Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - ocena Bardzo miła obsługa, panie rejestratorki uprzejme uśmiechnięte, pomocne. Dr...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 lutego 2024

Mariusz M. - ocena Jestem bardzo zadowolony z efektu laserowej korekcji. Zrobiłem sobie prezent...
~Mariusz M.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 lutego 2024

Alicja - ocena Korzystałam z konsultacji okulistycznej w tej klinice. Bardzo polecam....
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 lutego 2024

Magda - opinia Rewelacja! Polecam z czystym sumieniem!
~Magda
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 28 sierpnia 2023

Agnieszka - opinia Zabieg laserowej korekcji wzroku miałam wykonywany w marcu 2023. personel...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2023

Emilia - opinia Zabieg metodą iLasik miałam 4 miesiące temu, a nadal nie mogę się...
~Emilia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 26 czerwca 2023

Kasia - opinia Mówiąc krótko jestem zachwycona! Dr Anna Jurska-Jasko jest najbardziej...
~Kasia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lipca 2022

Robert - opinia Trafiłem do dr Chomińskiej, sugerowałem się opiniami i terminem. Zanim się...
~Robert
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lipca 2022

Marcin - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Panie pracujące na recepcji...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Jacek - opinia wątek zamknięty Polecam osobom które jeszcze nie zdecydowały się na zabieg, sam zabieg trwa...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 stycznia 2022

Jakub - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam klinikę Blikpol, najlepsi specjaliści!
~Jakub
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 grudnia 2021

Ada - opinia wątek zamknięty Wykonałam zabieg ponad pół roku temu i od tego czasu cieszę się życiem beż...
~Ada
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Śmiało mogę polecić klinikę Blikpol ze względu na to jak podeszli do mojej...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 października 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim, którzy myślą nad wykonaniem zabiegu. Cały...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 października 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Polecam tą Klinikę, jestem stałym Pacjentem i zawsze wychodzę z wizyt...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 września 2021

Angelika - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Zabieg wykonany profesjonalnie. Opieka względem pacjenta na...
~Angelika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Jestem już ponad rok po zabiegu laserowej korekcji wzroku w Blikpolu. Miła...
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Jakość usługi na wysokim poziomie, wszystko sprawnie poszło, zabieg udany :)...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Polecam, profesjonalne podejście do klienta
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lutego 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Zabieg laserowej korekty wzroku mialam tydzień temu, jestem zachwycona...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

postów

46

wątków

do góry