W Gdyni Leszczynkach mamy boisko z prawdziwego zdarzenia. Zapraszamy wszystkich fajnych ludzi do uprawiania sportu! Wandalom i kibolom oczywiście mówimy NIEEE!
00
~peper
81.190.105.*
(16 lat temu) 16 września 2009 o 14:06
Właśnie wprowadziłem sie do gdyni a dokładnie na leszczynki w którym miejscu jest ten orlik? i czy można tam spotkac ludzi grajacych w kosza?