~mm
89.231.164.*
(8 lat temu) 14 czerwca 2018 o 09:59
Napisałem 2 dni temu:
"Mam tylko nadzieję, że Burmistrz, Radni i reszta władzy nie będzie mimo zakazu swoich posiadłości również podlewać, bo w tej kwestii nie powinno być równych i równiejszych"
Może pomyśleli, że przy takim zakazie ich ogródki też powysychają no i odwołali zakaz.
0
2