Widok

Bosmańska 42

Oksywie Temat dostępny też na forum:
Bosmańska Park powstała w rozwiniętej pod względem infrastrukturalnym dzielnicy miasta. Niedaleko stąd jest do Estakady Kwiatkowskiego, która zapewnia wyjazd w stronę centrum miasta, Małego Trójmiasta Kaszubskiego oraz trójmiejskiej obwodnicy. Jednocześnie lokalizacja zapewnia możliwość szybkiego dojazdu nad morze oraz w rejon Rewy, Mechelinek, na Hel. Z okien części mieszkań rozciągał się będzie widok na zatokę i port. Inwestycja to budynek, w którym powstały mieszkania dwu-, trzy- i ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Ktos zna lepiej NAZIR?

Witam,

czy ktos zna lepiej dewelopera? Istnieje 20 lat na rynku, wiec musi miec cos "na koncie" ukonczonego w 3miescie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

też bym się chętnie dowiedziała, bo niewiele mi mówi NAZIR
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam i...

jestem na etapie poszukiwania mieszkania i przeglądam wszystkie interesujące mnie inwestycje, porównuję informacje deweloperów umieszczone na stronach internetowych. Niestety ze strony Bosmańska Park niewiele można się dowiedzieć. Brakuje danych dotyczących stanu deweloperskiego (grubość ścian, firma drzwi zewnętrznych, okien itp.). Chętnie się dowiem czy komórki lokatorskie znajdują się na poszczególnych poziomach przy mieszkaniach czy może w podziemiu. Nie wiadomo nic na temat miejsc parkingowych (gdzie, za ile itp.). Podobno na nowym osiedlu, które znajduje się na przeciwko wystąpił problem z założeniem Internetu i telewizji kablowej (np. typu Multimedia, UPC). Jak jest w przypadku inwestycji Bosmańska Park? Jest to sprawa ważna, zwłaszcza jak ktoś potrzebuje ciągłego dostępu do Internetu ze względów zawodowych. Jaka typu działalność przewidziana jest na poziomie parteru? Wbrew pozorom to bardzo ważne, bo jeśli deweloper jest otwarty np. na działalność gastronomiczną lub sklep z alkoholem to słabo. Jakie są przewidywane koszty utrzymania mieszkania 50 mkw. (czynsz)?

Większość tych informacji umieszczona jest na stronach innych deweloperów.
Zdarzają się też oczywiście tacy, którzy nawet cen nie podają, ale na wstępnie ich eliminuję.

To wszystko ma znaczenie dla osób zainteresowanych, zwłaszcza, że mieszkania nie są zbyt tanie jak na tę okolicę...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

RE: NAZIR

Ja znam Nazir dość dobrze, kupiłem od nich mieszkanie i jestem bardzo zadowolony. Było to parę lat temu, wtedy zajmowali się też adaptacjami poddaszy. Wszytko jest dobrze wykonane, spełnili wszystkie moje zachcianki. Termin realizacji został co prawda nieco przekroczony, ale w starym budownictwie wystąpiły pewnie niespodzianki. Z całego serca polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 44

a gdzie kupiłeś to mieszkanie parę lat temu, bo w internecie nie można znaleźć innych inwestycji tego dewelopera?
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy w cenę mieszkań wliczone jest miejsce postojowe i komórka lokatorska?
Na stronie zero informacji na ten temat... o kwestiach technicznych to samo... bardzo dziwne.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miejsce postojowe i komórka lokatorska jest w w cenie 17 000 zł, nie jest ona wliczona w cenę mieszkania.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

17 tys. łącznie za miejsce postojowe i komórkę lokatorską?
rozumiem, że chodzi o parking podziemny?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak wysokie są mieszkania? brak info na ten temat
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dziwna sprawa

Zaczęli budować, wykopali wielką dziurę, po czym zostawili. Nic się nie dzieje od tygodni. Maszyn budowlanych brak...
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie, też od dłuższego czasu śledzimy postępy, a raczej ich brak i zaczynamy się niepokoić czy z kondycją dewelopera jest wszystko w porządku. Zwłaszcza, że podobno były problemy z własnością działki, na której budują.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to klops. Współczuję osobom, które kupiły mieszkania lub wpłaciły zadatek w ramach rezerwacji....
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bosmańska Park

Informujemy, że pełna dokumentacja Inwestycji znajduje sie do wglądu w biurze sprzedaży. Zapraszamy po wiarygodne informacje.

Zespół Bosmańska Park
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 40

To co się dzieje z budową? czemu została wstrzymana?
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdenerwowani

Informacje wiarygodne mamy i nie polecamy.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiarygodnych informacji mamy aż nadto niestety. Nie polecamy ani tej "inwestycji" ani agencji nieruchomości która pośredniczyła przy sprzedaży mieszkań.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już nie Nazir na Bosmańskiej

Chyba coś się stało, bo na stronie inwestycji jest już inny deweloper zamiast firmy Nazir - LH Corp.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też nie znam. A moze ci sami tylko zmienili nazwę? Opis pozostał bez zmian, że działają od 20 lat itd. Jakoś to mało wiarygodne....

Jak można zacząć budowę bez uregulowania sprawy własności działki?
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działka

Termin umowy zakupu działki wygasł a tym samym nadal nie jest jej właścicielem czyli "buduje" nie na swoim gruncie. Tam jest wszystko mało wiarygodne.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ta sama firma tylko została zieniona nazwa. Można sprawdzić w CEiDG.
Problemów z własnością działki nie ma - deweloper zakupił działkę, płacąc transzami. To częsta procedura i wielu znanych deweloperów tak robi, co również można sprawdzić.
Obecnie budowa stanęła, ponieważ okazało się, że rura gazowa idąca przez działkę jest czynna, a miała być nieczynna To wymusiło zmianę w projekcie i dodatkowe zgody ze stroni gazowni, a to z kolei opóźniło dalsze prace.
Wszelkie informacje można uzyskać w biurze sprzedaży, jak również u generalnego wykonawcy - firmy Baltica.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 30

jaki jest powód zmiany nazwy ????
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nazir troche hulal z Robin Hoodem po lasach Sherwood i dorwali go ludzie
Szeryfa...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ryzykownie, oj ryzykownie...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo słabo wiarygodne niestety.Z resztą jak i wszystko związane z tą inwestycją.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

O co chodzi

?? Ta dziura teraz zostanie? :-o
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Czy ktoś tam jeszcze buduje?

Od wielu tygodni na budowie nic się nie dzieje, a ostatnio byliśmy świadkami wywożenia sprzętu budowlanego z terenu inwestycji. Czy zakończenie budowy w 2017 r. jest w ogóle osiągalne? Na razie wygląda to kiepsko...
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj przejeżdżałem obok budowy i już nie było reklam inwestycji na płocie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba nie zostawią tam takiej dziury? Zwłaszcza, że zniszczyli teren zieleni. Jeśli coś nie wypaliło to powinni zrobić tak, aby uporządkować teren.
Jak dla mnie to dziwnie wygląda i na pewno bym się nie odważyła zaryzykować...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś wie czemu nie działa strona internetowa inwestycji???
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obie inwestycje zostały przeniesione na stronę firmową: http://www.lhcorp.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Dzięki za szybką odpowiedź
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dlewloper ma nową stronę LHCorp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15

Kupiłem tam mieszkanie

Tzn. podpisałem umowę przedwstepną jeszcze w zeszłym roku. Fakt, że budowa na chwilę stanęła i rzeczywiście przez tę sytuację z gazem. Biuro sprzedaży pokazało dokumenty, wszystko się zgadzało. Teraz się buduje i wszystko jest ok. Nie rozumiem opinii i teorii spiskowych ludzi, którzy nie sprawdzą, a szukają sensacji i tym się dzielą.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 40

Przykre, niemniej nie sa żadne teorie spiskowe a prawdę zweryfikował sąd i prokuratura niestety. Pozdrowienia.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zauważ, że komentujesz wpisy dodane kilka miesięcy temu, ludzie mają prawo się niepokoić jeśli budowa tak bardzo się opóźnia.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opóźnia to jest niestety mało powiedziane.OBY w końcu się rozliczyli finansowo, wybudowali i zamknęli temat.Na razie wygląda to dalej bardzo szaro...
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupić to nie wszystko . Trzeba tam kiedyś zamieszkać jako właściciel tego mieszkania.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dotyczy tego co to kupił i nie rozumie opinii i teorii spiskowych .
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dalej zagwostką pozostaje kiedy i czy w ogóle... Niestety nieuczciwość dewelopera w stosunku do tych którzy w dobrej wierze mieszkania kupili sięga zenitu.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 0

wygląda to bardzo nieciekawie od kilku dni cisza na budowie
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcę Pan/Pani więcej informacji na temat Naziru/LH Corp to zapraszam na kontakt mailowy henry9972@wp.pl Jestem również poszkodowany przez tą firmę.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

henry9972@wp.pl - adres nie istnieje , jest coś błędne
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie to poprawny adres
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adres OK
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój adres : dzidek4@wp.pl ,
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma jak "profesjonalny" adres e-mail ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Możesz żartować ale to są ludzkie dramaty, a ten złodziej Paszko jest wciąż na wolności i oszukuje ludzi dalej
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś wie, dlatego na budowie znów nic się nie dzieje od wielu dni?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno do 15 czerwca roboty wstrzymane......
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wstrzymane na święte nigdy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety jedno wielkie oszustwo. Prokuratura, komornik, sprawy w sądzie.... Ludzie w dobrej wierze pieniądze wpłacili a dziś są bez kasy, mieszkań i w wielkich problemach...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy ktoś może udzielić info na temat listy poszkodowanych?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I nie zadzieje jeszcze długo o ile w ogóle...Ciąg dalszy niekończącej się historii z Nazir / LH Corp / Humbaka / notariusz - jeden kocioł.Zajęte konta, prokuratura i temu podobne atrakcje niestety. Ludzie! nie kupujcie inwestycji na papierze i dziury w ziemi!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nowy deweloper ratuje Bosmańską

Witajcie, Bosmańska Park ruszyła z przysłowiowego kopyta. Nowy inwestor Humbaka już leje stropy na 3 piętrze! Zakończenie budowy planują na październik tego roku. Patrząc na ruch panujący na budowie wierzę, że będą na czas :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Koleny enty

Budowa z plasteliny, kolejny enty wykonawca, ciekawe jak sie maja do tego komornicy i sprawy w prokuratorze.Gratuluje lokaty kapitału naiwnym nabywcom.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałeś na myśli 2018 czy 2019? Chcieliśmy kupić tam mieszkanie, ale zrezygnowaliśmy. I nie żałujemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś kupił tam mieszkanie? Jak obecnie wygląda sytuacja?

Szczerze mówiąc nie zachęca wszystko co się czyta i cała atmosfera związana z budową.
Widzę, że to już trzeci inwestor...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Jestem ciekawy dlaczego portal Trojmiasto nie zajął sie dotychczas tą „inwestycją”.
Poszkodowanych przez pseudodeweloperów związanych z tą inwestycją jest troszkę ,z tego co słyszałem. Sprawa w prokuraturze, u komorników, a humbaka, udaje że nie ma problemu i sprzedaje lokale, które już zostały raz sprzedane.
W każdym razie życzę powodzenia dla ryzykantów chcących zainwestować choćby złotówkę w ten przekręt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy jest jakaś lista poszkodowanych? chętnie się dołączę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

szukam poszkodowanych

szukam poszkodowanych przez pana Paszko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja należę do poszkodowanych. Proszę o dane kontaktowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry Panu.

Zgodnie z tym co napisał Pan na forum Trójmiasto jest Pan w posiadaniu bliższych informacji o Bogdanie Paszko i jego "działalności" deweloperskiej. Wiem z tego co znalazłem w necie, że jego dom został wystawiony na licytację komorniczą a pan Paszko jest zarejestrowany w urzędzie jaki dłużnik. Wszelkie informacje związane z jego działalnością na rynku jak i informacje prywatne o nim będą pomocne we wszczęciu prywatnego postępowania sądowego o odszkodowanie za poniesione straty, nawet jeśli jest on osobą niewypłacalną.

Z poważaniem,

Tom Adamski

telepowderhound@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są w planach jakieś ścianki na balkonach czy zostaną już takie koedukacyjne na zawsze? :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że wspólne,biorąc pod uwagę ile mieszkanie może mieć właścicieli ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

poszkodowany

szukam poszkodowanych przez pana Paszko
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Deweloper Humbaka

Humbaka jest deweloperem który be Baninie realizował inwestycje przy ul. Rubinowej 4. Od ponad roku nie reąlizuje zobowiązań związanych z rękojmia. W budynkach wychodzi grzyb , dachy zrobione niezgodnie ze sztuka budowlana. Ogolnie wyglada to ze nimt nie kontrolowąl budowy. Np. Ciepła woda dopowadzajaca ciepło do grzejników podłączona jest do odpływu, czyli na odwrót. kominy niewlasciwie zbudowane. Woda po nich scieka do lazienek i wychodzi grzyb. jest mnostwo tego i nikt nie robi nic. Jeśli ktoś jest zainteresowany opinią to zapraszam do Banina na ul. Rubinowa 4. Bezpośredni kontakt z mieszkańcami.obecnie sprzedają domy szeregowe na ul. Szafirowej. Rozmowy z robotnikami którzy je wykanczaja po której tam wymianie ekipy tez Nie są pochlebne. Nie polecam!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

można prosić o więcej szczegułów lub prosić o kontakt

Bardzo proszę o kontakt na pirv atoki@tlen.pl
Może wymienimy się numerami telefonu i porozmawiamy, chętnie dowiem się więcej na ich temat
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

z zewnącz wygląda ciekawie podoba mi się cały czas coś tam robią i widać postępy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry