Widok

Brak prądu ,wody !!!!

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Bardzo przepraszam ale osiedle Babie Doły -notorycznie jest nękane awariami - na przemian a to prąd a to woda ? Może ktoś kompetentny zajoł by się sprawą osiedla ? W dniu dzisejszym 06.02.2014 od godziny 09.00 - do godziny 20.35 - awarii nie usunieto (i co ? - i nic ) Mamy XXI wiek - a sytuacja przerasta osoby odpowiedzialne - he he Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
to już nawet śmiesze nie jest. miasto ma nas w d*pie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W poniedzialek 10.02 w gdyni w teatrze
odbywa sie uroczysta rada miasta

zbierzmy sily i idzmy protestowac:
- za brak podlaczenia do sieci pewik
- za brak realizacji naprawy schodów na plaze
- za brak realizacji schodów - ikara 3
- za brak nasadzen w miejscu wycięcia drzew na ulicy zielonej na wysokosci lotniska

są chetni?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nie mogłem, taka praca

coś ustalono? kogo można ścigać za odszkodowanie za zniszczoną pralkę, zmywarkę, zabrudzone pranie? woda kilka razy w tyg żółta albo wręcz dziwnym osadem przypominającym fusy po kawie. My to pijemy, gotujemy żywność, myjemy naczynia, kąpiemy się, Skandal
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest Was tam wielu.....zorganizujcie manifestację przed Urzędem Miasta i po kłopocie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie na takie sytuacje ja mam zawsze agregat prądotwórczy z kruzer.pl :) dzięki temu nie muszę się martwić żadnymi awariami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ZAJOŁ się ktoś tym problemem? :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
masz administratora płacisz mu niech załatwia twoje sprawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na takie sytuacje to polecam agregat : http://www.kruzer.pl/pl/jednofazowe-z-avr/7-kruzer-ultra-generator-th-5500.html o na przyklad cos takiego?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy na takie problemy pomoże nawet najlepszy agregat :D. Kupić warto, ale tu trzeba działać politycznie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Agragat solidnej firmy, chocby takiej jak kolega wymienil wyzej, zawsze sie przyda w sytuacjach kryzysowych. W tej chwili ja np nie wyobrazam soboe przetrwania w bez elektrycznosci nawet doby. Wiecie takie czasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie - takie czasy. Nikt już nie wyobraża sobie siedzenia przy świeczkach, co jeszcze przecież niedawno zdarzało się często. Też mam kruzera, ale wykorzystuje go na działce. W domu, wole w razie potrzeby, świece :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez mnie to co jakis czas spotyka. A wlasnie apropo agregatow to sie rozgladam. Co dobrego mozesz o Kruzerze wlasnie powiedziec? Interesuje mnie wszystko, ceny juz sprawdzilam i miesci sie w moim budzecie, wiec pozostaja mi opinie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy XXI wiek a ktos cos "zajoł" .... kurna ja z innego wieku bo nie kumam tego....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a rozgladales sie na ich stronce? ceny itp. jak to wyglada? :) ja zdecydowanie wybralbym model TH 3900 E :) ale to moja opinia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Babie Doły

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

do góry