Widok

Brabank

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Brabank to nazwa osiedla, które powstaje w rejonie ul. Wałowej i Stara Stocznia w Gdańsku. Przed wiekami funkcjonowała tu stocznia remontowa specjalizująca się w bragowaniu, czyli naprawie kadłubów statków. Blisko stąd do historycznej zabudowy Śródmieścia oraz Muzeum II Wojny Światowej. Kładką pieszą przejść można na Ołowiankę, gdzie znajduje się Filharmonia Bałtycka. W przyszłości osiedle otoczone będzie zabudową Młodego Miasta. Zamieszkanie w takiej lokalizacji zapewnia możliwość ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brabank NOT HOT but gniot

Szkoda ze tak wspaniala lokalizacja zostanie "utrupiona" mdlym i nieciekawym projektem. Budynki zle polozone, nie eksponuja tego co mogloby sie dac im mieszkancom. Projekt zabudowy nie ma zadnej finezji, nie ma w niczego szczegolnego i niczego co powoduje podziw czy atrakcje. Nie wykorzystuje sie walorow tego terenu !!
Szkoda że zabraklo polotu.. W kazdym innym kraju, takie miejsce byloby cudem, a u nas kolejnym gniotem..
popieram tę opinię 225 nie zgadzam się z tą opinią 25

Tak sie składa, że też mieszkam na Szafarni i jeśli chodzi o wykończenie to szafarnia wypada marnie do investcomfortu. Nad tym bardzo ubolewam. Super lokalizacja z wielką przyszłością. Szkoda tylko, że moloch.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 135

nie zgodzę się Waterlane jest bardzo dobrze wykończony,
popieram tę opinię 97 nie zgadzam się z tą opinią 12

Dobrze wykończony? Po pól roku ściana w salonie pęknięta, co chwile awarie basenu, przeciekający garaż. (Mowa o poprzednich latach). Jeśli chodzi o klatki schodowe, to może kwestia gustu ale proszę sie przejechać po innych nowych inwestycjach. Waterlane ma najmniej polotu. Tanio i skromnie. Jeśli płaciliście państwo 8 tyś za metr, to może Wam to odpowiada. Myśmy dali trochę wiecej. Wiecej niż w invest komfort. Nie żałuję, bo widok niezastąpiony.
popieram tę opinię 81 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja pamiętam jak powstawało to osiedle ok 2007 roku, koleżanka pracowała u Deva i mogla załatwić zniżkę, mieszkania były na podobny poziomie cenowym co nowe na Chełmie. Może na Chełmie nie mam luksusów, ale mam święty spokój i znam większość sąsiadów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo drogo i czy to warto ?

Jakos podobno u tego dewelopera tez nie za bardzo. Gdansk jest piekny, ale czy takie cos tam pasuje, inwestycja kolo muzeum II Wojny Swiatowej, to chyba lekka przesada...Kultura czy komercja ? W moim wypadku, popsuje mocno obraz Gdanska.
popieram tę opinię 145 nie zgadzam się z tą opinią 7

dla mnie spoko

Mnie się podoba, w Manchesterze (river irwell) nad rzeką przede wszystkim powstawały nowoczesne projekty, ten nawiązując kolorystyką do historii w moim mniemaniu mógłby być bardziej w odcieniach szarości czy metalu, ale nadal mi się podoba, jest nietypowy, nie rozumiem, czemu takie niezadowolenie, ja uwielbiam nietypowe, nietradycyjne projekty, czasem nawet szokujące oby takich jak najwięcej!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 126

szokujaco brzydki...

on nie ejst ani nowoczesny, ani aryginalny... to zwykle osiedle mieszkaniowe jak na Zabiance...
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

"nietypowe, nietradycyjne projekty,"

ja też uwielbiam, ale nie wszystko złoto co się świeci. To, że coś jest nietradycyjne i nietypowe nie oznacza od razu, że jest ładne i inspirujące.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Cała prawda o Invest Komfort i Brabank i reszcie.

Uważam, że cena jak na tą częśc "starowki" kosmiczna. Na okolo strasznie opuszczone tereny dojazd w najwiekszych korkach (masakra)
Duże lepsza lokalizacja to ulica Szafrania czyli Waterlane i Pirelli z widokiem na najpiekniejszy deptak zurawia i wieze mariacka. Sama mieszkam w Waterlane. Ceny do jakosci mega lokalizacja sauna silowania nawet basen, nikt tego nie ma w 3miescie.
Co do invest komfortu przereklamowany wszyscy ludzie leca slepo do nazwy invest komort("komfort") a juz na focha bylo widac w realizacji etapie 2 i 3 znaczne pogorszenie standardu brzydsze klatki balkony czy elewacja.
Jaskowa Dolina pieknie wykonczona ale kosmiecznie droga zupelnie nie warta swej lokakalizacji. .

Kiedys Focha I czy Nowa LAstadia super wygladaly ktos sie staral.

Nadmorski Dwor tu lokazliacja dosc fajna ale nawalili blokow i jeden drugiemu patrzy w okna nie ma gdzie parkowac auto na aucie jak oddadza kolejne dwa budynki sprzedaja wiekoszci jedno miejsce w hali hdzie wiekszosc potrzebuje dwoch bedzie osiedle wygladalo dramatycznie.

nadmienie ze w biurach naprawde czesto gesto bylam obslugiwana jakos byle jak jakby im nie zalezalo na sprzedaqzy nie wspominajac a zaproponowaniu herbaty komumokliwiek nawet kobiecie w ciazy, wszyscy znajomi te same odczucia chyba z 6 par.

za kazdym razem kupowalam ja i moja rodzina mieszkania u innch deweloperow. Moze ktos to przeczyta i wezmie sobie do serca.
popieram tę opinię 130 nie zgadzam się z tą opinią 16

Cała prawda o Inwest Komfort.....

Znam Invest od podszewki od parunastu lat i poruszyły mnie wypisywane poniżej posty gdzie jest mnóstwo zazdrosnych hejtów i to nie tylko na temat Brabanku, ale też innych inwestycji tej firmy. To tylko potwierdza jak niewiele warte są opinie w internecie, bo niewielu jest ludzi, którzy chcą napisać coś pozytywnego, za to chętnie piszą o własnych wybujałych odczuciach.
Na przykład wielki żal o ceny. Ceny były i są wysokie i nigdy nie będą niskie, a to głównie ze względu na jakość materiałów użytych do realizacji i specyfikę nadzoru na budowach, a także kosztów pozyskania atrakcyjnych terenów pod inwestycje. Z pewnością potwierdzą to ludzie, którzy mają rzeczywistą skalę porównawczą, a nie urojoną. Jakość Inwestu szanowana jest także wśród specjalistów tej branży w innych firmach trójmiejskich i nie jest to żadne mydlenie oczu.
Inną kwestią jest to, że nie wszyscy mają ten sam gust więc zawsze znajda się maruderzy, którzy nie uznają upodobania innych ludzi, i to nie rzadko zdecydowanej większości. Póki co Inwest cieszy się bardzo dobrą sprzedażą, a jeśli ktoś nie dowierza to niech sprawdzi oferty sprzedaży. Dla przykładu na Nadmorskim Dworze, tym jakże ohydnym blokowisku, ostatnie mieszkania sprzedały się tuż po zakończeniu realizacji robót. Mało deweloperów może pochwalić się tak efektywną sprzedażą.
Co do wpadek jakościowych to niestety zdarzają się, ale ponoć nie myli się tylko ten kto nic nie robi no i oczywiście hejterzy, bo oni zawsze tylko szczerze i od serca. Żeby jednak to potwierdzić to najlepiej przejść się po wykończonych przed laty osiedlach i zobaczyć jak jest, albo zobaczyć kto i za ile sprzedaje tam używane mieszkania. Osobiście szukałem na Komandorskim Wzgórzu mieszkania 4 pokojowego to nie dość, że trudno o takie to jeszcze cena za używkę większa o 2 tysiące za m2 niż nowe w ofercie Inwestu. Cenią się.
Także pozdrawiam wszystkich smutasów skrzywdzonych przez IK. J kupiłem 3 mieszkania w IK i do smutasów nie należę!
Bajo! No i oczywiście czekam na hejty mojego postu :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15
W pełni się zgadzam z pozytywnymi opiniami nt IK to bardzo dobra firma. Ja kupiłem apartament w Sopocie 16 lat temu i jest wszystko rewelacyjne a cena była podczas zakupu bardzo wysoka a dzisiaj jest już 4 razy wyższa. Kupiłem tez w Sea Towers i opinie również pozytywne. Hejterzy żal mi Was to takie polskie narzekać na wszystko. A ja powiem jest pięknie i zamierzam pomimo wysokiej ceny kupić apartament w Brabanku i wiem ze na tym na pewno nie stracę. Wspaniałe części wspólne będzie wielka siłownia pokój klubowy z bilardem i barkiem kto jeszcze tak buduje? Brawo IK życzę wszystkim uśmiechu i wiary w ludzi i to co polskie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Juz nigdy nie kupie mieszkania w Invest Komfort

Bardzo slaba obsluga, w punkcie reklamacji i problemow w mieszkaniu
popieram tę opinię 113 nie zgadzam się z tą opinią 6

Budynki beda mialy bardzo ciemne mieszkania i dookola zabudowane

Nie chcialbym tam mieszkac
popieram tę opinię 111 nie zgadzam się z tą opinią 5

budynki dzieki duzym otworom okennym sa bardzo jasne. Widać to chociązby na tym filmie: https://www.youtube.com/channel/UCdqXplI63cj6CrBkPwOPjSg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

super obsługa w invest komfort, a proponowanie herbatki - to nie kawiarnia

byłam w biurze p.konrada c. zostałam zapoznana w sposób wyczerpujący z tematem zakupu lokalu mieszkalnego i chyba skorzystam z jednej z ofert
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 87
Jesli ktoś się chociaż trochę orientuje to wie że ściany prawie zawszę pękają w ciągu pierwszych dwóch, trzech lat od postawienia budynku bo budynek "pracuje". I nie jest to wina kiepskich materiałów czy niefachowej roboty. Wystarczy ten fakt zgłosić do osoby zajmującą się sprawami obiektu i przyjdą i to naprawią bezkosztowo-tak było też w moim przypadku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 69

Mieszkanie kupiliśmy po tym jak zostało wybudowane, po dwóch latach i było to jedyne mieszkanie gdzie takie rzeczy się działy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

reklama

cwaniaczka popierasz?
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 1

po co kolejne punkty handlowe w tej okolicy?

bryła średnio ciekawa, a do tego jeszcze te punkty handlowe na dole - jakby nie można było pielęgnować uroku tego miejsca bez nafaszerowania bankami i sklepami. Po co tego tyle?! Pozwólmy w pełni delektować się tak pięknym miejscem
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 23

z wariatkowa uciekłaś czy jak?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem czy czytała pani plan zagospodarowania dla tego terenu, zabudowa mieszkaniowo-usługowa. To nie wina invest comfortu tylko miasta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

ELMOR

"Kiedyś" w tym miejscu był ELMOR. Setki ludzi miało pracę. I komu to przeszkadzało?.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 5

mi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

INVEST KOMFORT za cos takiego powinno sie isc do wiezienia!!!

W centrum Gdanska powstalo osiedle rodem z Zaspy ( nie obrazajac mieszkancow Zaspy)... INVEST KOMFORT to nie firma zatrudniajaca dobrych architektow tylko ludzi projektujacych TYPOWA mieszkaniowke. Jak w takim miejscu mozna bylo na to pozwolic. Powinno byc nowoczesnie, bryla powinna byc intrygująca ale to jest zwykly blok ... To mogl zbudowac tez Robyk i Ekolan ...
nie wspomne o oszczednosciach co widac w w elewacji ( tynk tynk tynk na polowie elewacji - juz widze te zacieki)... WSTYD ... i te WSTYD bedzie tak teraz stal 100 lat
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kiepska inwestycja

Blokowisko. Invest buduje lepiej w Gdyni, Gdansk to pomylka, zmiencie architektow !
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mieszkanie w Bra Banku

Mieszkałam w Bra Banku, imprezowania i hałas - najmy dobowe, ciągłe remonty. Wieczorami czuć odór z motławy. Sama nieruchomość ok, ładnie wykończona.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Potwierdzam

z dwupokojowego mieszkania wysypuje sie np. 7 pijanych Finow. To juz nawet nie hotel, bo w hotelu obsluga pilnuje zeby w pokoju bylo tyle osob ile sie zglosilo przy rezerwacji i oplacie.- tu zglasza sie jedna a wchodzi ile chce.. . dziko!
A do tego administarator zarzadza jak zwyklym budynkiem mieszkalnym a nie hotelem - za 5 zl miesiecznie na fundusz remontowy ( ci co wynajmuja mieszkania codziennie dla wielu osob tez placa jakies grosze na fundusz remontowy) to ta nieruchomosc przy tak intensywnym uzytkowanku przez tak duza ilosc osob traktujacych to miesce jak chwilowe wynajecie hotelu, bedzie szybko ruina.
Woda w kanale miedzy muzeum a Brabankiem to smrod i plywajace smietnisko . Codzienie obok przechodza turysci i “ podziwiaja” . Ten “ podziw” slychac w roznych jezykach. Jak mozna bylo oddac do uzytku muzeum i osiedle bez oczyszczenia kanalu? A co na to prezydent miasta ? Akceptuje taka sytuacje ?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkam i polecam

mieszkam w brabanku od kilku ładnych miesięcy i nie wiem skąd te wredne opinie... podejrzewam że są po prostu nieprawdziwe bo moi sąsiedzi są bardzo zadowoleni z mieszkania tak samo jak ja i mąż...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zmiana na dobre

mieszkań od środka nie widziałem, więc nie wypowiem się o nich, ale mieszkam w pobliżu od dziecka i uważam, że Brabank na dobre wyszedł przede wszystkim dzielnicy. Teren nad Motławą jest piękny a stał praktycznie nieużytkowany lata, marniejąc w oczach. Teraz są powstały tam dobre restauracje, słyszałem też coś ciekawej o galerii sztuki... Miło widzieć takie zmiany w centrum miasta.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepszy przykład rewitalizacji

Dzięki tej inwestycji Gdańsk zyskał nową ul. Długą, tylko, że bez zgiełku i hałasu. :) Restauracje, galerie sztuki, pracownie architektów wnętrz - wszystko w jednym miejscu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

brabank -jest jak wino ,ktore ma potencjal starzenia...

Rzadko daje jakies opinie.Nie ma mam na to czasu ,ponadto zwykle flustraci je pisza.Odebralem mieszkanie tam w sierpniu 2015 badz 2016 .Nie mieszkam w PL. Przyjezdzam z rodzina 2-3 razy do roku.Widze jak wszystko dookola pieknieje.Jak przepieknie prezentuje sie czerwona elewacja muzeum .Powstaja nowe restauracje.Miejsce i budynek nabiera pieknej patyny.A bedzie jeszcze ciekawiej ,bo beda powstawac nowe obiekty gastronomiczne wzdluz brzegu Motlawy jak i naprzeciw muzeum.Placac za to wszytko dziwnie sie czulem,bo kosztowalo znacznie wiecej niz wszystko dookola.Teraz jednak,za kazdym razem gdy jestem w mieszkaniu i widze czlonkow mojej rodziny cieszacym sie nim i widokiem - wiem ,ze bylo warto.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Podobne odczucia mają chyba wszyscy właściciele mieszkań w trójmieście, którzy nabyli swoje nieruchomości do 2016 r. :)
Gdańsk z każdym rokiem jest piękniejszy, a mieszkania drożeją. Ci co mają już swoje cztery kąty w Gdańsku zapewne też odczuwają zadowolenie.
Niezależnie trzeba obiektywnie stwierdzić, że Brabank jest wyjątkowy, a w szczególności lokale z ekspozycją okien na Motławę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam się z poprzednią opinią

Inwestycja w ogóle się nie starzeje, a lokalizacja z każdym rokiem staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Zachwyca m.in. wspomniane wcześniej muzeum oraz rozwój terenów przy brzegu Motławy, gdzie powstają restauracje, galerie i pracownie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najlepsza

Mieszkania z widokiem na Motławę zachwycające. Do tego pozostajemy w cichej części miasta, równocześnie będąc w niemal samym centrum. Moim zdaniem najlepsza inwestycja ostatnich lat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto

Bezsprzecznie najlepsza lokalizacja w całym Gdańsku - w cichej części centrum, przy samej Motławie i z widokiem na najpiękniejszą część miasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
najlepsza lokalizacja? dla turystów tak, ale czy dla rodzin?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Świetna inwestycja

Genialna lokalizacja, projekt pasujący do otoczenia, wysoka jakość wykonania... Nic dziwnego, że to osiedle otrzymało tyle nagród.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Idealne

Potwierdzam: osiedle jest idealne dla osób, które chcą żyć aktywnie w samym centrum miasta. Osobiście jestem zachwycona także sauną parową (z moich obserwacji wynika, że zazwyczaj deweloperzy zapewniają wyłącznie suchą...).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Widok

Jestem mieszkańcem już od kilku lat i z każdym dniem upewniam się coraz bardziej, że to była dobra decyzja. Żadne inne osiedle w całym Trójmieście nie oferuje tak pięknego widoku na Motławę i Stare Miasto.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

To chyba jestes sloikiem

Bo gdybys byl Gdanszczaninem, to bys wiedzial, ze widok jest na Glowne Miasto...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Niestety, ja mogę jedynie pozazdrościć mieszkańcom Brabanku Każdorazowo podczas pobytu w tej okolicy myślę, jak byłoby fajnie popijając poranną kawkę na balkonie z widokiem na Motławę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Świetne restauracje

Uwielbiam tę inwestycję, choć nie jestem mieszkańcem. Jedne z najlepszych restauracji w całym Trójmieście, w dodatku nad samą Motławą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Klimatyczne miejsce

osiedle jest świetnie zlokalizowane. Brabank to miejsce, z którego można podziwiać najpiękniejsze uroki Gdańska, w dodatku pozostając w centrum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czekam na drugi etap

cudowna lokalizacja, widok na Stare Miasto, wspaniałe restauracje i galerie sztuki... Genialna inwestycja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

rozebrać ten szpetot
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepsza inwestycja

kameralnie, choć w samym centrum Gdańska, w dodatku z widokiem na stare miasto...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepsze osiedle w Gdańsku

klimatyczne, o najwyższym poziomie wykonania, w samym centrum miasta...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy określenie "klimatyczne" oznacza wilgoć i smród z Motławy?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nad samą Motławą

przepiękna lokalizacja w samym centrum, z widokiem na stare miasto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Motława...

Mój brat mieszka na tym osiedlu. Widok
zapieraa dech w piersiach. Nie ma w Polsce piękniejszego miasta niż Gdańsk.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miejscówka lepsza niż Długa

Piękne miejsce z niesamowitym widokiem i dobrymi restauracjami. Spokojne, bez zgiełku i masy turystów jak na Długiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Spokojnie, bez zgiełku i masy turystów,.... bo pandemia jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miejsce dla koneserów

doskonała inwestycja na lata, w pięknym otoczeniu starego miasta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

serce Śródmieścia

cudowne widoki nad Motławą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mi się podoba, ale czy mieszkanie w tym miejscu przez okrągły rok byłby moim marzeniem? Mam wątpliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańsk

Moje Top3 wraz z Opacką i Botaniką. Świetne miejsce do życia i pod inwestycję. Mało jest deweloperów, którzy się tak starają jak IK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inwestycje?? Brabank to budynki mieszkalne, ze stalymi mieszkancami ktorzy maja dosyc "dzikich inwestorow"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy masz na myśli wszystkich stałych mieszkańców Brabanku, czyli 3 rodziny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałem okazję widzieć w święta w czasie spaceru

Jest moc i styl. Robi potężne wrażenie. Myślę, że kolejny kandydat do nagród architektonicznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ej no

te wspólne strefy to musi być spoko rzecz. Ludziom by się to w głowach kiedyś nie mieściło xD a w bilarda by człowiek popykał bez jechania na drugi koniec miasta! Tramwajem za długo. Autem piwka odpadają :C rozwiązany odwieczny problem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:))

Na reklamie na prawdę wow , lubie pana Rafała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miejscówka naprawdę czad

Bardzo klimatyczna, zrobiona z fasonem i ze smakiem. Rzeczywiście dobrze skomponowana z historycznym krajobrazem starego Gdańska :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widziałem na jutubku

Wygląda naprawdę spoko. Aż z ciekawości obejrzałem całą reklamę XD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

:))

deweloper proponuje najlepsze lokalizacje , super propozycja dla tych, co nie chca uciekać na obrzeza bo kochaja centra . mieszkam za granica , ale lubie zagladac z sentymentu co tam w Gda . może kiedyś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

All inclusive xd

Nikt ci nie zarzuci, że się szlajasz po mieście bo formalnie nie wyszedłeś nawet z domu. Mój kumpel mieszka na takim osiedlu ze strefą i jak go odwiedzam to sam czuje się jak na wakacjach xD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

industrialnie ale elegancko

dobrze zrobiona reklama i wcale nie przekłamuje. bo na żywo Brabank robi wrażenie :o
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

otoczenie i wykonanie naprawde petarda.

mam nadzieje ze wygra. nie ma drugiej inwestycji tak unikatowej pod tyloma wzgledmi - lokalizacja, architektura, historycznosc i nowoczesnosc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mike

mdłe, bez polotu, przerośnięte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

XD

przerośnięte? xD chyba ktoś tu dawno nie wychodził z domu i nie widział, jak wygląda przerośnięte osiedle, lol
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

+1

zagłosowane! za ładne nawiązania architektoniczne do stoczni, ecs i ogólny klimat :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękne osiedle

Widziałam na żywo, robi niesamowite wrażenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super miejsce

trójmiasto może poszczycić się naprawdę wyjątkową architekturą, nawet tą nową, w innych miastach deweloperzy niezbyt dbają o klimat i wszystkie osiedla wyglądają tak samo. Brabank serio jest wyjątkowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mega

podoba mi się ten styl budynków w klimacie Wałowej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry