Widok

Botanica Jelitkowo

Botanica Jelitkowo Jelitkowo Bursztynowa Nadmorze Temat dostępny też na forum:
Botanica Jelitkowo położona będzie nad zbiornikiem wodnym, niedaleko od plaży i parku w Jelitkowie. Miejsce sprzyja aktywnemu trybowi życia - jest tu doskonała infrastruktura dla miłośników jazdy na rowerze, biegania, sportów wodnych czy jazdy konno (sopocki Hipodrom). Jednocześnie jest to lokalizacja w centralnej części Trójmiasta, blisko tramwaju i autobusu.

Botanica Jelitkowo ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nazwa

Wszystko fajnie, ale nazwa zerżnięta z inwestycji Pomorskich Domów...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 43

Wygląda mega :D Ale bym chciała zamieszkać w takim miejscu. Invest Komfort ma super te osiedla
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 36

Blisko

Blisko wszędzie, ale można się odizolować od zgiełku. Fajne miejsce, ciekawe jakie ceny
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 26

Można odpoczywać od zgiełku

póki im nie wybudują Drogi Zielonej zaraz pod oknami ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z drogą zieloną pod oknami

No tak większość ludzi nawet nie wie że pod samymi oknami będzie przebiegać DROGA ZIELONA obecna nazwa Bulwar Zielony ,odizolowanie się od zgiełku -raczej nie możliwe raczej odizolowanie się od szkoły ,przedszkola i sklepów gdyż droga uniemożliwi bezpieczne dojście do nich .Stawek którym szczyci się osiedle patrząc z okien no cóż wieczorem zbieranina osiedlowych piwoszy i małolatów z ciszą i izolacją jakoś kiepsko ale powodzenia.Ceny raczej z kosmosu 20 tys za metr z takim sąsiedztwem i sąsiadem patrzącym z okna co jem na śniadanie......to na pewno oaza.
popieram tę opinię 66 nie zgadzam się z tą opinią 12

Szybka, sprawna, nowa droga w pobliżu domu to wada?!

Jak dla mnie to zaleta! Sama poruszam się samochodem i wolę mieszkać w miejscu, gdzie przy wyjechaniu rano do pracy nie spędzę pięciu godzin w korkach. Z tym bezpieczeństwem też trochę przesada. Jakoś ludzie mieszkają w okolicach Grunwaldzkiej, codziennie chodzą do szkół, sklepów itd. i nie rozjeżdżają ich rozpędzone samochody... Oczywiście zawsze trzeba na siebie uważać, ale nie dajmy się zwariować
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17

tylko, że ta droga to 20m od Twojego okna :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

a wiadomo kiedy zacznie sie budowa?

Czy wiadomo w jakiej odleglosci od plotu? bo z tego co sie mozna domyslec to w przypadku 1 etapu droga ma byc doklejona do plotu.Jest to minus o którym nie mówi Deweloper a może mieć wpływ na ewentualne rozszczenia sądowe.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie wiadomo

Pewnie w pierwszej kolejności zrobią tunel pod Pachołkiem, a dopiero potem będą łączyć Drogę Zieloną
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bursztynowa wyrosła „jak spod ziemi” i spodobała mi się od razu. Teraz buduje się Botanica i na wizualizacji wygląda to jeszcze fajniej. Niestety, póki co obie te lokalizacje, są poza moim zasięgiem, ale totolotka puszczam regularnie:)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 26

Wszystko super, tylko cena za metr …
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 20

Na wizualizacji wygląda jak prywatna posesja jakiegoś mulitimilionera:) Póki co to chyba jedna z najlepszych lokalizacji w Trójmieście.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 23

Śmię twierdzić że Nadmorze IK jest fajniejszą lokalizacją. I nie jest to tylko moje zdanie ale i innych przyjezdnych. Ciszej, spokojniej, kameralniej, i ścisły pas nadmorski. W świadomości Gdańszczan, to Jelitkowo jest uznawane za strefę premium, ale gęstość zabudowy wokół Botanici jest przygnębiająca, a dojazd do posesji wąską betonową drogą żenujący, do tego widmo zielonej trasy za płotem. Oczywiście same budynku w Botanice są fajniejsze co pewnie w sposób drastyczny przełożyło się na cenę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16

Nadmorze w żulkowym brzeźnie ? prosze cie...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jak dla mnie wymarzone miejsce do życia

to właśnie moje klimaty: zieleń, natura, spokój, las... :)) ładny projekt
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 20

no ładnie

świetne budownictwo, gdybym mógł to już bym się wprowadził
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 14

mój typ osiedla

Zawiera się tu chyba wszystko co bym chciała mieć w domu. a najlepsza z tego wszystkiego ta zieleń:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

Imponujące

bardzo dogodna lokalizacja, ale największe wrażenie robią chyba tereny zielone i oczywiście architektura. Wizualizacja wygląda niemal jak kadr filmowy ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Interesujące

Jestem pod wrażeniem. Lokalizacyjnie zapowiada się świetnie - 5 minut spacerem do plaży, a przy tym blisko zarówno do Gdańska, jak i Sopotu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Wygląda zachwycająco

Na wizualizacjach wygląda zachwycająco. Poza tym jest świetnie ulokowane: zaledwie kilka minut od plaży, na styku dwóch dużych miast, a przy tym w spokojnej, otoczonej zielenią okolicy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

taka kasa

taka kasa
a komuna i chaszcze to widok na stronę Żabianki no i współczuje tym co nie dość ze nad garażem w zimie ciągnie jak ...... to latem przed oknami boisko do gry i plac zabaw z wrzeszczącymi dzieciakami pod oknami super cisza ach no i jeszcze planowana droga zielona
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Chaszcze? Serio?

Bliskość zieleni to szalenie atrakcyjna cecha. Dla mnie jedna z najważniejszych przy wyborze lokalizacji. Tak samo z resztą jak części wspólne i dobry dojazd. ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wspaniałe, szkoda tylko, że tubylców tam nie będzie, tylko wszystko jak zawsze pójdzie pod wynajem, apartamenty będą straszyły poza sezonem jak wszędzie w tego typu super lokalizacjach. Szkoda, powinno to być jakoś regulowane prawnie, żeby jednak mieszkańcy kupowali te mieszkania i w nich mieszkali, a nie uciekali po paru miesiącach bo jest to imprezownia na wynajem.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tubylców brak? ... może prawda, ale dlaczego szkoda?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

cyt: "powinno to być jakoś regulowane prawnie, żeby jednak mieszkańcy kupowali te mieszkania i w nich mieszkali"
Czy my nigdy nie nauczymy się doceniać wolności? :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mało realistyczne prognozy

Na "imprezownię pod wynajem" taka spokojna i cicha okolica słabo się nadaje. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robi wrażenie

Na dniach otwartych zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Dziesięć minut do plaży, świetnie zaaranżowane części wspólne (brawo za pomysł na plac zabaw dla dzieci z już gotową "kuchnią" czy "sklepem" ), a do tego spokojne i zielone otoczenie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

"Układ budynków zaprojektowano tak,by sąsiedzi nie zaglądali sobie w okna"----dzisiaj to karta

przetargowa,a w latach 70 i 80 to był standart!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wątpię

Z pewnością falowce lub inne cuda budownictwa tamtych lat zapewniały kameralność, zieleń i spokój... ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Większość wpisów sponsorowana,śmieszne te pseudo zachwyty nad czymś co kupią pod wynajem

I na pralnię :)))) od dawna mieszkańcy Gdańska są wypychani na peryferia.....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Peryferia?

Jelitkowo też nie jest w ścisłym centrum, więc nie rozumiem o co chodzi?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Botanica

Nazwa jak najbardziej trafna. :) W całej Polsce próżno szukać osiedla z taką ilością zieleni.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Piękne

Piękne wnętrza! To prawdziwe drzewo?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przy wyborze mieszkania braliśmy pod uwagę Botanicę

Zrezygnowaliśmy gdy zobaczyliśmy jak blisko siebie są budynki. Niby osiedle z wyższej półki, a ludzie upchnięci jak w okolicznych blokach na Żabiance.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Żabianka jest bardzo funkcjonalnym osiedlem. Wszędzie blisko, dobra komunikacja, niedaleko morza. Ci, którzy negatywnie o nim się wyrażają, idą na lep propagandy i wizualizacji. Spójrzcie na zaniedbane otoczenie wielu nowych osiedli.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Od 8 lat mieszkam na Zabiance. Moze jest funkcjonalna, jednak na dluzsza mete bardzo mnie meczy to, ze z okien mieszkania jestem w stanie zobaczyc, co gotuje na obiad sasiadka z bloku naprzeciwko. Z kolei jak jestes na deptaku, to mozesz poczuc sie jak w gettcie - z kazdej strony betonowy mur. Na szczescie znalazlam mieszkanie dosc niedaleko, ktore jest o wiele bardziej kameralne, tez wszedzie blisko, a komunikacja nawet lepsza. Do tego cena za m2 identyczna jak na Zabiance.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Serio?

Ja też biorę pod uwagę to osiedle, ale właśnie m.in ze względu na kameralny klimat oraz dobre rozmieszczenie budynków i zieleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wnętrze

Części wspolne dopracowane w każdym calu, wnętrza mieszkań nie mają takiego standardu, wiec nie zal takiej kasy ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Plebiscyt

zagłosowałam na nią bo naprawdę ze wszystkich inwestycji podoba mi się najbardziej, ale chciałabym pochwalić dewelopera przede wszystkim za działalność charytatywną. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Agencja PR/Dział Marketing IK działa. Wpisy spod igły.
Smród, hałas i ekrany Drogi Zielonej to jedno. Dawne działki były b. podmokłe
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Każdy ma swój gust

i może komentować tak, jak chce. To, że coś się komuś podoba nie jest równoznaczne z tym, że pracuje dla dewelopera.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo mi się podoba

No i bardzo chciałabym tam mieszkać ale ceny maja niebotyczne.. niestety nie stać mnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jelitkowo najlepsze miejsce w Gdańsku

Już nazwa ulicy przyciąga jak magnez do tego miejsca, bo to przecież Bursztynowa, naprawdę przepiękna uliczka. Morze i park tuż obok, osiedle wspaniałe zaplanowane, tramwaj niedaleko, wiele ścieżek rowerowych i miejsc do biegania. Jak tylko znajdę rezerwę w swoim budżecie natychmiast się przeprowadzam, bo to naprawdę urocze miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niezła reklama dla dewelopera

I ten wysyp zachwalających komentarzy....
Wcale nie ustawione
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zasłużona wygrana

tegorocznego plebiscytu. Myślę, że budowanie z naciskiem na zieleń to najlepszy kierunek rozwoju, jaki może obrać architektura.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zwycięzca

dla tej inwestycji po prostu nie było konkurencji... :) Zieleń, architektura, lokalizacja - wszystko 10/10
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

a cena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jelitkowo

to najpiękniejsza nadmorska dzielnica w całym Trójmieście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zastanawiam się

nad kupnem. Na ten moment mieszkam w wysokościowcu w centrum, ale tęskno mi za zielenią, spokojem, morzem właśnie... Co innego wyjść z domu i być praktycznie na plaży, a co innego, gdy musisz planować takie wycieczki z wyprzedzeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Coś za coś. Bliżej do plaży, ale dalej do....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo zielona inwestycja

podoba mi się aranżacja zieleni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Świetnie zlokalizowana inwestycja

kameralna, zielona okolica blisko plaży, a przy tym świetnie skomunikowana z całym Trójmiastem. Oby więcej takich inwestycji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mało jest takich inwestycji

które same się bronią. Według mnie jedna z lepszych lokat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Same superlatywy

...w sponsorowanych komentarzach, których tu jest ponad 90%.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wygrana się należała

trudno zbudować w pasie nadmorskim osiedle, które się wpasuje w takie ciche, malownicze otoczenie, nie rujnując jego klimatu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zazdroszczę dzielnicy

IK po raz kolejny buduje inwestycje, w której bym zamieszkał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nadmorski klimat

jest warty każdych pieniędzy. Żadne inne miasto w Polsce nie oferuje tak atrakcyjnego otoczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Piękna inwestycja

najbardziej zielona propozycja w całym pasie nadmorskim. Wyjątkowa architektura i doskonała komunikacja z całym Trójmiastem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jelitkowo-Żabianka...

to naprawdę perełka regionu, i chociaż Gdansk słynie z pięknych kurortowych miejsc, to Jelitkowo zdecydowanie wygrywa. połączenie zieleni oraz eleganckiego designu budynków z pewnością uatrakcyjni architekturę dzielnicy, w dodatku zwiększy poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetne miejsce

Takie miejsca powstają zazwyczaj na obrzeżach, co niestety wiąże się ze słabym skomunikowaniem lub dopiero planem poprawy. Tutaj wszystko będzie grać idealnie. Z Jelitkowa można w pół godziny dojechać wszędzie. Nic tylko mieszkać i cieszyć się bajkową oprawą miejsca. Jako matka dwojki i właścicielka czworonoga kochającego spacery jestem zachwycona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żyć - nie umierać

Wow. Mieszkam w Trójmieście od 20 lat i ta lokalizacja jest chyba najatrakcyjniejszą w regionie - na równi z Opacką. Super miejsce do życia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe kto będzie ich ratował jak przyjdzie wysoka fala

albo przedłużające się opady deszczu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile było takich wysokich fal w ostatnich 100 latach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale uroczo

bardzo mi się podoba to subtelne nawiązanie architektoniczne do modułowych nowoczesnych domków w wersji maxi. zdecydowanie najładniejsza ze wszystkich zarówno I jak i II
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:DDD

no, śmieszne są te uwagi o tsunami xdddd ale jak mawiają Polak potrafi; niekoniecznie w dobrym sensie. Mnie też się Botanica bardzi podoba i blisko plaży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie najlepsza lokalizacja w Gdańsku.

Jelitkowo choć niby na uboczu, jest bardzo dobrze skomunikowane. Mam psa, z którym biegamy i trenujemy frisbee, więc dla mnie złoto blisko i park, i plaża :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

naj naj naj

Naprawdę fenomenalne miejsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Brzeźno

Rezydencja Merwede (9 odpowiedzi)

Rezydencja Merwede powstaje w pierwszej linii zabudowy od plaży. Aby się na niej znaleźć,...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry