Widok

Brabank gdańsk

Developer zupełnie nie dba o klienta. Nie polecam zakupu mieszkania. Dopòki nie zapłacisz wszyscy są mili, pòźniej liczy się tylko kasa. Pazerni na każdą złotòwkę.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam,
czy mogłaby Pani podać trochę więcej szczegółów? Jakie problemy Pani napotkała?
Przymierzam się do zakupu mieszkania u tego dewelopera, ale opinie w internecie są przerażające i zaczynam wątpić czy jest to dobra decyzja..

pozdrawiam
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kiedy sprzedaje się kilkaset mieszkań, trudno wszystkim dogodzić. Tak samo trudno aby wszystko było idealne. Sam prowadzę firmę techniczną i nie spotkałem developera na którego nie było by narzekań. InvestKomfort w miarę pilnuje swoich inwestycji i stara się uchodzić za developera z górnej półki dla tego wyspecjalizował się w inwestycjach dla bardziej zamożnych. Mieszkania od niego utrzymują cenę w przeciwieństwie np. Do Robyga albo małych lokalnych develperów. Po za tym ma najlepsze lokalizaję np. Nadmorze 200m od plaży. Na pewno możesz mieć pewność że inwestycje skończy będzie trzymała poziom, co do innych spraw to jak każdy developer, musi zarabiać. Kupisz drożej z rynku wtórnego i nie masz żadnej gwarancji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 19
do góry