Widok

Blog o tematyce lokalnej

Mam teraz trochę więcej wolnego czasu i zastanawiam się nad założeniem bloga o tematyce lokalnej, ciekawostki z Trójmiasta, interesujące miejsca itd. Takie z własnego doświadczenia. Pytanie robić to właśnie w formie blogowej? A może jakiś portal społecznościowy np instagram, facebook bądź jakiś inny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pomysł fajny, myślę, że będzie miał wzięcie.
Co do strony, to wordpresss a później długo długo nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie bez znaczenia są również koszta. Proponuję tutaj jeszcze dopytać: https://akamadr.pl/oferta/strony-internetowe/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Docelowo najlepiej będzie wszędzie, ale na początek chyba warto zacząć od Instagrama. Tam najłatwiej założyć konto i sprawdzić, czy jest zainteresowanie tym tematem. Oczywiście, blog też jest fajny, ale o wiele trudniej założyć go, jeśli chcemy to zrobić porządnie (własna domena + serwer + skrypt + skórka itp.). Do tego promowanie strony jest dużo trudniejsze i trwa zdecydowanie dłużej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem, spoko opcja. Tym bardziej, jeżeli będzie to robione w interesujący sposób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko Wordpress - dużo narzędzi i łatwy w obsłudze, a w sieci jest pełno samouczków i portali na temat tworzenia stron w Wordpressie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Iphone gdzie kupić? (3 odpowiedzi)

Witajcie gdzie najlepiej kupić iPhone 14 pro max (256 GB) + akcesoria. Stacjonarnie w Poznaniu...

gry online (8 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Mam pytanie do hazardzistów. Powiedz mi Czy próbowałeś grać na polskich zasobach...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

do góry