Widok

Bledne wyplaty z GOPS

Czy Wojt Gminy Szemud ma wiedze o tym, ze z GOPS wychodza pieniadze bez kontroli? Jak mozna puszczac przelewy bez weryfikacji a potem zadac zwrotu. Kierownik za to powinna wyleciec z hukiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę, choć mogę się mylić, że Wójt Gminy Szemud ma to w głębokim poważaniu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, choć mogę się mylić, że się nie mylisz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba normalne że jak ktoś dostał coś co mu się nie należy to musi oddać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Normalne to zatrudnić osobę kompetetną, która przygotowuje przelewy a nie jakieś lebiegi po znajomości, które doliczyć się nie potrafią.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

W tym GOPS to pracuja same spiace krolewny. Swoja droga super maja kontrole nad tym, co wyplacaja ludziom. Ciekawe jaka to jest skala. Moze ktos powinien skontolowa c ten Urzad I wyciagnac konsekwencje wobec osob, ktore maja kontroli nad tym co robia a jeszcze maja placone pensje a naszych podatkow. A Pani kierownik to moze powinna wziazc sie do roboty I skontrolowac, co sie dzieje a jej referacie. No niezle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Normalne to nie jest wyplacac komus bez kontroli. To bardzo zle swiadczy o kompetencjach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzień dobry, ja przepraszam w imieniu urzędu za koleżankę. Pieniążki miały trafić też do Bojana, tylko do p. Bubacz.
Z wyrazami szacunku, sekretarz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy może popełnić błąd, a już napewno jak pracuje w budżetówce za minimalną krajową. Jak ktoś uważa że potrafi lepiej pracować to niech się tam zatrudni, ale nie- lepiej krytykować innych a u siebie na działce palić plastiki czy opony, psy trzymać w klatkach lub łańcuchach, zatruwać sąsiadom życie- takie typowe zachowanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Praca za "minimalną krajową" nie usprawiedliwia bylejakości. To podwójna strata, zła praca i wydane pieniądze. Nienależnie wypłacone powinny być zwrócone. I Tyle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Dzieci na quadach, muza czyli urocze Bojano. (24 odpowiedzi)

Cześć, niedawno przeprowadziliśmy się do Bojana i jestem w szoku co tu sie dzieje. Mieszkamy...

Psy w Bojanie (66 odpowiedzi)

Szanowni Państwo! W ciągu ostatniego miesiąca słyszałam o kilku pogryzieniach ludzi przez psy,...

Wybory na sołtysa (20 odpowiedzi)

Niedługo zebranie wiejskie na którym będziemy wybierać sołtysa. Czy są jacyś chętni oprócz...

do góry