Bocian Nieruchomości

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Obrońców Westerplatte 12/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata B. - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność współpracować z Panią Sandrą Lech przy sprzedaży mojej...
~Agata B.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2020

Super specjaliści od gruntów! wątek zamknięty Profesjonaliści! Specjaliści od gruntów. W żadnym biurze nie ma takiego...
~Konrad Michałek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 października 2019

Lepiej być nie mogło :) wątek zamknięty Lepiej być nie mogło! Dzięki Pani Indze moje mieszkanie zostało sprzedane w...
~Karina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2019

polecam! wątek zamknięty Rewelacja! Dziękuję za sprzedaż mieszkania! 3 pokoje na Przymorzu. Po...
~Eliza 3 pokoje Przymorze
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2019

dobre biuro wątek zamknięty duży plus za profesjonalizm i wiedzę polecam szczególnie pana Bartka z którym...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Jak najbardziej polecam! :) wątek zamknięty Dziękuje za pomoc przy zakupie mieszkania. Polecam Bociana wszystkim :)
~Katarzyna Brojek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Obsługa jest bardzo profesjonalna i zdecydowanie usprawnia przebieg całego...
~Natalia Cyrzan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Pełne zaangażowanie i profesjonalizm wątek zamknięty Jestem zachwycona współpracą z biurem Bocian Nieruchomości. Poprzednio przez...
~Nika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Pełny profesjonalizm ze strony biura wątek zamknięty Polecam to biuro w 100%. Pełne zaangażowanie ze strony pośrednika który...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Fachowcy wątek zamknięty Z początku byłem sceptyczny co do korzystania z biura, bo wiadomo jak to jest...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Polecam ! wątek zamknięty Super wspominam moją współpracę z tym biurem. Pomogli znaleźć mi wymarzony...
~Kupujący
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Kupiłam z nimi mieszkanie-polecam! wątek zamknięty Długo szukałam mieszkania, aż trafiłam na firmę Bocian. Stały kontakt,...
~Kupująca
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2016

Super Profesjonaliści wątek zamknięty Ogromna wiedza i zaangażowanie Pośredników Bociana pozwoliły bardzo szybko...
~Mirek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry