Widok

Boże mój!

Boże mój! Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Boże mój!.
Boże mój!
na podstawie sztuki "Oj Elochim!" Anat Gov

Tłumaczenie: Agnieszka Olek

Sala Prób Teatru Miniatura.

Pewnego dnia w gabinecie psychologicznym, prowadzonym przez samotnie wychowującą autystycznego syna Ellę, zjawia się pacjent, który przedstawia się jako... Bóg. Pogrążony w depresji nie chce już czuwać nad światem. Czy psycholożka-ateistka jest w stanie odwieść go od decyzji ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Recenzja

Jakoś ciężko dojść na spektakl i go zrecenzować?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Boże mój

Gratulacje dla reżysera i aktorów.Zagrać same go Boga w ludzkiej postaci w konfrontacji z psychologiem I do tego kobità to nielada Stuka. Pan Jacek jest w tym dobry. Chyba ma takà naturę a Bóg go lubi tak samo jak Pani Magdalena.
Kto chce się skonfrontować z przemyśleniami Boga w rozterce nad gatunkim ludzkim temu polecam spektakl warty
Obejżenia
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój Boże!

Proszę państwa takiego niesamowitego uczucia już dawno nie przeżyłem .Czytając zapowiedz nie myślałem że będzie to sztuka na tak wysokim poziomie .Duże brawa ! Dwoje aktorów stworzyło taki klimat to była półtoragodzinna uczta.Teatr Miniatura i mała sala dała wrażenie obcowania jakbyśmy sami uczestniczyli w tym wydarzeniu.Jeszcze raz wielkie gratulacje dla aktorów i oczywiście dla Reżysera Marka Branda.Rozmowa z Bogiem psychologa to wielkie wyzwanie.Wczuwając się miałem wrażenie jakbym sam uczestniczył i myślę że wszyscy ludzie .Największy filozof czyli Bóg i Pani psycholog to jak dla mnie obowiązkowa sztuka dla każdego człowieka.Polecam bo ogromna sprawa uczestniczyć w takim duchowym przeżyciu.Dziękuje pięknie że mogłem być uczestnikiem tak wielkiego wydarzenia.Pozdrawiam Wiesław Grzech.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co jeśli Bóg naprawdę myśli że....

Wybrałam się wczoraj wraz z siostrą na ten spektakl. Dla zabicia czasu.A okazało się że uczestniczyłam w niesamowitej opowieści dla wszystkich - Katolików, Żydów, Protestantów itd. Wychodząc miałam w głowie myśli typu. "a co gdyby Bóg naprawdę tak zrobił ?" " A co JEŚLI naprawdę Bóg tak myśli...?"A jeżeli Bóg rzeczywiście..?." Z komentarzy siostry zapamiętałam najbardziej jeden- "On nawet patrzył tymi udręczonymi oczami jak Bóg "
Polecam. Sztuka dla każdego .Po raz pierwszy w Życiu pomyślałam o Bogu niestereotypowo. Zadałam sobie pytania ,o których nawet nie pomyślałabym bez tego wydarzenia. Każdy powinien to zobaczyć.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój Boże !

Spektakl poruszający. Świetna gra aktorów. Świetnie poprowadzeni aktorzy przez reżysera Marka Branda. W sposób przystępny z lekkością dotykający spraw fundamentalnych. Gorąco polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mądra sztuka,

żadnego udziwniania, prosto i z sensem. Aktorzy - pan na duży +, pani dość sztuczna, myląca tekst. Ogólnie polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super

Polecam absolutnie!!! Doskonale, zmusza do refleksji, niekonwencjonalne spojrzenie na świat i .....Boga. Gratulacje!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

miejsca

Ilość Miejsc ograniczona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilety

Czy w kasie teatru można jeszcze kupić bilet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeden z najlepszych spektakli

Oszczędny, bardzo dobrze poprowadzony i przede wszystkim rewelacyjnie zagrany przez tytułowego bohatera spektakl. Jest tu i zabawnie i poważnie. Spektakl grany bez żadnej przerwy co tylko potęguje szacunek dla aktorów. Moim zdaniem pozycja obowiązkowa i bardzo dobry odpoczynek od bardziej abstrakcyjnych form. Trzeba koniecznie zobaczyć, chociażby aby posłuchać Boga.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Ósmy. Trzeci (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Ósmy. Trzeci . "Ósmy Trzeci" to historia walki z ludźmi, którzy do pewnego...

Kopenhaga (5 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kopenhaga . Michael Frayn KOPENHAGA Reżyseria Krzysztof Babicki...

Kosmici (5 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kosmici . Kosmici na podstawie sztuki Marii Wojtyszko Dla widzów od 9...

do góry