Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wszystko ok ALE.... wątek zamknięty salon fajny duży ale ciężko czasem znaleźć kogoś z obsługi do pomocy....
~Dagmara
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2010

NIE POLECAM wątek zamknięty Niby mamy XXI wiek, niby klient powinien być szanowany, jego czas, jego...
~klientka
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 listopada 2009

Magazyn wątek zamknięty Gdyby nie pseudoobsluga w magazynei to ocena byla by wyzsza. Przy samym...
~Gal
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Tak i Nie wątek zamknięty jakiś czas temu kupowałem sofę i tu jestem zadowolony z obsługi Pani na placu...
~klient
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 września 2010

Genialnie wątek zamknięty Młoda Obsługa To OGROMNY PLUS w tym salonie ( bynajmniej na taką natrafiłam )...
~G
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

Magazyn wątek zamknięty Pracownicy na magazynie to tez jakaś pomyłka klient czeka i czeka na odbiór...
~zzzzzzzzz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 listopada 2010

Świetna obsługa wątek zamknięty Byliśmy z żoną w salonie na Osowej,ok 3 tyg temu,trafiliśmy tam na bardzo...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

........!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty ZDECYDOWANIE OMIJAJ TEN SKLEP!!!!!!!!!!!! Wszystko było ok do czasu złożenia...
~freeed
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2010

Polecam wątek zamknięty Ja również polecam ten salon. Dwukrotnie korzystałam z usług: raz kuchnia i...
~zapomniałam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lutego 2010

POLECAM wątek zamknięty A ja jestem zadowolona z tego salonu! Miła i rzetelna obsługa!!! Mebelki...
~jolka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
77

postów

50

wątków

do góry