Boisko orlik w Gdyni :)))
~zadowolony
81.190.108.*
(17 lat temu) 3 czerwca 2009 o 16:52
W Gdyni Leszczynkach mamy boisko z prawdziwego zdarzenia. Zapraszamy wszystkich fajnych ludzi do uprawiania sportu! Wandalom i kibolom oczywiście mówimy NIEEE!
0
0