Widok

Blacharz, lakiernik - Pruszcz Gdański

Cześć,
W przypływie optymizmu pożyczyłem auto dziewczynie i teraz muszę szukać blacharza + lakiernika w Pruszczu lub bliskich okolicach.
Zależy mi na kimś u kogo na kilka dni można postawić auto i zamawiać części bezpośrednio do niego a dodatkowo stosunek cena/jakość usługi będzie ok.
Do spasowania nowy zderzak, maska + prawa lampa i ewentualnie wymiana poduszki powietrznej ze skasowaniem checka.
Oczywiście jakieś lakierowanko.

Z góry dzięki za podpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sama skasowała brykę, niech sama to załatwi. To się nazywa odpowiedzialność czy jakoś tak ;)
Nie wyrabiaj w młodym człowieku odruchu nieporadności.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może wyrób u siebie odruch racjonalnego myślenia. Myślisz, ze auto wyglądałoby dobrze, gdyby zajęła się tym dziewczyna?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klasyczna kobieca postawa. Dopóki nic się nie stanie, znacie się na wszystkim najlepiej a potem "Kamil, pomocy". Pewnie dziewczyna autora jeszcze powie, że to jego wina i tory były złe. Współczuję mu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No. Znasz ją dobrze, co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze - proszę się pode mnie nie podszywać! to nieładnie :D
Po drugie - nie mów mi że dziewczyna nie potrafi zlecić blacharzowi naprawy
Obsłużyć telefonu nie potrafi czy czytać opinii w necie nie umie?
To jak wyganiać faceta z kuchni - bo on na pewni nie umie gotować...
a tu takie zaskoczenie może powstać, trzeba tylko dać szansę na odrobinę samodzielności
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratuluje podejścia do kobiet. z PiSu? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie z .nowoczesnej krytyki politycznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zajmij się tym sam bo kobiety nawet przy garach są gorsze od facetów a później odpowiednio ją skasuj $$, co do Pruszcza jeżeli ona będzie płaciła to dawaj do Janisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

do góry