Widok

Błaszak na księżycowej

Czy sklep wynosił meble czy je wnosił ? Zastanawiam się czy może jednak coś się otworzy , bo blaszak na lipowej to pełna lipa od roku ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Blaszak .. słownik podmieniła ..
I wiem ze nie sklep wnosił i wynosił tylko ludzie .. także z gory dziękuje za poprawienie pisowni itd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

.... może widział Błaszczaka na księżycowej...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

a co miało być na lipowej i dlaczego ciągle stoi pusty ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Huuuhahaa karamba
Sklep wynosił meble aby mógł wnieść meble,ano otworzy się coś,a będzie to miejsce magiczne i będą się tam dziać Cuda nad cudami. Jak wejdziesz do środka to wyjdziesz trochę inny i już życie będzie weselsze lub smutniejsze -wybor należy do Was.
Huuuhahaa karamba

Pozdrawiam tajemniczy Zdzisek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tam będą cuda z kija czyli pub
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może cuda na kiju ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cuda na kiju, są w Warszawie. Tez Craft beer pub. Post okazji wizyty w stolicy zachęcam do odwiedzenia. Nie mamy z nimi nic wspólnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

otwierają tam pub https://www.facebook.com/cudazkija/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Otwierajatam pub w Andrzejki aczkolwiek nie wiem czy to do konca trafna lokalizacja, zważając, że na około są domy jednorodzinne... Szczególnie,ze na fb zapowiadają otwarcie do ostatniego Klienta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To będzie typowy sztachet bar . Ale klienci owego pub będę slalomem wracać po księżycowej wiec może zaczną ludzie wolniej jeździć . Jest plus . Ja trzymam kciuki za nowy biznes a czy wypali czy tez nie życie pokarze .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie bój nic ,nie bój nic jeden z drugim,jak klienci będą się niestosownie zachowywać,to samozwańczy wykidajło w mojej osobie będzie wymierzał kulturalną reprymendę . Nie będzie ,to karczycho ani z liścia tylko będzie, to chuchnięcie czosnkowym oddechem w twarz ! Wtedy taki klient będzie musiał przeprosić i obiecać poprawę oraz wyrazić skruche :) :) :)

Pozdrawiam kulturalny Zdzisek
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zdzisiu zmień wioskę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zdecydowanie daleko nam do sztachet baru :)
Zapraszamy na naszego facebooka tak można dowiedzieć się wszystkiego o przedsięwzięciu. Www.facebook.com/cudazkija

Nasza oferta to przede wszystkim multitap czyli nalewaki z piwem rzemieślniczym.
Planujemy otwarcie w Andrzejki , 30 listopada.

Co nas wyroznia?
Muzyka na żywo, jakościowe piwo, transmisje sportowe na żywo oraz inne atrakcje.

Zapraszamy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spoko, zajrzę. natomiast tylko zwracam uwagę , że lokalizacja jest chyba nie do konca przemyślana bo to środek osiedla ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wrecz odwrotnie:) miejsce idealne bo pośrodku klientów. Blisko ma wspolna, osiedla familijne i rodzinne oraz wszystkie okoliczne domy jednorodzinne.
Dalsza lokalizacja wymusza dojazd autem, zwłaszcza zimą.
Główna zaleta jest to, że jest blisko, jest lokalnie.
Dodatkowo, nie ma w Baninie lokali użytkowych. Nie ma też w planach, pytalem developerów (wyłączając skwer Banino).
Warto zaznaczyć, to pub, nie dyskoteka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

trzymam za was kciuki!:) akurat z tamtego miejsca jest suuuper łądny kawałek do osiedli szeregowców - a zimą to już wogóle będzie jazda. I akurat wiem co mówię bo nie raz chodziłam:) więc jeśli liczycie, że ktoś zimą będzie szedł ten kawal w sniegu i po kilku piwach to moje gratulacje;)
Proszę nie odebrać mojego postu jako atak ani nic z tych rzeczy - ciesze sie, że Banino się rozwija bo brakowało tu czegoś takiego (mimo że 20 lat temu był tu taki a la pub - w budynku GSu od striny gdzie było przez wiele lat przedszkole, ale chyba ze wzgledu na protesty mieszkańców zostało to zlikwidowane) - po prostu osobiscie uważam, że lokalizacja średnia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dziękujemy. Jest parę metrów, zależy które osiedle:) zasadniczo do 15 min pieszo max.
Rozważany usługę odwożenia do domu naszych klientów jako alternatywa do orzeźwiającego spaceru:) choć niektórzy spacer mogą preferować:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wow :) Już mi się podoba, zajrzę zdecydowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie ma być, w środku niczego na Lotniczej ? :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawia mnie tylko czy zmiescicie bar ,nalewaki ,stoliki oraz muzykę na żywo w tych dwóch kontenerach ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokal jest większy, niż wygląda z zewnątrz:)
Kontenerów jest 5:)
Miejsc siedzących, będzie okolo 40 w standardowym codziennym ustawieniu (łoże + stoliki + puffy + hokery).
Sam lokal ma 3m wysokosci co wpływa na poczucie przestrzeni :)
Jeżeli lokal okaże się za maly na potrzeby Banina, mamy przygotowany plan rozwoju... :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

będzie się rozrastał równie szybko jak banino ? :) tylko nie zapomnijcie o drogach, bo was piwo zaleje ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukam cen i nie widzę na stronie. Możecie napisać, żeby nie było niespodzianki po przyjściu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W dużej mierze zależy od gatunku piwa i browaru. Oferta będzie rotować i asortyment będzie się zmieniał.
Można założyć piwo 8-15 zl.
Shoty 6-8 zł.
Oczywiście zdarza się droższe wyjątki.

Menu opublikujemy na facebooku juz niedlugo (gastronomia, lody, etc).

Pozdrawiamy Cuda z kija
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czyli ceny jak w mieście. Trochę dziwne, bo cena ziemi, najmu itp jest inna niż w centrum Trójmiasta. No ale i tak przyjdę :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie sa znaczaco niższe. A niestety ilość klientów juz znaczącą niższa jest na pewno.
Dodatkowo, piwo rzemieślnicze jest po prostu drogie w zakupie. Działając pro Bono, padniemy szybciutko :)
Nie wspomnę o takich przyjemnościach jak koncesje, opłaty za muzykę (zaiks, zpavz etc) , licencja na pokazywanie publicznie wydarzeń sportowych (tylko to, to prawie 700zl :) też było mi trudno uwierzyć :)).
A ile trzeba sprzedać żeby wyrobić taki zysk odliczając podatki? Ze 3 beczki :)

Ucinając, każdy znajdzie cos dla siebie w odpowiednim zakresie cenowym:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wynajmuję lokal w Baninie i gwarantuję wam ,że często ten sam metraż w Gdańsku można wynająć taniej albo w podobnej cenie. Niestety okolice Gdańska już nie są tańsze z tego też powodu właściciele nie obniżają cen.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rudy to ty? Jak te twoje cuda z kija beda wygladac tak jak ANTY sklep spozywczy co prowadziliscie to wole kupic piwo w Biedronce i wypic w lesie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie wiem kim jest rudy:)
Biedronka nie sprzedaje piwa tylko napoje piwopodobne (zreszta tak jak inne sklepy):)

O miejscu spożycia i towarze spożywanym zdecyduje pan sam:) Zapraszamy jeżeli będzie pan miał ochotę na prawdziwe, zimne piwo. Ważone a nie produkowane:) i wśród ludzi dla odmiany, a nie samotnie w lesie:)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hehehe bedzie beka jak to kit
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bez automatów nie ma zabawy #HAZARDBANINO
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

To nie kit:) najszczersza, najprawdziwsza prawda:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaki rudy miał sklep
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może jakiś mial
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kim jest tajemniczy rudowłosy mężczyzna i co sprzedawał jaką rolę odgrywa bądź odegrał?Na te i inne pytania mógłby odpowiedzieć rownie tajemniczy mężczyzna który kryje się w lesie i po kryjomu spożywa złocisty trunek ?Niestety ten człowiek pozostaje anonimowy,a być może jest członkiem tajnej organizacji AA? Jak potoczą się losy tych mężczyzn być może dowiemy się wkrótce?

Pozdrawiam zaintrygowany Zdzisek
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sensacje baninskie, narrator Zdzisiek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paweł Ty nie siedź tyle na forum tylko tam napierniczaj w blaszaku,bo 30 listopada tuż, tuż więc tam ma być wszystko wyszykowane na moje jak i innych Baniniaków przybycie .

P.s Browary najlepiej już dzisiaj wstawić do lodówki coby miały temperaturę lodówkową :)

Pozdrawiam spragniony Zdzisek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba warzone.... Bo waży się na wadze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ech, oczywiście. Autokorekta mojej klawiatury telefonu:)
A wstyd na wsi zostaje: D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Piątaka "na wsi" jestem jeszcze w stanie wydać na bro.Powyzej tej ceny to wolę wybrać się do centrum na również piwa rzemieślnicze pod blokiem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

U Jablonskich, koło ronda i domu seniora można kupić dobre piwko
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Pępowie w "Justynce" (jaKk sie jedzie na Przodkowo) majacały regał regionalnych piw mega dobrych. Z resztą sam sklep tez bardzo fajny:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wpadne . Zapowiada sie fajne miejsce na wieczorne piwko. Proponuje wprowadzic też coś bezalkocholowego dla zmotoryzowanych
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za piataka to ledwo mozna wypic jakies Tyskie do pizzy, hucznie nazwane miedzynarodowym jasnym lagerem, dobre piwo musi kosztować
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie zakładając tematu,do której dziś żabka czynna?.alko się skonczylo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

O 19-tej była jeszcze otwarta, więc śmiało, do ataku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KTO IDZIE NA OTWARCIE?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto idzie na otwarcie ?Kto żyw :) no i poza tym wybitni smakosze piwa ,których kocha Bóg , piwo to jest boski napitek.

Pozdrawiam piwny Zdzisek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sie zastanawiam nad miejscami parkingowymi. Raczej ich brak :( podjedziesz z kierowca i gdzie ma parkować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest cała Sportowa - no i będzie się działo!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak będzie się działo, to idę! !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie o tym kiedyś mówiłam - wbrew pozorom to są duże odległości na piechotę + jeszcze po kilku głębszuch. Parkowanie wzdłuż czymś.posesji to nie jest rozwiązanie- wydtsrczy popstrzec.co się dzieje na Złotej z przedszkoke.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do pubu racze nie jedzie się samochodem ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Specjalnie dla tych którzy będą do baru dojeżdżać limuzynami,będzie ustawiona tabliczka z napisem KISS&ZJEŻDZAJ więc problem parkingu mamy rozwiązany,a ci co będą przybywać do baru z bliska jak i z daleka no ,to ja tu widzę same prozdrowotne i sportowe aspekty chodzenia do baru .Dotlenicie się,spalicie kalorie,wyrzeźbicie sobie mięśnie bez zbędnego chodzenia na fitnesy itd .Wyrzeźbicie sobie ciało i jeszcze umysł,bo te odległości są w waszych głowach,a nie w nogach :)

P.s Jak będziecie często chodzić do baru,to będzie znaczyło że jesteście uzależnieni od sportu :)

Pozdrawiam trener personalny Zdzisek
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odrobina alkoholu wprowadza element baśniowy do rzeczywistości - jak mawiał znawca tematu. Tak, że tego.... ten kawałek na pieszo do domciu może być nielada przygodą. Fajnie, że coś się dzieje w naszym Bagnisku i to po właściwej stronie Lotniczej.
Ps. Człowiek tylko pomyśli o dobrym piwku a micha się sama śmieje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkanka a jeżdzi się czasami. Jeden pije , drugi prowadzi. Jak ruszamy w miastonp. Sopot. Takie dziwne? Ja mogę i na pichote iśc tylko wodery zakupię bo zanim dojdę to pop pas w błocie sie uszurgam. Nic to gumaki ( jak mawiają na wsi)na zmianę się weżmie i po sprawie. Mam 10 min piechotą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Problem ten sam, gdy chce się podjechać pod plac zabaw. Jakoś trzeba sobie radzić:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma wiekszego problemu. Za blaszakiem, jest rowniez nasza posesja niezabudowana ~900m2 na ktorej klienci pubu moga smialo stawac a bynajmniej wzdłuż gdyz teren nie jest parkingiem i nie ponosimy odpowiedzialosci za ewentualne uszkodzenia pojazdu :) jest to trawa ale nie wiem jak ukształtowany jest teren.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale na andrzejki chyba nie otworzyli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak nie, dziś wieczorem :) dziś są przecież andrzejki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

brak szyldu, oznaczenia :( nie każdy wie gdzie jest blaszak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może nie chcą od razu pół banina poić :) albo to loża dla wtajemniczonych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

GPS ewentualnie jazda baaaardzo wolno wzdłuż Księżycowej. A dla mniej zorientowanych poodpowiem:
Blaszak to 3 posesja od placu rekreacyjnego przy GSie i myjni. (jadąc w "górę " Księżycowej. Mniej więcej obok osławionego drenu, który zalewa Księżycową "na dole" + obok biegną dwie BARDZO DUŻE rury z gazem;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba większość wie bo wczoraj to tam był tłum ludzi a co najdziwniejsze parking był pełen
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

szyld i oznaczenie jest...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to troche realiow z Wielkiego Otwarcia.

na plus:
pomysl z muza na zywo >> Duo Acustic dalo rade

in minus:
- brak oswietlenia przed wejsciem: mozna zeby zgubic przez schodek, ktory ginie w ciemnosciach
- brak popielniczek przy wejsciu: niepotrzebny syf powstaje przez to
- 4 osoby z obslugi za barem... ale nie przeklada sie to na jakos osblugi: chaotycznie i okropnie rozwleczone w czasie przygotowywanie napojow. Przy 5 oczekujacych osobach przy barze, czekalem ponad 10 minut zeby kupic piwo...
- ceny... jesli chca pociagnac dluzej niz kolejny weekend to proponuje zejsc na ziemie: piwa po 10 i 11 zl? Shoty za 8 zł? To nie starowka Gdanska...
- brak kompetencji w znajomosci robieniu drinkow, ziomki reklamuje nad drzwiami fajne foty, a w rzeczywistosci nie wiedza jak je przygotowac lub nie posiadaja ich na stanie. Skoro na otwarciu taka wtopa to co bedzie pozniej...?
- wystroj... a raczej jego brak >>> pomalowane czesciowo na czarno sciany i nieestetycznie powieszone lampy to nie nowoczesny design, ale zwykla amatorszczyzna. W domorosly sposob zbite z desek elementy baru i wykonczen pod sciana... bardziej odstrasza niz zacheca. Stoliki z niepotrzebny wycieciem w srodku (szpule)
- brak reklamowanego w ulotkach TV do meczow...
- Brak orzeszkow czy paluszkow do piwa...
- piwa dziwne w smaku (ale to juz kwestia gustu), brak podstawowych piw jak Amber etc.

Moze jednak nalezaloby popatrzec jak wygladaja rozne lokale i przygotopwac sie do tego na wyzszym poziomie, zamiast startowac nie w pelni przygotowanym pubem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dajmy im czas, lepiej żeby dali radę i przetrwali, bo zostanie tylko zjazd od gdańska a to już droga imprezka aby napić się piwa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co tam można za te 11złociszy wychylić? Jakie browarki mają,zagranica,krajowe kraftowe?
Jakaś łycha w miarę jest nie blended?
Wczoraj przechodziłem ,ale wyglądało jak impreza zamknieta,ciemno przed ,tak jakby nikt nie zapraszał?
Ogólnie podoba mi się że ludzie probujà,ale jak mam płacić to w miłej atmosferze i za coś.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mnie się podobało, fajnie że lokal powstał, trzymam kciuki aby się udało!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widac ze niektorzy poszli sie bawic a inni zeby tylko wystawic ocene. Tacy ą ę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

o piwach od razu było wiadomo, ze nie beda zwykłe, dlatego nazwa "Cuda z kija". No i to nie musi kazdemu podchodzić, a już na pewno nie fanom Leszka czy innego Żywca :P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

No więc dowiem się czegoß konkretnego od bywalców lub własciciela czy tylko przyganiałkociołek etc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

piwa dziwne w smaku? Jak ktoś całe życie pije specjala to nie powinien zabierać głosu odnośnie dobrego piwa,
11zł za piwo to i tak dość przyzwoite ceny :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękujemy bardzo za uwagi. Chcielibyśmy się do nich odnieść.

- brak oswietlenia przed wejsciem: mozna zeby zgubic przez schodek, ktory ginie w ciemnosciach - Zgadzamy się z tym. Już zostało to naprawione i światło pali się.
- brak popielniczek przy wejsciu: niepotrzebny syf powstaje przez to - Zgadzamy się. Problem jest niestety z dostępnością takich popielnic na zewnątrz. Staramy się to załatwić jak najszybciej. Póki co zatosujemy workaround.
- 4 osoby z obslugi za barem... ale nie przeklada sie to na jakos osblugi: chaotycznie i okropnie rozwleczone w czasie przygotowywanie napojow. Przy 5 oczekujacych osobach przy barze, czekalem ponad 10 minut zeby kupic piwo - nie twierdzimy, że wszystko poszło rewelacyjnie, ale tak jak pisaliśmy na fb i prosiliśmy o wyrozumiałość, Łatwo się krytykuje jak się jest po drugiej stronie. Tak samo jak Państwo byli w tym miejscu pierwszy raz to my również. Jeszcze jesteśmy nie przyzwyczajeni do wielu rzeczy i czasami łatwo się pogubić, ale wszystkie błędy będziemy starali sie naprawić i stale ulepszać nasze umiejętności.
- ceny... jesli chca pociagnac dluzej niz kolejny weekend to proponuje zejsc na ziemie: piwa po 10 i 11 zl? Shoty za 8 zł? To nie starowka Gdanska... - Piwa kraftowe są to piwa lepszej jakosci. Są ważone a nie produkowane na ilość tylko na jakość. Są dużo droższe w zakupie niż piwa popularne i to bardzo często dwu albo trzykrotnie. Jaki sens miałaby nasza praca gdybyśmy sprzedawali piwa w cenie zakupu? Proszę przejechać się po pubach z piwem rzemiślniczym i zobaczyć jak wyglądają realia. Ceny jak w trójmieście - być może, ale nie do końca się zgodzę, jednak nikt ze względu na to, że mamy pub w Baninie a nie w Gdańsku nie obniży nam ceny piwa, tylko wszystkim sprzedaje w jednakowej.
- brak kompetencji w znajomosci robieniu drinkow, ziomki reklamuje nad drzwiami fajne foty, a w rzeczywistosci nie wiedza jak je przygotowac lub nie posiadaja ich na stanie. Skoro na otwarciu taka wtopa to co bedzie pozniej...? - Kolejny raz powtórzę, że był to nasz pierwszy dzień. Nie widzę w tym nic złego aby wspomagać się materiałami z dokładną recepturą - ważne że efkt jest taki jak zamierzony. Jeżeli chodzi o brak produktów, rzeczywiście nie mieliśmy soku żurawinowego - nie posiadali go w hurtowni skąd przyjechał towar, a my to przeoczyliśmy - myślę, że każdemu może się zdażyć. Następnego dnia sok został zakupiony. Później może być tylko lepiej:)
- wystroj... a raczej jego brak >>> pomalowane czesciowo na czarno sciany i nieestetycznie powieszone lampy to nie nowoczesny design, ale zwykla amatorszczyzna. W domorosly sposob zbite z desek elementy baru i wykonczen pod sciana... bardziej odstrasza niz zacheca. Stoliki z niepotrzebny wycieciem w srodku (szpule) - każdemu podoba się coś innego. Lampy zostały powieszone tak specjalnie, meble z palet - niejeden ma w domu, stoliki wszystkie poza jednym mają wypełniony otwór logiem - został jeden bez deseczko z powodu problemó technicznych. Oczywiście mogliśmy go nie wystawiać, ale wyszliśmy z założenia, że lepiej usiąść przy takim niż stać. Generalnie wystrój będziemy dopracowywać. Z blaszanego budynku nie da się zrobić lokalu 5 gwiazdkowego, dlatego postanowiliśmy rozwijać klimat w stronę lat PRL. Z biegiem czasu będą pokazywać się dodatkowe elementy dekoracji. Jednym się podoba drugim nie. O gustach się nie dyskutuje.
- brak reklamowanego w ulotkach TV do meczow - TV będzie, postaramy się nawet o rzutnik. W danej chwili były ważniejsze rzeczy od TV. Drugą sprawą jest rozpoznanie terenu, aby dowiedzieć się czy dana forma rozrywki przyjmie się w danym miejscu. Po tych dwóch dniach pracy wiemy, że tak i ruszamy z kopyta aby załatwić wszystkie formalności związane z publicznym odwarzaniem meczy.
- Brak orzeszkow czy paluszkow do piwa - zgodzę się z tym. Dzięujemy za podpowiedź, mamy je już na stanie. Właśnie po to rozmawiamy z klientami, aby dowiedzieć się jakie mają potrzeby i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom.
- piwa dziwne w smaku (ale to juz kwestia gustu), brak podstawowych piw jak Amber etc. - Piwo Ambr mamy w butelce tak jak wiele innych piw. Na kranach mamy piwa typowo rzemiślnicze z małych browarów

Oczywiście, że nie jesteśmy idealni i jeszcze długa nauka przed nami, ale chcieliśmy stworzyć miejsce spokań dla przyjaciół i znajomych, takie jakiego nam tu brakowało. Może nie jest to Hilton, a zwykły blaszak z meblami z palet, starymi oldschoolowymi krzesłmi i amatorsko zrobionymi światłami, w którym możemy usiąść, spokać się z rodziną i przyjaciółmi, posluchać muzyki i wypić dobre piwo.

Przy okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim za wiele miłych i pozytywnych słów i wiare, że ten projekt może się udać. Mamy taką nadzieje i trzymajcie za nas kciuki!

W odpowiedzi na pytanie anonima:

Mamy 8 nalewaków z piwem. W danej chwili lejemy takie piwa jak:

1 Browar Końska Grzywaska Grzywa Kasztanka (amber lagger).
2 AleBrowar Hard Bride (Barley wine
3 "Prosecco" - FRIZZIN VINO FRIZZANTE BIANCO wytwarzane metoda Charmat.
4 Probus Kraft DRYTON (Rye Dry Stout)
5 Browar Zamkowy Cieszyn Cieszyn Pszeniczne
6 AleBrowar Not so scary (New England IPA)
7 Browar PINTA Wesołych Świat 2017 (Christmas Porter).
8 Browar Żywiec (pils).

Jeżeli chodzi o alco mocne to mamy do wyboru
* whisky - Grant's 3 rodzaje, Jack Daniels, Jim Beam, Johnnie Walker, Tullamore, Ballantine's
*Tequile - olmeca silver, gold, sierra silver i gold
* różnego rodzaju likiery bolsa i nie tylko
*malibu
*wódki czyste takie jak: finlandia, stock, żubrówka, żołądkowa gorzka

Jeżeli jest coś na co milibyście ochotę to dajcie znać, a my postaramy się to zorganizować.

Pozdrawiamy
Ekipa Cuda z kija
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z niecierpliwością czekam na mecze Polski na MŚ w Waszym pubie :)
Powodzenia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i sztampowo powiem ale jakaś typowo amerycka ipa by się przydała co? To taki w sumie prawie symbol piwnej rewolucji dla mnie. Do której otwarte może wpadnę dzisiaj na piwko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

12-1 zalezy od klientow. Sa klienci, jestesmy i my :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja tam w czwartek widziałem radosnych Baniniaków,którzy byli spragnieni baru i piwa :) Dwóch muzykantów pięknie nam przygrywało i było czuć atmosferę radości i jeszcze było czuć coś jeszcze... a więc blaszak musi nabrać klimatu no i klimy .jeżeli chodzi o browary,to ja tam se eksperymentuje ze smakami, czy to w domu jestem,czy na obczyźnie .Dzisiaj pełno różnego napitku można se zakupić,który to przypomina bardziej soki niż piwo ,albo wód gazowanych o smaku piwa( no ale kto co lubi) każdy idzie swoją drogą .Co do cen ,to zdecydują baniniaki,czy blaszak się utrzyma na powierzchni czy też se zatonie.Ja tam Was błogosławię na tej drodze Księżycowej 15 :)

Pozdrawiam klient Zdzisek
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja jeszcze podpowiem co nieco od siebie.

1. Nie wiem jak na początku, ale po godz 21 nie było czym wytrzeć rąk w WC.
2. Orzeszki zdecydowanie NIE, bo ja tam nie wierzę jak kto ręce myje. Kiedyś może to było popularne i raczej bym do tego nie wracał.
3. Ściana przy WC również powinna być na czarno wymalowana.
4. Przydałoby się pomyśleć nad lepszą wentylacją z wiadomych względów. Jedzenie, masa ludzi itd.

Jeżeli chodzi o jakość piwa i ceny to powiem iż próbowałem 3 rodzajów i były naprawdę bardzo dobre (pszeniczniak, IPA i stout). Naprawdę w porządku. Cena jak dla mnie i podejrzewam 90% jest znośna także nie rozumiem tego marudzenia w poprzednich postach. Ostatnio jak byłem na piwku w Gdańsku to płaciłem 14pln za piwo więc mając do wyboru Gdańsk lub Banino to rzecz jasna, że udam się do Blaszaka tym bardziej że mogę w obie strony dojść na piechotę.

Wystrój nie każdemu może się podobać to fakt, ale jak ktoś przychodzi pomarudzić to i w najlepszych miejscach będzie się czepiał o wszystko, ja tam poszedłem się napić dobrego piwa i uważam że się udało. Dodatkowo muzyka na żywo PETARDA. TV z transmisja meczy obowiązkowo musi być, ale jak napisał CzK nie na wszystko od razu są pieniądze, a i w dzień otwarcia było to zbędne. Życzę powodzenia i sukcesu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekujemy za opinie, ciesza nas pozytywy a nad negatywami pracujemy! :)
1 Recznik to rozwiazanie przejsciowe... Kupilismy suszarke do rak ale oczywiscie DHL 2 razy awizowal ze nas nie zastal w lokalu.. 29 i 30 listopada a spedzilismy w lokalu wiekszosc czasu...
2 Orzeszki sa indywiduane dla kazdego klienta. Tzn otrzymuje pan zamknieta puszke z orzeszkami na wlasny uzytek. Sam Pan decyduje kto maca Pana orzeszki :) Zdecydowane nie dla publicznych orzeszkow :)
3 Tam pojawi sie menu lodow a na scianie prostopadlem kaseton s menu shootow bo rowniez od tygdnia nie dojechal dzieki 18tym urodzionm allegro ;/ Biale sciany na scianie z oknami, beda wytapetowane oryginalnymi kazetami z lat 90tych w koncu klimatem dazymy do PRLu.
4 Wentylacja. Ma Pan racje, zobaczymy co uda sie zrobic. Moze dolozymy wentylatorow do mechaniznej wentylacji. Blaszak to termos, blacha - styropian - blacha. Przy takiej ilosci ludzi, trudno o wlasciwe odprowadzenie ciepla i wilgoci. Problem pojawi sie wylacznie podczas eventow typu koncert, wczoraj przy kilkunastu osobach bylo OK!

Poprawilismy juz oswietlenie na zewnatrz. Oswietlenie w pomieszczeniu z umywalka bo bylo zbyt ciemno. Ogrzewanie podlogowe, za pozno wylaczlismy i trzymalo jeszcze cieplo w posadzce :)
Podsymowujac, uczymy sie na bledach :) A i chyba nie spodziewalismy sie tak duzego zainteresowania! :) Za ktore oczywiscie dziekujemy i liczymy ze bedzie nas tak duzo czesciej :)

Oczywiscie ze TV byl zbedny na otwarciu. Musielismy wybadac rynek, czy warto zainwestowac w transmisje sportu na zywo. Zdecydowalismy ze podejmiemy to ryzyko :). Zaczniemy od telewizora a jezeli zainteresowanie sie zwiekszy zainwestujemy w rzutnik :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę od razu zainwestować w rzutnik. Telewizor to półśrodek, który może ewentualnie na co dzień gdzieś tam w rogu brzęczeć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Życzę powodzenia ,mam nadzieje że się uda rozkręcić biznes bo przy klientach z Banina to ciężki temat
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obawiam się, że może byś średnio - już chyba nawet teraz zainteresowanie spada...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Done! Nie wiem czy mial Pan okazje widziec, ale doszlismy do podobnego wniosku ze telewizor by zginal na duzej scianie i poszlismy w duzy rzutnik :)
Transmitujemy sport, wybrane danego dnia najcieawsze wydarzenia!
Zapraszamy przy okazji na transmisje!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i zachwalam swoją pizzę jako niby klient.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moglibyscie usunac napis "sklep spozywczo-przemyslowy" :p
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak , choć to pasuje do naszego stylu lat 80-90 i PRL-u :) po prawdzie nie chce zejść ! Opalarka czeka bo karcher nie dał rady :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm ?! Napis se może być jak nie chce dać się usunąć,ale możemy zrobić referendum czy napis ma być,czy ma nie być. Napis jest zabytkowy i mówi o przeszłości tego lokalu i jak ma pasować do waszego PRL-style,to ja to jestem w stanie zaakceptować :) ale ten bajzel za blaszakiem ,to byście mogli ogarnąć , najlepiej w czynie społecznym jak tak se lubicie ten PRL .Społeczeństwo będzie z was dumne jak graty "z blszanej chaty " wylądują na Szadółkach.
P.s Jak się troche ogarniecie,to to ogarniecie - "Rozumiemy się!No! .Pół godziny i po robocie wszystko na przyczepie i w trasę do Pszoku .

Pozdrawiam sporadyczny klient Zdzisek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety ta wystawka z tylu nie należy do nas :(
Dokładamy starań, aby właściciel się tymi gabarytami zaopiekował.
Bardzo słuszna uwaga, uważam podobnie! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdzisiek mistrz! Lepiej powiedz,kiedy pijasz piwo w blaszaku co by można Cie poznać :P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry