Widok

Boks - Gdańsk

Ujeścisko Temat dostępny też na forum:
Witam!

Szukam miejsca w Gdańsku gdzie jako totalny amator będę mógł przyjść, zapłacić i po boksować sobie w spokoju. Kojarzycie Państwo może takie miejsce? Wiem że na większości siłowni wisi worek ale mi chodzi o coś więcej (gruszka itp)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś w okolicy łąkowej było takie miejsce. Wystarczyło się tam przejść i było duże prawdopodobieństwo "poboksowania", oczywiście za opłatą, najczęściej w formie aneksji telefonu komórkowego + wzięcia w zastaw zawartości portfela. Dzisiaj to chyba w okolicach akademików politechniki i największe prawdopodobieństwo stadion Lechii. To tyle z pamięci, dawno nie mieszkam już w gdańsku, coś się mogło zmienić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to pokiego czorta piszesz to pajacu? - To do tego niedorozwoja, który myśli że jest śmieszny...A tak pozatym to chyba Ciebie kroją c**ko.

Niestety może być problem z takimi miejscami, zazwyczaj na siłowniach są worki ale to tyle..nic ciekawszego nie znajdziesz. Leć do klubu bokserskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hoena 6 na oruni gornej salka do wynajecia worki gruszka caly sprzet duzo miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten artykuł o tym http://tresurapsow-podajlape.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

gra poland (3 odpowiedzi)

Rozumiem Twoje pragnienie i doradzę Ci sprawdzenie źródła i zagranie w kasynie online...

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

do góry