Widok

Błędna informacja w SKM

Jest 7:12, stacja Politechnika, kierunek Gdańsk Śródmieście, a wyświetlacz w SKM-ce informuje o odjeździe z Wejherowa o 6:06. Jako mieszkaniec Trójmiasta jestem już przyzwyczajony do tego poziomu usług SKM, ale ktoś przyjezdny może mieć kłopot.
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widocznie system się zawiesił.

Daj znać kierownikowi pociągi, zrobi reset i będzie ok.
popieram tę opinię 66 nie zgadzam się z tą opinią 3

nudziarz

nudzi Ci się w pociągu to poczytaj książkę zamiast wrzucać bezwartoścowe posty
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 13

Do autora

Nie można byłoby zgłosić obsłudze pociągu ? Ale nie bo lepiej dodać do raportu aby była sensacja..
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dla przyjezdnych już samym problemem jest to, że na pociągu jest wyświetlane też skąd jedzie (np. Gdańsk-Śródmieście - Wejherowo, a widząc tylko we wskazówkach na komórce że ma pojechać SKM do Gdańsk Śródmieście to wsiada w nią) oraz fakt, że bilety trzeba kasować przed wejściem do pociągu, ale w przeciwieństwie do innych systemów z kasowaniem przed wejściem (zazwyczaj metro), tu nie ma bramek. Dlatego wielokrotnie widziałem, jak kanary wlepiały mandaty za niewiedzę, szczególnie gdy turysta był obcokrajowcem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Relacja

Relacja pociagu to stacja początkowa - stacja końcowa, wszytko jest dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bywa

Nie żeby przy każdym wejściu do SKM nie było napisane w 3 językach że bilet musi być skasowany przed wejściem.... no gdyby tylko była taka informacja (^^)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Normalka

Ja z innej beczki. Rano jeździ jakiś stuknięty maszynista który co stację trombi bez powodu. Ludzie jadący wcześnie do pracy ( niektórzy) chcieliby trochę przykomarzyć a tu nic z tego bo za sterem siedzi duże dziecko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Musiałbyć jakiś powód, szukasz chyba problemów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Maszynista

Tylko on jeden nie śpi. To dobrze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok

Siadaj z tyłu pociągu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie raz bywały takie pomyłki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry