Widok

Brak prądu

Tak informacyjnie. Dzisiaj od godz. ok. 11:00 jest brak prądu w związku z awarią stacji transformatorowej przy ul. Lodowej. Dlatego ulice podłączone tj. Lipowa, Lodowa, Sportowa itd., generalnie przyległe do ul. Lipowej, nie mają jednej fazy (w przypadku 3 fazowej instalacji).
Do chwili obecnej problem nie został usunięty. Z moich informacji po rozmowie z działem technicznym Energa Operator wynika, że oni sami nie wiedzą, kiedy awaria zostanie usunięta z powodu braku ekip, które pracują cały czas w terenie. Tak więc jeżeli ktoś ma małe dzieci, gdzie kuchnia jest na tej fazie, której nie ma tak jak np. u mnie może zrobić sobie wycieczkę np. do teściowej na cały jutrzejszy dzień :) może się z tym uporają, chociaż dokładnie w zeszłym roku usuwali ten sam problem tydzień, słownie: siedem dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas dzisiaj bez obiadu bo właśnie mamy kuchnię na tej fazie :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzy faxy sa potrzebne bo jedna jest do przygotowania śniadania, druga obiadu a trzecia kolacji. Ja nie mam tej od kolacji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przynajmniej pogoda sprzyja chłodzeniu piwa na dworze w przypadku braku fazy lodowkowej...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

hiehie wychodzi - tania developerka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

To raczej zaniedbania gminy, a nie tania deweloperka...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze co ma gmina do konserwacji sieci energetycznej?
Po drugie jaki problem podciągnąć przedłużacz i podłączyć pod inny sprawny obwód?
Po trzecie mając lub nie małe dzieci czy to taki problem mieć w zanadrzu kuchenkę turystyczną?
Osobiście posiadam płytę gazową nie idąc za modą i przyznam że jeszcze ani razu nie odcięli gazu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W budynkach ze względu na odbiory budowlane po roku chyba 2010 nie ma możliwości montażu instalacji gazowej innej niż grzewcza. Jak pociągnąć przedłużacz, jeżeli płyta indukcyjna jest zasilana "siłą"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przepiąć krzyżownicą fazę w skrzynce ? wielka filozofia ? chyba ze po taniości nie ma przełącznika - tania deweloperka =
brak wyłączników rcd ppoż , jeden 30mA na cały dom i 3 nadmiarowe na cały "apartament" baninski
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry