aparcie mają 30 dni na wymianę i kolczyki również objęte są możliwością wymiany.
Żeby dobrze dobrać biżuterię do sukni muszę ją kupić, jechać do salonu i przymierzyć do sukni i wtedy zdecydować czy jest ok czy musze wymienić na inny komplet...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej:) Nie wiem o jaki typ bizuterii Ci chodzi bo jest to dosc istotne, ale ja kupowalam w Rivierze w Scallini :)) powiem Ci ze tam napewno znajdziesz cos dla Ciebie:) ja akurat szukalam obszernych kolczykow gdyz nie mialam nic na szyi i powiem Ci ze mimo iz mialam kupione juz kolczyki to musialam kurka wodna kupic druga pare bo jak je zobaczylam to uznalam ze nie odpuszcze:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialam takie:)

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Scallini jest tylko w klifie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zapraszam do sklep Foty&Klejnoty w centrum Gdańska- mały kameralny sklep z dużą ofertą biżuterii ślubnej. Wianki, diademy, korony, kolczyki itd...Super wybór! No i można przymierzać, bo jak kupisz coś przez net to zawsze zagadka. Ceny ok.Polecam
Adres Gdańsk ul. Powroźnicza/ Długi Targ 19 , Sklep jest w lobby hotelu Radisson BLU
https://www.facebook.com/fotyklejnoty/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja to się długo nie mogłam namyślić co kupić siostrzenicy na jej ślub i ostatecznie (poza pieniędzmi rzecz jasna) kupiłam taki srebrny obraz papieża :ankabizuteria.pl/duzy-srebrny-obraz-jana-pawla-ii-1824-wizerunek-papiez-w-gorliwej-modlitwie. Bardzo ładnie wygląda takie srebro na żywo, grawer zrobiony bez błędów, krótki czas oczekiwania na zamówienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jaką biżuterię lubisz ale osobiście lubię głównie bransoletki. Moja mama śmieje się ze mnie, że chodzę czasami obwieszona błyskotkami jak cyganka Oczywiście to tylko taki żarcik, bo lubię dopasować biżuterię do ubrania jakie mam na sobie i ostatnio preferuję te skromniejsze wybory.
Od wielu lat jestem fanką bransoletek Pandory i aktualnie mam ich już 3:
z kolekcji moments
oraz dwie rzemykowe, które pasują do codziennych stylizacji

Pandora ma również ładna kolekcję slubną: https://pl.pandora.net/pl/gifts/bridal/ . Kupowałam u nich biżuterię na swój slub ( sukienkę miałam biała tak więc zdecydowałam się na biżuterię srebrną, moim zdaniem srebro lepiej pasuje do sukni slubnej niż złoto - jest bardziej eleganckie). Miałam od nich bransoletkę, na uszach kryształowe kolczyki. Postanowiłam zrezygnować z naszyjnika bo uznałam, ze będzie tego już zbyt dużo (sukienka sama w sobie byla ozdobna).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu masz pełno ofert, posortuj sobie względem Twojego miejsca zamieszkania i na pewno uda CI się coś znaleźć: https://www.planujemywesele.pl/jubilerzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

Gdzie warto zamowic kwiaty w Gdansku?? (63 odpowiedzi)

Dziewczyny poniewaz jestem za granica niemam za bardzo mozliwosci jezdzenia po kwiaciarniach.Bede...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry