Chciałbym serdecznie podziękować całej kadrze Rondobisu, za mile spędzony czas w trakcie profesjonalnego kursu z kwalifikacji wstępnej oraz kategorii D prawa jazdy. Do egzaminów państwowych podszedłem z poczuciem przygotowania, bez stresu i zakończyłem je wynikiem pozytywnym za pierwszym podejściem. Instruktorzy w trakcie kursu kwalifikacji wstępnej poruszali wiele życiowych zagadnień, a szczególna uwaga została zwrócona na czas pracy, który uchodzi za skomplikowany. Praktyczna część kursu była olbrzymią przyjemnością i dostarczyła mi dużo rozrywki. Z każdych zajęć wychodziłem z "bananem na gębie". Dzięki jazdom z Panem Irkiem oraz Panem Grzegorzem, czuję się doskonale przygotowany na codzienne trudy zawodowego kierowcy autobusu. Chciałbym również podziękować przesympatycznej Pani Malwinie z biura, wzorowo ogarniającej sprawy formalne i potrafiącej udzielić odpowiedzi na każde pytanie dotyczące kursu. Gdy w przyszłości przyjdzie pora na kategorię C,C+E, zdecydowanie wybiorę szkołę RondoBis.