Widok

Brak konkurencji usług medialnych na osiedlu "Młyniec".

Na osiedlu "Młyniec" działa telewizja UPC oraz jakaś telewizja TTK rodem z epoki kamienia łupanego nie posiadająca nawet cyfrowej telewizji.
Skutkiem tego są wysokie ceny usług które to są nawet o kilkadziesiąt złotych wyższe niż w dzielnicach gdzie UPC ma jakąś sensowną konkurencję.
Na ostatnim Zebraniu Grup Członkowskich które odbyło się w maju szanowny Pan Prezes w bardzo sprytny sposób zniechęcił obecnych do głosowania przeciwko wejściu nowego operatora VECTRA na teren Młyńca. Niestety na takie spotkania chodzi bardzo mało ludzi i są to przeważnie ludzie spółdzielni oraz kilku krzykaczy którzy niewiele mogą zrobić.
Proponuję przeczytać ten artykuł dość jasno opisuje pewne machinacje i zależności które to mogą zaistnieć :

http://wyborcza.biz/finanse/1,108340,16136309,Spoldzielnia_mieszkaniowa__czyli_panstwo_w_panstwie.html?biznes=trojmiasto#BoxBizTxt

Sądzę że tu raczej chodzi o ochronę tego tworu TTK.
Aż dziwne jak może się utrzymywać taka firma. Podam jeden przykład.
Poszedłem do ich biura i zapytałem o ofertę, chciałem jakąś ulotkę.
A pani mnie zapytała jakie programy mnie interesują.(żenada)
Chciałem też nadmienić że w/w firma nie posiada strony internetowej.
Coś tu jest nie tak ? Po co działa taka firma i na jakich zasadach.
W końcu wiele się słyszało o firmach które mają wielkie obroty a nikt nic tam nie kupuje.
Poczytajcie komentarze na temat TTK:

http://www.trojmiasto.pl/Trojmiejska-Telewizja-Kablowa-o4021.html

Państwo w państwie.
Jedyna nadzieja w ustawie Pani Poseł Lidii Staroń która rozwali te komunistyczne twory zwane spółdzielniami.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
A poza tym w domu wszyscy zdrowi ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 19
Możesz rozwinąć swoją twórczą myśl portalowy "mędrcze"?
Czy zaprzeczysz sytuacji jaka jest na tym osiedlu ?
Chyba że jesteś człowiekiem" układu spółdzielianego" lub masz udziały w telewizji z epoki kamienia łupanego, wtedy rozumiem twoje szyderstwo.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drogi Wuju," portalowy "mędrcze"?
ja nie posuwam się do do tak idącej złośliwośći, do meritum , jeżeli mieszkasz w budynkach nowych wybudowanych przez Górski, to masz rację,natomiast w starych budynkach nie ma instalacji gotowych, a to wiąże sie z kuciem w pionach.W staszych budunakach to prawie dewastacja zwłaszcza tych po remontach.Własciciele moga się nie zgodzić i to zrobili takie ich prawo.
Co Ty rozumiesz przez "" układu spółdzielianego", jeżeli to, że jestem mieszkancem od 36 na osiedlu, to masz rację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
Szanowny Fredzie.
Czy przewiercenie pionów na klatkach schodowych doprowadzi do dewastacji budynku ?
Wystarczy zobowiązać firmę która chce to robić do pokrycia i naprawy wszelkich strat które by mogły się stać ,tylko co się może zdarzyć przy wierceniu w podłogach ? Oraz do tego by posprzątali po po sobie.
Dzień czy dwa i zrobione.

Na osiedlach gdzie działają dwie lub trzy sieci ceny usług UPC potrafią być niższe niż na Młyńcu o przynajmniej 40%.
Po konsultacji ze znajomymi mieszkającymi w różnych częściach miasta mogę powiedzieć że takie są fakty.
I co byś powiedział że gdyby zamiast np.150 zł/mieś. płaciłbyś 100 zł/mieś.
Może dla ciebie 600 zł rocznie nic nie znaczy, ale ja wolałbym przeznaczyć te pieniądze na inny cel jeśli bym mógł.
A w chwili obecnej jest tak że płać i płacz lub zrezygnuj.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jest odpowiedz merytoryczna,chociaz mam inne zdanie.Decydują mieszkancy i maja wolny wybór, więc korzystają z tego prawa.Jest wyjscie , dana nieruchomość może się zgodzić na wpuszczenie nie jednego lub kilku operatorów , to jest ich wybór.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Drogi Autorze tematu

Chciałeś w swoim poście ukryć swoją niechęć do Spółdzielni mieszkaniowych i prawie Ci się to udało.
Taki ukryty przekaz jednak,to sprawa dużo trudniejsza,więc ćwicz,ćwicz,internet wiele znosi.
Ale wracając do palącego Cię problemu- otóż istnieją jeszcze alternatywy do kablówek w postaci tv satelitarnej czy nawet bezpłatnej tv cyfrowej.
Rozumiem,że przy Twojej podzielności uwagi i zainteresowania światem chcesz mieć 212 kanałów w jakości HD,plus pakiet canal +,hbo i co tam jeszcze wymyślono.
Ja nie pomogę,mam inne problemy na głowie,ale zmartwię Cię na koniec,bo wspomniana ustawa nie przejdzie.Zablokuje ją PSL,którego nawet nie przekonają kolejne stołki w spółkach,a SLD+ PIS są również przeciwne.
I są to wieści nie z tvn24 czy twietera.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Nic ci do tego kto chce ile mieć programów i co oglądać.
Chciałbym aby była normalna konkurencja w tej dziedzinie i tyle.
Niestety ale nie każdy ma możliwość montażu anteny satelitarnej, a internet w takiej ofercie satelitarnej jest LTE z ograniczeniami i nie ma tam oferty telefonu stacjonarnego.
Są też tacy jak ja którzy są fanami sportu i chcą posiadać kanały sportowe Polsatu i nc+ a taką możliwość daje telewizja kablowa.
Zaraz zapewne powiesz abym kupił sobie cyfrowy Polsat i nc+, ale zanim się odezwiesz policz sobie koszty.
Tylko kupowanie w pakietach daje sensowną cenę, ale przy braku konkurencji niestety nie ma takiej opcji.
A do twojej wiadomości mogę powiedzieć że nawet nie wiem co to twiter a tvn24 nie oglądam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sprawa jest już rozwiązana.
Jak napisano w ostatnim biuletynie spółdzielnianym na osiedle wchodzą nowe sieci.
I to nie jest dobra wola spółdzielni ale prawo które zabrania blokowania rozwoju infrastruktury telekomunikacyjnej.
Jeśli po wejściu nowych sieci dalej będzie działało to cudo na kiju TTK rzeczywiście będzie dziwna sprawa.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiadomo już kiedy wejdą w końcu normalne nowe sieci kablowe na Zaspę?bo UPC ,,rżnie,, nadal tu ceny jak chce.Z tego co widziałem przy Złotej Jesieni w nowych blokach będzie Logitus.A co z Vectrą ?Oby tu jeszcze weszli...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też czekam na informacje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy wreszcie nastanie koniec tej sieci mega zacofanej NO NAME? sieci kablowej na takim dużym nowoczesnym osiedlu?Bo brak nadal tv cyfrowej oraz własnej strony w necie o tym świadaczy.Oferta tylko dla babć i dziadków.Wstyd że nadal mieszkańcy nie mają tu normalnej konkurencji,wszystkie inne osiedla mają normalne sieci kablowe z tv cyfrową.Jak można oferować tylko sam analog w dobie tv cyfrowej i nowoczesnych telewizorów z HD????To się po prostu w głowie nie mieści.Czekam na nowe sieci albo przejęcie tej tragicznej Starmedia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ha widziałem nie dawno w okolicach samochód sieci kablowej Chopin z Wejherowa..Może jednak już coś się dzieje w tym temacie.Oby...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W niektórych blokach na Młyńcu już pociągnięto kable od Chopina. Nie zdecydowałam się na tą sieć po przeczytaniu opinii w necie, ale może coś jeszcze innego powstanie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chopin i Netia na 100%
A co dalej nie wiem, ale to pewnie nie koniec.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to super że w końcu już się dzieje.Dziś widziałem jak kładą kable na Dywizjonu ..Z kolei wczoraj w okolicy jechały dwa wozy Chopina :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będą więc wiercenia na klatce czy przejeli Starmedia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiercenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do Chopina to wiem z ich profilu FB że budują już sięć i narazie 6 bloków jest podłączonych.Będą oferować usługi dopiero po podłączeniu całego osiedla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dostępna już jest gdzieś Netia na Młyńcu?Widziałem studzienki telekomunikacyjne z napisem Netia np.na ul.Dywizjonu przy bloku 9.Zdaję się że tam też ostatnio robotników ciągnących kable widziałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co dalej z Vectrą? skoro inne sieci już mogą wejść .Gdzie teraz podłącza bloki Chopin?, bo jakoś jeszcze nigdzie nie widziałem aby coś kopali czy układali kable...Oby szybko podłączyli bo mam dość już tej UPC...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś przechodząc widziałem samochód z Chopina przy bloku 21 na ul.Startowej.Ciekawe kiedy będą na Skarżyńskiego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co widać na ich stronie ceny mają wyższe nawet niż UPC ,więc będą musieli tu dość je obniżyć aby jakoś konkurować.Od nowego roku podłączają osiedle i dopiero 6 bloków podłączyli??To w takim tempie z rok im zajmie podłączanie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaczynają chyba od Startowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do ogarnięcia mają też rozległe bloki na Startowej i Pilotów .Samych bloków jest tam ponad 20.Bo drugiej stronie pasa startowego jest jeszcze więcej bloków ale przeważnie mniejsze.Mam nadzieję że jeszcze w tym roku będzie można korzystać z ich usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiadomo kiedy będą podłączać na ul.Dywizjonu 303?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak to Orange kładzie swoje pomarańczowe światłowody i będzie tu kablówka też od nich jak dziś widziałem i się od pracowników dowiedziałem .Obecnie są na ul.Nagórskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś na innym forum napisał że też Multimedia wchodzi?Nie widziałem jeszcze tu żadnych pracowników Multimedii ,a tylko raz ich samochód przy klatce.Ale możliwe że jakiś ich pracownik tu mieszka.Ta sama osoba napisała że niby na Zaspie Młyńcu już od dawna ma kable Netia i że nie mają LTE.To dziwne ,bo ja mam właśnie puki ci dostęp tylko do ich LTE jak sprawdzałem na ich stronie dotyczącej dostępności usług i po informacji od nich na Facebook.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałem już reklamę Orange net 300/mbs i tv na ul.Startowej jednym z bloków i że już można korzystać tam z ich oferty.To coś szybko tam podłączyli.Mam nadzieję że niedługo podłączą resztę bloków i ulic na Młyńcu w tym mój ,abym mógł taniej korzystać z UPC ,albo nawet i ch oferty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy w orange nie trzeba być "szczęśliwym posiadaczem" telefonu stacjonarnego lub płacić dodatkowo 29,90 złotych za utrzymanie łącza ?
Czy coś się zmieniło w tej firmie wzglądem instalacji internetu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja od nich tel.nie posiadam już od dawna więc nie wiem jak to teraz jest.Jak sprawdzałem na stronie ich to nadal mam tylko dostęp do neostrady z ledwie 10 mb/s i tv.Ciekawi mnie jednak brak przy moim bloku -ul.Skarżyńskiego 8 oraz w kilku innych blokach na tej ulicy ich studzienek telekomunikacyjnych i z Netii też brak..Dopiero przy Skarżyńskiego 5 jest jakaś studzienka Netii i tam ponoć już światłowody TP.Widziałem przy bloku 15 ul.Dywizjonu 303 jak właśnie z studzienki chyba także Netii podciągali pomarańczowe światłowody-więc z nich także korzystają.Dopiero przy przy ul. Jana Pawła jest studzienka TP -Orange.Ciekawe więc czy i jak podciągną pod te bloki światłowody z ich ofertą Supernova 300 mb/s,a chyba powinni bo człowiek tu na wsi nie mieszka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W marcu jednak będzie już mój blok podłączony do Orange Supernova jak dowiedziałem się od przedstawiciela Orange.W końcu będę miał jakąś kartę przetargową dla UPC.Liczę też że Chopin podłączy niedługo tu bloki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z taką ofertą jak Orange ma na ulotkach to mogą na drzewo spadać i banany prostować.
To ja myślałem że Upc jest drogie.
Szkoda że nie ma u nas Vectry. Jak widziałem ulotkę od kolegi z Ujeściska to mi szczęka opadła taka oferta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No gdyby kiedyś ,,stare pierniki,,się nie burzyły to by już pewnie działała u nas Vectra, która jest jednak na Zaspie tez ale z znikomym zasięgiem ,bo ponoć tylko w nowo wybudowanych blokach.A tak na razie będziemy mieli prócz i tak drogiego UPC jeszcze droższe Orange.Oby choć Chopin zszedł tu z ceny i jednak też Orange.Teraz co ciekawe Chopin podłącza bloki na ul.Bajana,a mieli na Pilotów.No ale o tak dopiero jak podłączą wszystkie bloki na osiedlu będą oferować swoje usługi.A Orange obecnie na Nagórskiego jeszcze kładzie światłowody.Pewnie już Vectry tu nie ma szans wejść ,chyba że wykupi tą śmieszną zacofaną Starmedie.Dziwne że nadal nikt jeszcze tego nie zrobił...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aby wykupić ktoś musi chcieć sprzedać.
Może komuś nie zależy na sprzedaży.
Wiele firm nie wiadomo czemu działa i istnieje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co słyszałem dużo szybciej by podłączyli światłowody,ale i tu spółdzielnia robi jakieś problemy i zgodzili się tylko na pojedyncze podłączanie bloków.Dodatkowo w moim bloku na Skarżyńskiego jest jakiś problem z studzienkami i muszą dodatkowo coś tam robić aby podciągnąć tu swiatłowody,ale już gość z Orange stara się załatwić ten problem.Gdzie mu kurczę mieszkamy....chyba nie na wsi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest wolny rynek , każdy operator może się instalować , tylko nie może niszczyć infrastruktury , a jeżeli już musi doprowadzić do stanu pierwotnego. Spółdzielnia udostępnia możliwość instalacji ( podłączenia)na ogólnych zasadach tak więc to co usłyszałeś jest mijanie się z prawdą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Spółdzielnia udostępnia możliwość instalacji ( podłączenia)na ogólnych zasadach"
Łaskawcy normalnie.
Gdyby nie decyzja Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów to dalej by nie było zgody i blokowanie inwestycji.

Nadajesz jak "Wiadomości" TVP, propaganda sukcesu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam sprawdzone info od wyższej rangi pracownika Orange ,więc to spółdzielnia stwarza jakiś problem.A ty niby z kąd wiesz że spółdzielnia Młyniec udostępnia możliwość instalacji na ogólnych zasadach?Gdyby tak było to by Orange już dawno podłączył na całym osiedlu światłowody,a tak z tego co nawet widzę do wyrywkowo podłączają.Już nawet nie chodzi mi o to żeby korzystać z ich oferty,choć jak zaproponują jeszcze coś konkretnego to się może skuszę.Obecnie posiadam UPC i chcę jednak mniej płacić,a jak nie ma jeszcze tu normalnej konkurencji ,bo jakiś dziwny twór Stramedia ma tylko sam analog,to UPC dyktuje tu ceny wyższe niż na innych osiedlach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli jedni mogą drudzy nie,cyt."Gdyby nie decyzja Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów to dalej by nie było zgody i blokowanie inwestycji." co do nadawania, to raczej Trwam bo czytam żeby wiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po bełkocie wnioskuję że to jednak tv republika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne twoje wypowiedzi są kwieciste,zachowujące wszystkie standardy, dobrej erudycji i narracji.Porostu ideał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przynajmniej piszę jasno i na temat a nie bełkoczę nie wiadomo o czym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Udajez czy naprawde jest taki tepy.Gosc pisze jasno ze jezeli jedni moga zakladac to inni rowniez nikt sie nie bedzie podkladac,tzeba spelnic okreslone warunki technicze,panial?.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie napisałem że ktoś nie może zakładać ?
Napisałem tylko że łaskawcy nie zgodzili się "od tak" sami z siebie , ale prawo na nich to wymusiło.
Już wcześniej wiele innych firm spełniało warunki techniczne ale było odpałowanych przez beton ze spółdzielni. A teraz to łaskawcy łaski nie robią.
Kumasz techniczny yntelygencie.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio dzwoniłem do Działu Sprzedaży Orange zapytać się kiedy wreszcie podłączą pod światłowód resztę bloków na ul.Skarżyńskiego.Nie stety nie są w stanie podać terminu,a mogą puki co zaproponować w mojej lokalizacji prędkość ......10 mb/s.Porażająca wręcz tu mają infrastrukturę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zauważyłem zbieżność podłączeń Orange z światłowodami i Chopin.A więc Chopin jest w pewien sposób uzależniony od Orange,bo podłącza bloki czy ulice dopiero wtedy gdy Orange skończy.Choćby na razie Chopin nie może wejść np.na ul.Pilotów,ponieważ Orange nie skończył podłączać tam wszystkich bloków.Więc nawet gdy Orange skończy jeden blok ,to Chopin nie może po nich odrazu wejść i musi czekać aż całą ulicę skończą.Wyjątek to blok 33 na Dywizjonu 303.A więc po dokładnym sprawdzeniu w necie,czy też z innych zródeł obecnego zasięgu Supernova Orange mają obecnie podłączoną całą ulicę Bajana,Startowa część Nagórskiego-zostały dwa bloki ,jeden blok na Dywizjonu 303 oraz kilka bloków na Pilotów.Chopin więc obecnie ma podłączone wszystkie bloki na Startowej,Bajana i jeden blok na Dywizjonu 303,ale i tak udostępnią swoje usługi dopiero po podłączeni całego osiedla.Z kolei Orange udostępnia odrazu Supernową po podłączeniu bloku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety ale Orange czy Chopin z ofertą jaką mają na stronach internetowych nie mają za bardzo co szukać na osiedlu.
Na chwilę obecną mam taką ofertę bezterminową z UPC że te dwie firmy odpadają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam jeszcze sporo czasu do końca umowy z UPC ale z niezłą ofertą na Horizon.To więcej sieci już tu nie wejdzie?Bo coś wspominałeś też o Netii?Niby tu jest, ale chyba tylko z samym netem i tel i to nie wszędzie po ich kablach ,bo też po TP-Orange.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, niestety ale z tą Netią to mnie raczej wprowadzono w spółdzielni w błąd.
A szkoda bo gdzie pojawia się Netia tam UPC ma pełne gacie.
W Netii można kupić net i wybierać sobie pakiety tematyczne tv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z taką ofertą co obecnie tylko net do 20 mb/s i tel to UPC nie ma tu prawie z ich strony konkurencji.U mnie na Skarżyńskiego są tylko studzienki TP-Orange ,a na Pilotów i Startowej studzienki Netii .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W końcu Chopin zaczął podłączać ul.Pilotów.U mnie w bloku na Skarżyńskiego pewnie na końcu,jak zresztą prawie wszystko jest tu na końcu...Na plus w ofercie Chopina jest brak dodatkowych opłat za kanały Eleven które ostatnio dodali oraz za pakiety Filmbox i Cienemax.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Orange w końcu wrzuciło ulotkę z ofertą do skrzynki na listy.

I niestety trzeba powiedzieć że z taką ofertą to mogą zwijać te swoje światłowody.
Czegoś takiego nie widziałem nigdy na oczy u żadnego operatora , również w innych miejscach zamieszkania.
Tylko jeden pakiet za 99 złotych który składa się z marnej jakości programów ( bo po co komu jakieś ruskie, francuskie, hiszpańskie czy niemieckie programy informacyjne) i o zgrozo połowa to kanały niegwarantowane.
Jeśli chcemy cokolwiek ciekawego zobaczyć to musimy dopłacić 69,90 złotego. Ale i w tym pakiecie cała masa kanałów niegwarantowanych.
Pakiet maksymalny to koszt dodatkowo 99,90 złotych a tam na nas czeka cinemax i filmbox oraz jakieś programy erotyczne.

Jednym słowem wielka lipa.
Brak możliwości wyboru i tworzenia własnych pakietów. (Po co mi internet 100 , jak wystarcza mi w zupełności 30, po co mi na siłę wciskany telefon stacjonarny.

Jak na razie to posiadane prze ze mnie UPC bije na głowę "serce i rozum"

Ciekawe z czym wyskoczy tv chopin ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na razie coś ostatnio Chopinu nie widać żeby podłączali bloki,widocznie spółdzielnia ociąga się z wydaniem kolejnych pozwoleń,a mają jeszcze do podłączenia prawie całą ul.Pilotów,Dywizjonu,Jana Pawła ,Nagórskiego,Skarżyńskiego.Potem jeszcze muszą budować sieć,więc nie tak prędko ruszą tu z swoją ofertą.Oby mieli coś ciekawszego tu do zaoferowania bod względem ceny,niż na swojej stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co do światłowodu Orange to u mnie na ulicy Skarżyńskiego nadal nie widać ekipy kładzącej kable,ale ostatnio widziałem że kładli w kolejnych blokach na Dywizjonu 303.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie na ulicy i w bloku w końcu Skarżyńskiego w końcu Orange podłącza światłowody i widać że jadą ostro bo nawet bo ekipa duża i nawet w kilku blokach naraz robią.Co ciekawe dziś widziałem na ul.Pilotów samochód od kablówki Jambox ,więc może będą też się podłączać albo wykupili Starmedia.Słyszałem że Chopin może korzystać z łącz Orange.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cud się stał. Znalazłem w skrzynce ulotkę z Vectry.
Wreszcie jakaś konkretna konkurencja dla UPC.
Ciekawe tylko na czyjej instalacji działają bo nowe okablowanie robiło Orange.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To dziwne ,może przejeli Starmedia?Kiedyś gdy próbowali wejść wcześniej były u mnie też ich ulotki.A co w tej ulotce jest napisane?Można zamawiać już ich usługi?U mnie w bloku na Skarżyńskiego już są skrzynki i okablowanie od Orange.Dowiedziałem się że jutro na festynie na Młyńcu mają być pracownicy Chopin i będzie można z nimi porozmawiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W moim bloku jeszcze nie ma ulotki Vectry.Wczoraj właśnie nie ktoś na forum Moje Osiedle-Zaspa Młyniec zapytywał się o Vectra,a tu proszę dziś już są ulotki od nich :)To będą jechać pewnie po łaczach Orange albo przejeli wreszcie Starmedia:)Postaram coś się jeszcze dziś dowiedzieć od Vectry w tej sprawie na ich profilu Facebook.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie więc Vectra będzie niedługo oferować swoje usługi.Nie widziałem jeszcze nigdzie aby Vectra coś tu podłączała,chyba więc jednak przejeli Starmedia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ulotka była przy ulicy Dywizjonu 303 33
Podam dane kontaktowe do człowieka z ulotki:
Norbert Filipowicz nr tel. 504 122 565
Dzwoń i się dowiedz co i jak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No się popisali:)
Jakiś cymbał rozniósł ulotki tam gdzie nie świadczą usług :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie napisałem nie dawno do tego gościa z Vectry przedstawiłem całą sytuację,to że Chopin się tu podłącza i Orange położyło już swiatłowody.Odpisał mi że przekaże adresy głównej pani dyrektor na trójmiasto i może uda się jej przyspieszyć podłączanie bloków na Młyńcu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie tak dawno widziałem pracowników podciągających światłowody poprzez studzienki TP na ul.Skarżyńskiego dla kablówki Logitus.Niestety kablówka będzie tylko dostępna w nowych blokach przy Złotej Jesieni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wygląda na to że wreszcie ruszyła tv cyfrowa w Starmedia,a właściwie już VlMedia.Wskazują na to reklamy w ich siedzibie i na stronie www oraz facebook.Podobno będzie nawet około 200 kanałów wiekszość w HD.Szkoda że Chopin tak grzebie się podłączaniem bloków ,ale wygląda na to że VLMedia będzie miało lepszą ofertę,może nawet niż UPC :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wg mnie to upc wcale nie ma dobrej oferty. Zastanawiam się nad zmianą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka strona jaka firma.
Żadnych konkretów na tej stronie. Gdzie spis kanałów ? Gdzie jakieś pakiety ? Gdzie ceny ?
Było dno , jest dno i będzie dno.
A Chopin to chyba zapomniał że tu kable położył następna firma krzak.
W tych czasach to tylko internet światłowód z Orange( zeszli z cenami) i korzystanie z treści w internecie a jak ktoś chce koniecznie tv to antena za okno i odbiór kanałów ogólnodostępnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co widać z ich wykazu który można dostać w ich siedzibie na Pilotów to,narazie oferują testowo 80 kanałów cyfrowych w tym 23 w HD.A na a ulotce pisze że jest ponad 150 kanałów cyfrowych.No może tyle będzie. bo informowali mnie że będą robić jakieś pakiety i wtedy będzie cennik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opisałem nadal słabo wyglądającą ofertę usług medialnych w wątku poniżej....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No niestety nadal bardzo słabo to wygląda i brak dobrej konkurencji UPC albo tragicznej osiedlówki VL Media...,,Szczęśliwcy,, to tylko osoby mieszkające na ul. Startowej.Nowe sieci -Chopin,Logitus mimo że już dość dawno temu tu,,weszły,,to nadal ograniczają się tylko na jedną jedyną ul.Startową...albo tak już im nie zależy albo może nadal coś spółdzielnia blokuje,a według przepisów nie może ograniczać konkurencji..może więc warto nagłośnić sprawę w uokik....tylko Orange jakoś podołał i ma wszędzie zasięg.Z jakiej paki tylko ul.Startowa jest uprzywilejowana???Podobnie z Osiedlową siecią internetową ,a od niedawna także umożliwiającą korzystanie z telewizji(IPTV)-Market Software-światłowody nadal tylko na Startowej,reszta musie się ,,cieszyć,,starymi koncentrykami.Z tego co wiem Netia ma tu tylko część ulic,więc to jakaś tragedia.Tylko dziwne że Chopin który wykonywał wiercenia w wszystkich blokach na każdej ulicy,nie chce lub nadal nie może tu na dobre wejść.Na festynie w 2017 roku mówIli mi że wszędzie ruszą właśnie jeszcze w 2017/2018,ale nadal jakoś nici z tego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już wiadomo że zarówno Chopin jak i Logitus jeszcze w tym roku na pewno nie powiększą zasięgu na Zaspie.Tylko nie wiem nadal czy opieszałość Spółdzielni czy przez własną nieudolność.....Jednym słowem Masakra.Szkoda bo niebawem kończy mi się umowa z UPC ,a alternatywa prócz Orange praktycznie żadna...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po wejściu sieci 5G ci wszyscy operatorzy będą potrzebni jak wrzód na tyłku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Pilotów 21 (13 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry